Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjny wygląd. Nie rozumiem narzekania ani na gabaryty (przecież dla porównania, m.in po to jest tam joypad), ani na chłodzenie. Na upartego, konsola zmieści się we wnękę pod telewizor tyle że to już od czasów X360 i PS3 był bardzo, ale to bardzo zły pomysł. O chłodzeniu też nic nie wiadomo ponad to, że będzie mieć byczy radiator (tak na logikę) i wylot z góry. Mnie się bardzo podoba, choć pewnie jej nigdy nie kupię (preferuję Sony, a na więcej konsol nie mam miejsca - to tak na wypadek jakby ktoś pomyślał, że jestem fanboy'em MS). A nazwa? Idiotyczna. Skrót jeszcze gorszy: XSX.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Berion napisał:

Mnie się bardzo podoba, choć pewnie jej nigdy nie kupię (preferuję Sony, a na więcej konsol nie mam miejsca

 

Nigdy nie mogę zrozumieć tego argumentu przeciwko kolejnemu sprzętowi do grania. Gdzie wy mieszkacie, że nie macie miejsca na mały kawałek sprzętu AV koło/pod/z boku TV?

 

Rozumiem brak czasu, brak hajsu, czy brak zainteresowania danymi markami/ofertą. To już fanboystwo jest dla mnie lepszym argumentem niż ten brak miejsca.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

@balon Nie znoszę bałaganu, a konsole to też gry. U mnie wszystko musi zajmować mało i nie rzucać się w oczy, a jak jakąś porzucam to na ogół sprzedaję lub oddaję (chyba, że jej hack jest na tyle unikalny lub sam model nietypowy), a jak nie to musi mieć swoje miejsce w pudełku (i co? mam budować taką piramidę z pudełek w szafie czy może wrzucić do XVIII wiecznego kufra luzem jak kartofle?). Preferuję modernistyczny, chłodny minimalizm (jak widzę niektóre pokoje graczy to aż mnie skręca na samą myśl, że można żyć w takim syfie) i w tą stylizację świetnie wpisuje się XSX. Po co więc w ogóle trzymam te starocia? Ano chciałbym kiedyś pokazać synowi w co grał jego ojciec (chociaż, najpierw musiałbym znaleźć kompatybilną na poziomie protokolarnym samicę, która jeszcze ze mną wytrzyma resztę życia, no ale wszystko przede mną :D).

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przypominam, że GameCube też miał bardzo nietypowy wygląd a na przestrzeni czasu okazał się jedną z najlepiej wyglądających maszynek do grania ever.

W sumie dobrze się dzieje. Każda z trzech stron oferuje coś własnego. Ninny ze Switchami, Sony i najlepsze gry PS5 a MS daje usługi i różne wariacje konsol. Może na żywo wygląda fajnie a premiera razem z Halo Infinite to taki ukłon w stronę premiery pierwszego X i Halo w 2001. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza

Hellblade nie będzie na premierę. Sam Spencer powiedział podczas zapowiedzi, że gra jest na wczesnym etapie produkcji. Cena nie znana. Ludzie spekulują, zakres od 449$(optymiści), do 599$(pesymiści). Moim zdaniem jeśli chcą zacząć generację bez strzału w kolano to nie mogą przekroczyć tych 500 dolarów. Nawet jeśli na star będzie dostępna druga wersja za 299$ np. 

 

Fajna koncepcja pudełka jednego z forumowiczów Resetera.

MS mógłby pójść w tym kierunku, aby konsumenci nie mieli problemu z odróżnieniem pudełek ;)

8bBYpw7.gif

 

Edytowane przez zloto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już wyobrażam sobie jak wchodzę do domu, wyjmuję ten potężny monolit i podłączam go do TV. Te emocje towarzyszące pierwszemu uruchomieniu, sprawdzanie nowego dashboardu, a na ekranie Halo Infinite 4K/60. :fsg: Tak, to będą dobre święta.

Odnośnik do komentarza

Ta premiera razem z Halo Infinite to piękny nostalgiczny ukłon w strone fanów. Szanuje 

 

Fajnym patentem jest to że będzie można preloadować gry np.  z gamepassa na dysk zewnetrzny. Potem wystarczy go tylko podpiać pod sexa i od razu będzie można cieszyć się gierkami na premiere, bez czekanka i instalacji.

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Idąc tokiem rozumowania niektórych, to ludzie powinni mieć problem również z nazewnictwem telefonów. Tak jakby ludzie szli do apple store i kupowali Iphone'a XS zamiast XR albo na odwrót xD

 

jeśli konsumenci będą się mylić wg yaczesa to nie zazdroszczę roboty bo mieć do czynienia z debilami na codzień jest męczące.

 

Jedna konsola 1000zł druga 2000zł O KURDE A KTÓRA TO KTÓRA GENERACJA?

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem temat i powtórzę to co z początku, wygląd super nazwa beznadziejna i na 100% odbije się im czkawką. Wygląd zwiastuje super ciche chłodzenie, będzie pewnie jeden lub dwa duże wolnoobrotowe wentylatory. Jak PS5 nie będzie miała podobnego kształtu to na pewno kultura pracy będzie gorsza. Widać ,że nadchodzące konsole będą miały całkiem spory TDP. Pierwsze modele PS3 i X360 miały sporo wyższy pobór mocy niż ich następcy. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...