Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASX napisał:

Wszystkie te gry kiedys wyjdą na Sonke, z tym że tam trzeba będzie płacić za nie pelną cenę. Niczym w to nie umniejsza faktowi że Xbox produkuje więcej gier niż Sony i do tego faktu trzeba się przyzwyczaić. 


Moż i produkować pytanie która konsola będzie miała bogatszą ofertę. 
 

Mi to tam rybka bo już gram tylko n Switchu i PC więc mam dostęp do biblioteki obu konsol. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dobrze jest jednak grać wg. własnych preferencji niż ocen.

 

Nie wymieniając tytułów, dwie ostatnie duże premiery w które grałem miały na OC 93 i 90 punktów, z perspektywy czasu obie nie były tego warte i czuję się zwyczajnie nimi oszukany, zwłaszcza że kosztowały ponad 3 bomby każda. Zaś ostatni Rise of the Ronin, Stellar Blade czy jeszcze wcześniej Returnal, gry którym daleko chociażby do 8.5 jeśli wierzyć recenzjom mają zagorzałych fanów na forum którzy sypią im dyszkę za dyszką.

 

Patologią obecnego systemu oceniania jest kolesiostwo, tworzenie nierealnych oczekiwań co do gier i zawężenie skali gdzie ocena 8 to już w sumie tylko krok od bycia przeciętniakiem, jak nie crapem (to wiadomo na której platformie). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Beelzeboss napisał:

tak, tak, wyimaginowany "xbox tax" jest wszystkiemu winien xdd komedia

 

Tłumacz to sobie jak chcesz. Śmiesznie czyta się jak gry pokroju Forzy Horizon 5 czy Halo Infinite to niesamowite średniaki dla których nie warto brać konsoli, ale Roninek albo Stellar to już ukryta perełka dla której warto mieć PlayStation. Jak nie zauważasz, że na Xboxie premiera na 80+ to upadek MSu, a na Plejce - OMG mamy sztosa to nie moja wina.

 

aha, i oczywiście największa zbrodnia? nie być AAA z perspektywy trzeciej osoby

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Chodzi o punkt odniesienia - ile tych gier 9+ jest na rynku? 

Gier 9+ nie może być dużo na rynku, jaki sens miałyby wtedy takie oceny, to tylko punkt odniesienie dla najlepszych gier w danym momencie w czasie, 3-4 w roku to max. Takich na Xboxa od MS Studios nie było od dziesiątek lat, tylko Forza Horizon 5. Ciągle czekamy. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Gier 9+ nie może być dużo na rynku, jaki sens miałyby wtedy takie oceny, to tylko punkt odniesienie dla najlepszych gier w danym momencie w czasie, 3-4 w roku to max. Takich na Xboxa od MS Studios nie było od dziesiątek lat, tylko Forza Horizon 5. Ciągle czekamy. 

 

Nie zgodzę się - nie ma na rynku konkurencyjnego dla Halo Infinite arena shootera, HiFiRush to wciąż topowy slasher, Forza Motorsport to konkretny konkurent dla Gran Turismo 7, Psychonauts 2 też wybitna platformówka, ale z większą głębią niz taki Marianek. Nawet starusieńkie Gearsy są bezkonkurencyjne w temacie shooterów TPP.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja niekoniecznie mówię o ocenach, ale o jakości, szeroko pojętej, samych gier. Takich, które zachwycają niezależnie jaki gatunek lubisz. Takich o których będzie się mówiło latami i ogrywało latami. Takich gier mi mocno brakuje. I na Xboxie i na Playstation. A co do Twojej wyliczanki no to trochę się rozpędziłeś. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Śmiesznie czyta się jak gry pokroju Forzy Horizon 5 czy Halo Infinite to niesamowite średniaki dla których nie warto brać konsoli

Halo to średniak, ale chyba nikt z rigczem nie napisał tak o forzie. Chcesz czy nie, ale niestety ludzie nie zżyją się z samochodem tak jak z dobrze napisaną postacią biorącą udział w ciekawej opowieści.

  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Przyszły kolejne rozkazy do wymarszu. Jeszcze niedawno clown mówił, że na ps nic nie bedzie wydawane i to fantazje fanboyów. Potem, po "business update", że prawie wszystko, ale nie gry kojarzone z xboxem (halo, gearsy etc.), a teraz znowu zmiana zdania. Najśmieszniejszy jest ten płacz fanboya, ze ludzie nie dali szansy xboxowi XD To nie rola konsumenta, zeby sprawic, ze produkt jest atrakcyjny.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na końcu pozostaje satysfakcja jak się będą hejterzy Xboxa zagrywać w te sztosy, utwierdzając mnie jedynie w przekonaniu, że fanbojka/uprzedzenie do Xa jest powszechnym zjawiskiem - po prostu niektórzy się z tym dobrze kryją. :banderas:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...