Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma opcji.

Spoiler

Kait i JD mają się ku sobie, w dodatku Marcus swoje w życiu wycierpiał i jednak dynamika ich relacji jest głębsza niż obecność naszego czarnego koleżki. Mam nadzieję, że scenarzyści nie wytną nam takiego skurwysyństwa.

Nie mówiąc już o tym, że te żarty Dela są płaskie jak kartka papieru, aż czasem zęby bolały. :/ 

Odnośnik do komentarza

Mi sama otwartość tak bardzo nie przeszkadzała, nawet z racji niewielkich dystansów była urozmaiceniem korytarzowej formuły dotychczasowych Gearsów. Nie jestem za to przekonany do mocy bohaterów i tego rozwoju postaci. Chociaż jedno jest pewne - prędzej wrócą do korytarza niż wycofają się z ulepszeń. :( 

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy czasu coraz bardziej przychylnie zaczynam patrzeć na 5.

Bardzo dopracowana, pięknie wygladająca gra z intensywną, mięsistą kampania, z klimatycznymi lokacjami i widowiskową akcją. Jedyny zarzut jaki często się powtarza, to te otwarte huby (bo otwarty świat to ma pewno nie jest), ale tak jak piszecie były one krótkie i nic nie wnosiły do gry zarówno w pozytywnym  jak i negatywnym sensie, że trudno by tak mało istotne fragmenty ważyły na całości. 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zmierza do zaorania Xboxa i wydawania gier na wszystko inne. Nie mam problemu z tym, że gry wychodzą na plejke. Mam problem z tym, że dzieje się to kosztem Xboxa. Zobaczycie jeszcze zatęsknicie za konsola zielonych jak zniknie z rynku. Nie jestem fanboyem żadnej ze stron, dorosłem do tego, że mogę grać obojętnie na czym (pomijając telefon), ale ms nie powinien wydać gier na plejaka.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nareszcie Satya, ile można czekać! Prawie tyle samo, co na jakąkolwiek nową grę :)

Leci 4 rok od premiery, zwisa mi że był covid, bo tytuły ekskluzywne powinny być od lat w produkcji.

 

Bo co mamy w katalogu? Ze 2 bardzo dobre małe gry, zalosne strzelanie coop o które nikt nie prosił, pusty shooter legendę, racera takiego jak poprzedni, racera bez contentu, nadmuchany, najpotężniejszy RPG w historii ludzkości (xD) i na horyzoncie najpiękniejsza gra w historii ludzkości, ale obawiam się, że podobnie jak w jedynce, tam będzie po prostu mało gameplayu.

 

W 2020 naprawdę liczyłem, że wezmą dupę w troki i dowiozą. No i tak dowieźli że częściej odpalam stare konsole. 

Edytowane przez ProstyHeker
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...