Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, iluck85 napisał:


 

Wszystko fajnie, ale nie wiem czy by mi się chciało czekać rok albo lepiej  za Spider man’em 2. GTA podobnie, Stellar Blade na dzisiaj nie ma 100% info że będzie na PC- albo coś przegapiłem. 
Sa symulatory, ale ja chce GT7 którego nie ma na PC.

O ile jako fan X nie widzę sensu ani przyszłości dla konsoli, tak ps5 jako dodatek pod tv spoko.

N poza skala i ich nie wymieniam. Z tej dwójki PS5 bym zostawił mimo wszystko. 
 

Gdyby nie potężny backlog na x który mam w pudełkach to już bym dawno puścił w świat Series x. A sprzedać żeby kupić na PC cyfrowo, no tak średnio. Jak się odbije i skończę co mam skończyć to leci X w świat.

Smutne i przykre, byłem fanem od 1 ich konsoli, kupiłem nawet one którego wszyscy hejtowali. Trudno. Życie.

 

Gdyby to był jakiś mega hit i szał to pewnie day one ale SP2? Poprzednicy ograni więc dwójkę to kupię kiedyś na wyprzedaży steam za 50 zł, zero ciśnienia. No i Sonka coraz szybciej wydaje gry na PC, Xbox od razu też nie rzucał wszystkiego tylko stopniowo portował starocie :)

 

Gier jest od zarypania i tak nie nadążam ogrywać tego co kupuję a nie mówiąc o tym co wychodzi xD a gram z 20-30h tygodniowo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie jestem specjalistą od piszczenia cewek, świerszczy etc., ale czy u was też wentylator series s oprócz oczywistego delikatnego szumu wydaje takie dziwne... terkotanie? jakby coś leciutko ocierało o jakiś kabelek czy coś? teraz zauważyłem, bo późno jest i dźwięk gry był wyłączony. jak miałem series x to chyba nic takiego nie było, bo jakiś czsas go miałem i bym zauważył

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, krzysiek923 napisał:

nie jestem specjalistą od piszczenia cewek, świerszczy etc., ale czy u was też wentylator series s oprócz oczywistego delikatnego szumu wydaje takie dziwne... terkotanie? jakby coś leciutko ocierało o jakiś kabelek czy coś? teraz zauważyłem, bo późno jest i dźwięk gry był wyłączony. jak miałem series x to chyba nic takiego nie było, bo jakiś czsas go miałem i bym zauważył

Baaaardzo ciche cykanie wentylatora słychać w S. Ale żeby usłyszeć musi być totalna cisza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

u mnie tak to wygląda, że 1,5 metra od konsoli słyszę minimalnie, ale to jak jest absolutna cisza. jak przyłożę ucho do wentylatora to słycha.ć wyraźnie, no ale tak nie gram xd

 

swoją drogą rozczarowali mnie tą opcją kalibracji pada, no kurde, ja chciałem coś takiego jak na steam, ale jak widać nawet coś takiego da się sp...

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem w sumie ciekawy co z Perfect Dark, Gearsami oraz co tam pichci idSoftware. Pewnie coś więcej z Avowed i Indiany, a reszta - to już się zobaczy.

 

Chociaż jedno jest pewne - jak znam to forum to i tak usłyszę, że nic nie pokazali. :pawel: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, drozdu7 napisał:

W sumie nie chce mi się głowic teraz przez miesiąc co pokażą a co nie, ale jestem dobrej myśli. Nawet bardzo dobrej, zresztą czekam też i na pokaz Sony.

Jakoś lubię usiąść z piwkiem i obejrzeć szołkejsa

Te Showcase'y zawsze spoko, to wszystko, co zostało nam z E3 :/. 

 

(z tym TES VI oczywiście mnie trochę poniosło, pewnie to trzeba zastąpić nowym Codem :D).

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Koncert życzeń?

  • Everwild
  • Perfect Dark
  • coś od ID

Gearsy napewno będą w pytkę, ale chyba bardziej zaskoczyłyby mnie nowe Gears Tactics, bez bolączek jedynki, niż pewniak w postaci szóstki.

Tactics było dobre, najlepsza tego typu gra graficznie, jak na Gearsy przystało, jak poprawią parę elementów to byłby taktyczny hicior na miarę Xcomów. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ta niezapowiedziana gra to tegoroczne Call od Duty z akcją w Zatoce Perskiej.

Poza tym mają być daty tegoroczny h premier jak Avowed, Indiana, MFS i Shattered Space, oraz zapowiedź Gearsow 6 i inme gry na 2025. 

Sony nie ma umowy na marketing CODa do końca 2024?

 

57 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja tam jestem w sumie ciekawy co z Perfect Dark, Gearsami oraz co tam pichci idSoftware. Pewnie coś więcej z Avowed i Indiany, a reszta - to już się zobaczy.

Perfect Dark też jestem ciekawy, Everwild raczej zdechło.

 

Szklana kula:

- zapowiedziane gry na ten rok z datami

- odświeżone wersje konsol

- nowe Gearsy i na to liczę najbardziej 

- nowa gra od ID/Bety

- South of Midnight 2025

- może Godrizon 6

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że jest tak jak pisze Daddy - po prostu gra umarła/utkwiła w piekle developerskim. Po sieci krążą ploty, że doszło do jej gruntownego przebudowania w 2021, więc realnie trzeba dać jej 4-5 lat, a i tak nie wiadomo czy coś nie nie zesra po drodze. Szkoda, uwielbiam gry RARE, ale Sea of Thieves nie przemówiło do mnie zbytnio. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie zakulisowe informacj o Everwild są z 2021 r. wiadomo wowczas że doszło do przetasowania i prace nad Everwild przeął Gregg Mayles (ojciec Banjo Kazooie, Viva Pinata czy Sea of Thieves), wg tych samych informacji studio celowało wówczas w premierę w 2024 r. Wiadomo że może być rok albo dwa poślizgu, ale jeśli w tym roku nie zobaczymy Everwild to zacząłbym się martwić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...