Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ASX napisał:

- Wiele razy podawano plotkowaną specyfikację 

- Ma być mocniejszy niż Xbox one x

- jeśli uważasz że gry na Lockharta będą pocięte to na PlayStation 5 również

- sens tej konsoli jest taki aby odpalała nextegenowe gry w 1080p-1440p i była tania, więc jeśli ktoś nie ma odbiornika 4k i zależeć mu będzie na taniej konsoli to Lockhart będzie konsolą dla niego

 

Sam mam kilku znajomych, którzy dalej cisną na poprzedniej generacji. Raz jeden pyta mnie chwilę po moim zakupie ps4 czy jest coś więcej niż to co on ma? Ja odpowiadam że graficznie wygląda to znacznie lepiej i warto kupić next gena, ale czy jest coś w tej samej grze innego niż u mnie? Ja odpowiadam po za grafiką i płynnością to nie. To on na to, w takim razie nie mam potrzeby kupowania nowego sprzętu. Tak więc zgadzam się z tobą że są osoby które nie patrzą na grafikę a jedynie chcą zagrać w nowe gry więc ten sprzęt będzie świetny dla takich ludzi. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ma_niek napisał:

Zapyta człowiek normalnie o konsole to cie zminusuje beton :-D tylko jeden normalnie umie odpowiedzieć :-)

Nie raz zminusowałeś ludzi za normalne posty, wielbicielu sony. Wiele razy w tym temacie widziałem jak się martwicie o lockharta. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na forum o gierkach ludzie nie widzieli specyfikacji/rozmow o tej konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej liczę na Capcom - ich gry warto ogrywać, a na Xboxie gdzie nie mają szczególnej sprzedaży bardziej opłaca się chyba brać hajs z góry. Zwłaszcza, że Capcom mimo wszystko Xboxa sobie nie odpuszcza. Układ idealny. <3 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że raczej to będzie jakiś wydawca który jest w stanie zapewnić min. 5-6 przyzwoitych gierek w ciągu roku kalendarzowego. Microsoft będzie chyba chciał się każdego miesiąca chwalić jakąś premierą w usłudze.

 

Devolver pasuje tu całkiem nieźle i nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie oni się tam pojawili.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

aż tak bym ich usług nie łączył. EA chce się swoje nachapać, chyba że jakieś odpady dadzą gdzie nawet oni kładą na to lachę. co do innych wydawców to fajnie jakby UBI wprowadził w końcu swój access na konsole ale pewnie im się to nie kalkuluje. 

a co do wymienionych w poprzednich postach to SE bym nie pogardził.

Odnośnik do komentarza

Największym dealem dla casuali byłoby jak by to Ubi wrzucało im gierki day 1. Osobiscie nie obraziłbym się na Eidos. Z japonczyków chyba tylko Capcom by mnie jarał. Osobiscie bardzo mocno liczę na granie w chmurze i trzymam kciuki aby MS ogarnął to na poziomie GFN. Jaram się tym co robi MS i napradę mocno biorę pod uwagę nowego Xboxa. Uwielbiam sprawdzać nowe gierki a tak tanio jak w GP chyba nie było nigdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...