Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy HI wyglądałoby tak samo gdyby jednak twórcom zależało aby gra działała fantastycznie na jednym sprzęcie, a nie jako tako na każdym.

 

Boję się, że po całym tym zbrojeniu MS będzie "jack of all trades, master of none".

Odnośnik do komentarza

Pomimo tego, że 95% gier to multiplatformy, to jednak te 5% exclusivów się liczy bardzo.

 

Naprawdę jestem ciekawy, jaki M$ zaproponuje deal na Xa, jeśli planują wygrać z ps5? 

Połowa ceny i gamepass na rok za free?

 

Tymczasem Nintendo ma najsłabszy sprzęt, najdroższe gierki i sprzedaje się jak świeże bułeczki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że żart złoto został odebrany zbyt powaznie

 

Przypominam tylko że w tym roku Microsoft wydał lub wyda  9 gier: Ori and Whill of Wisła, Bleeding Edge, Minecraft Dungeons, Gears Tactics, Tell My Why, Battletoads, Microsoft Flight Simulator (chociaż to akurat nie wyjdzie na Xboxie w tym roku raczej), Grounded w Early Accessie oraz Halo Infinite. Do tego remastery trzech gier przygotowane pod nową generację: Gears 5, Sea of Thieves i Forzy Horizon 4. Razem 12 pozycji, porównajcie to sobie z innymi wydawcami i konkurencją.

5 godzin temu, C1REX napisał:

Naprawdę jestem ciekawy, jaki M$ zaproponuje deal na Xa, jeśli planują wygrać z ps5? 

Połowa ceny i gamepass na rok za free?

Xd 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I co nikt nie wrzucił że GamePass będzie w XCloud od 15 września dla wielu krajów na Androidzie i to w PL też. Trzeba mieć GPU. Ja się jaram i zastanawiam nad uchwytem dla komórki na pada. Zastanawiam się czy trzeba mieć pada z BT i czy moje będą działać (od XOX i pierwszy Elite).

https://www.ppe.pl/news/148410/xbox-game-pass-ultimate-i-project-xcloud-na-smartfonach-w-polsce-ponad-100-gier-w-ramach-jednego-abonamentu.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...