Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z królem

 

Możemy spodziewać się więcej przejęć

Cytat

And frankly, as Game Pass continues to grow, we need to continue to feed that subscription. So, with the growth that we are seeing, I expect we will constantly be in this mode of bringing more creators into the fold.

 

Nie będą się skupiać na GAAS, a Spencer chce więcej singlówek. Co juz dawno było pisane na forum, bo przecież jak ktoś chce grać w gaas, to sobie kupi raz grę i nie będzie musiał wywalać co miesiąc kasy

Cytat

Yeah, it's totally up to each studio, and I know some people that, when they've looked at the model around Game Pass, have assumed that Game Pass is actually a better model, if there's more Games-as-a-Service games in the subscription. I actually argue the opposite and believe the opposite. The last thing I want in Game Pass is that there's one game that everybody is playing forever, that's not a gaming content subscription, that's a one-game subscription, that's WoW, right? So for us, having games in the subscription that have a beginning, middle, and end, and then they go on to play the next game, maybe those are single-player narrative-driven games, I just finished Tell Me Why, an amazing game from DontNod, those games can be really strong for us in the subscription. In many ways, they're actually better than one or two games that are soaking up all the engagement in the subscription. I want a long tail of a lot of games that people are playing, and I think the diversity of online multiplayer versus single-player, we have to support the diversity there, and that's my goal. If anything I'd like to see more single-player games from our first-party, just because that over time we've kind of grown organically to be more multiplayer-driven as an organisation.

 

15 minut temu, benito82pl napisał:

No jak mam monitor 2k to będę musiał zasysać gierki w 4k? Czy jak na series s w mniejszej rozdzielczości z szybszym wczytywaniem? 

Będziesz musiał. Jak chcesz gry w 2k, to kup series S.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MLeKSk napisał:

Na tym filmiku, a konkretnie w 10:15 widać, że Xbox dostanie jakieś questy w Game Passie. Ciekawe czy wzorem Sony zrobią coś takiego w grach? Oprócz achievmentów oczywiście. No bo chyba Game Pass nie będzie traktowany jako gra i nie doda się do listy osiągnieć? :-P W sumie z wyzwaniami już próbowali działać na początku żywota Xbox One, ale wyszło jak wyszło.

To jest Microsoft Rewards, nie działa w Polsce, a sam koncept już od dawna funkcjonuje w normalniejszych krajach.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, MLeKSk napisał:

Na tym filmiku, a konkretnie w 10:15 widać, że Xbox dostanie jakieś questy w Game Passie. Ciekawe czy wzorem Sony zrobią coś takiego w grach? Oprócz achievmentów oczywiście. No bo chyba Game Pass nie będzie traktowany jako gra i nie doda się do listy osiągnieć? :-P W sumie z wyzwaniami już próbowali działać na początku żywota Xbox One, ale wyszło jak wyszło.

To już jest od dawna i nazywa się Xbox Game Pass Quests, niedostępne w polsce

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SG1-ZIELU napisał:

Pierwsza rysa emoji20.png


Nie znam osoby która kupuje 4K BR, każdy teraz jedzie na Netflixie, HBO, Apple TV i Prime.

DV będzie w grach i domyślam się ze w video serwisów jak powyżej, brak DV na BR mnie nie martwi a poza tym na PS5 nie będzie DV wcale.

Odnośnik do komentarza

Nie znam osoby która kupuje 4K BR, każdy teraz jedzie na Netflixie, HBO, Apple TV i Prime.
DV będzie w grach i domyślam się ze w video serwisów jak powyżej, brak DV na BR mnie nie martwi a poza tym na PS5 nie będzie DV wcale.
Polecam obejrzeć dobry film 4K na dobrym tv z BR i zobaczysz co tracisz myśląc że streming filmów 4k na poziomie 15 Mb ci to zastąpi .
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SG1-ZIELU napisał:

Polecam obejrzeć dobry film 4K na dobrym tv z BR i zobaczysz co tracisz myśląc że streming filmów 4k na poziomie 15 Mb ci to zastąpi .

Ja to wiem, chodzi mi o to ze takich osób jest garstka widocznie to się nie oplacalo?

Z drugiej strony ASX napisał ze będzie w przyszłym roku?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, SG1-ZIELU napisał:

Polecam obejrzeć dobry film 4K na dobrym tv z BR i zobaczysz co tracisz myśląc że streming filmów 4k na poziomie 15 Mb ci to zastąpi .


Pewnie bym tego nie przeżył, bo w przeciwieństwie do gier, w filmach poszukuję tego efektu kinowego - im nowszy i lepszy TV, te 4K, VRR itp, tym sztuczniejsze wydaje mi się widowisko, a każdy oglądany film trąci sit-comem.
Ostatnio odpaliłem Szósty Zmysł w 720p, z CDA (więc kiepska jakość, powinno być gówno rozmazane), a i tak nie dało sie tego oglądać - za czysto, za płynnie, za sztucznie.
Mam nadzieję, że moja FullHD Bravia jeszcze trochę pociągnie, bo jak będe zmuszony oglądać filmy na moim LGC9 to będzie lipa - do gierek cudo, ale fimy obdziera z resztek magii.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...