Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem tytułu zapowiadającego nową generację jest bieda. Wcześniej jak widziałeś gierkę w zapowiedziach na PS3 to jasne było ,że idzie nowa generacja. A obecnie to jest zero zachęty poza większym komfortem grania. Zobaczymy co będzie za 3 lata bo przez 2 kolejne pewnie będzie bieda jeśli chodzi o killery pokazujące możliwości nowej generacji. Ogólnie producenci wydają się zaskoczeni ,że to już rok premiery nowej konsoli xd

Odnośnik do komentarza

 

 

Cytat

No Man's Sky - 1:15 Ikaruga - 2:23 Wolfenstein: YB - 2:57 Peggle 2 - 3:29 Rayman 3 HD - 4:14 Shovel Knight - 4:44 Sonic - 5:15 Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - 5:49 Black - 6:48 Hitman 2 - 7:49 Mark of the Ninja - 8:51 Streets of Rage 4 - 10:00 Costume Quest 2 - 11:09 Kameo - 12:30 Crackdown 3 - 13:28 Fallout 76 - 14:30 PUBG - 15:30 Hotshot Racing - 16:30 Sekiro - 17:31 AC: Origins - 18:33 Cuphead - 19:18 Kingdom Hearts III - 20:03 Mass Effect - 21:33 Titanfall 2 - 23:01 Blinx - 25:01 Too Human - 25:51 Sea of Thieves - 27:09 Ark: Survival Evolved - 27:56 Wasteland 3 - 28:41 Rocket League - 29:12 Pele - 30:34

 

 

Nie ma to jak dać dogowi xboxa na testy XD

 

https://www.instagram.com/p/CGs6IlJHJEK/

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde pierwszy Xbox na start mocarna strzelanka, bijatyka i samochody. Nieźle uderzyli wtedy. 

 

Patrząc z dzisiejszej perspektywy to brakuje H:I na start, w takim sensie ze pomimo fali hejtu mogli to wydać (moim zdaniem) dłubiąc w międzyczasie nad upgradem jak Cyberpunk. I tak wszystko jest crossgenem narazie. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, eX4cT_PL said:

Nadchodząca generacja jest najlepsza do zmiany systemu bo nowych gier to nie ma na żadnej, jeśli ktoś miał zawsze Xboxa to jeśli kupi PlayStation nie będzie zawiedziony, i odwrotnie ktoś siedzący w PlayStation ma co nadrabiać na Xboxie, a nowe gry, typowo next genowe? 2021/22 najwcześniej, bez znaczenia która firma.

W punkt kurwa. :D

Ja przez 24 lata byłem więźniem japońskiego obozu, teraz przechodzę do zielonych i czuję jak mnie amerykanie wyzwalają :) Nigdy żadnej konsoli M$ nie posiadałem wręcz ignorowałem. A teraz oglądam gameplay z Black na Series X i nie mogę uwierzyć jak to zajebiście wygląda. Wsteczna kompatybilność totalnie mnie przekonała do tej konsoli aby to właśnie Xbox Series X a nie PS5 była moją główną konsolą, dzięki której ogram multiplatformy jak Valhalla czy Resident Evil Village i poznam stare gry jak Black i seria Mass Efekt, Wiedźmin 2 i seria Dead Space. A starszych gier w które nie grałem i na pewno zagram jest znacznie więcej. :xboss:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pamięta ktoś jak wyglądała dostępność konsoli xbox one na premiere ? Pamiętam że ps4 dopiero udało mi się wyrwać w okolicy świąt a obecna sytuacja na rynku jest tragiczna , 3080 kupiłem 26.09 i właśnie mija miesiąc a jestem 505 w kolejce( miesiąc temu byłem 560) . Chciałbym cyberpunk czy też AC ograć już na potężniejszym sprzęcie ale zakładam tak jak i kart podobnie ps5 i xsx nie będzie szans dostać normalnie w sklepie w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w NL i zamówić można konsole dopiero na 4 dostawe . Zobaczymy wydaje mi się że w PL nie będzie szans dostania konsoli na premiere , jak będzie biore z PL i ktoś mi przywiezie . Pytam bo jak wcześniej pisałem pamiętam sytuacje z premiery ps4 gdzie dostanie konsoli na premiere w sklepie graniczyło z cudem.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, eX4cT_PL napisał:

Nadchodząca generacja jest najlepsza do zmiany systemu bo nowych gier to nie ma na żadnej, jeśli ktoś miał zawsze Xboxa to jeśli kupi PlayStation nie będzie zawiedziony, i odwrotnie ktoś siedzący w PlayStation ma co nadrabiać na Xboxie


Tak jak Pan @eX4cT_PL napisał - właśnie taka sytuacja jest u mnie i dzięki temu "zmieniam obóz".
Ale gdybym w obecnej generacji posiadał obydwa sprzęty to nie smęciłbym na brak gier, tylko cieszył się, że nie muszę jeszcze kupować next-gena - tak jak zrobiłem z PS4, do kupna którego zachęcały mnie... polskie gierki. Najpierw wyszło Lords of the Fallen i tu był pierwszy mały ból, że jeszcze nie mam konsoli, później Dying Light, przy którym ten brak był już bardzo odczuwalny, ale jak nadchodził Wiedźmin 3 to już wiedziałem, że nie dam rady ani chwili dłużej i tydzień przed jego premierą kupiłem swoje PS4 (dwa lata po starcie konsoli).

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, u55r napisał:

W punkt (pipi)a. :D

Ja przez 24 lata byłem więźniem japońskiego obozu, teraz przechodzę do zielonych i czuję jak mnie amerykanie wyzwalają :) Nigdy żadnej konsoli M$ nie posiadałem wręcz ignorowałem. A teraz oglądam gameplay z Black na Series X i nie mogę uwierzyć jak to za(pipi)iście wygląda. Wsteczna kompatybilność totalnie mnie przekonała do tej konsoli aby to właśnie Xbox Series X a nie PS5 była moją główną konsolą, dzięki której ogram multiplatformy jak Valhalla czy Resident Evil Village i poznam stare gry jak Black i seria Mass Efekt, Wiedźmin 2 i seria Dead Space. A starszych gier w które nie grałem i na pewno zagram jest znacznie więcej. :xboss:

I kolejny raz w punkt, napisałeś praktycznie wszystko to co myślę i dlaczego za 2 i pół tygodnia pod moim TV wyląduje Series X:D Mam skrajnie wy(pipi)ane, że na premierę nie ma next genowego tytułu mając tyle zaległości do nadrobienia, a przypomnę, że w listopadzie wleci Cyberpunk i w grudniu Medium, na które mimo wszystko mocno liczę.

Edytowane przez izon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ma powinien kupić bunge a 343 dać im do pomocy.

 

Nie wiem czy im się to opłaca (MS-owi), a druga sprawa, że Bungie dobrze wychodzi na Destiny i szczerze mówiąc zadowolony jestem, że robią coś nowego, a nie kolejne części Master Chefa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...