Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, michu86- napisał:

Próbuje sciagnac gry z ugp, po kablu - światłowód 300mb/s, a sciaga mi z szybkoscia ok 10mb/s, czy musze cos w modemie pogrzebać, jakies porty otworzyc, czy to serwery ms jakies zamulone? Gry z psn normalnie sciaga z dobra prędkością.

 

Sprawdzałem to przed chwilą u siebie i najlepiej jest, jak wyłączysz konsole i włączysz ponownie, bez żadnych wcześniej odpalonych gier. Wtedy ściąga się bardzo szybko. 

Wystarczy, że będziesz w coś grać, albo "zapchasz" Quick Resume i prędkość pobierania drastycznie spada. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szymek napisał:

Głuchy jestem. Różnicy nie zauważam z tym Atmos. Włączyłem Oriego...moze dlatego że ona i tak zayeb.scie brzmi? Macie jakiś filmik dobry żeby pokazał różnice? 

W aplikacji DA sa sceny pięknie pokazujące moc tej emulacji, no i sprawdz czy na 100% masz ustawione DA na słuchawki, u mnie był błąd po przejściu z bezpłatnego triala na pełna wersje, musiałem konsole całkowicie wyłączyć i włączyć żeby zadziałało.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dobra bo chyba nie czaje czegos. Wczoraj odpalajac x'a pierwszy raz do calej konfiguracji uzylem sieci wifi. Ale teraz do sciaganja gier chce uzywac sieci po kablu. Jak zmienic to zeby usunac polaczenie wifi i zeby bral neta po kablu? W ustawieniach sieci w konfiguracji sieci bezprzewodowej mam info ze wybrano pol. bezprzewodowe ale... jest podlaczony kabel sieciowy - jak wybrać ten kabel sieciowy? Nie mam takiej opcji... 

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Ręce opadają. jak masz wpięty kabel, to w network settings pod "current network status" powinieneś mieć wired. Jak nie, to wypnij kabel i pod "Go offline" powinno być "disconnect wireless"

Ok tak mam, ale mylila mnie informacja, ktora wyskakiwala jak konfigurowalem siec bezprzewodowa. Bo mimo ze mialem po kablu to bylo napisane - wybrano siec bezprzewodowa. Mozesz podniesc rece :)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Panowie, muszę trochę zjebać i pochwalić support MS.

 

Zaczęło się od tego, że kupiłem Dark souls 3 w pudełeczku, a w środku był kod na pierwszą część na x360. Kodu nie dało się zrealizować, bo coś zjebali przy przenoszeniu gierek z 360 do "nowego" store. Dziś minął miesiąc od pierwszego kontaktu z nimi, a na mailu żadnego info. Odezwałem się do nich co to ma być i ile będę czekał. No to pani szukała rozwiązania, ale podobno nie maja toolsów do dodania gier z 360. Długo myśleli, więc mój zmysł cebulaka podpowiedział mi, żeby sprawdzić ile kosztuje DS remastered. No i cena w USD obu równo $19.99, to zaproponowałem, żeby mi dodać tę wersję. Na początku mi odpisała, że muszą tę samą i zaproponowała żebym kupił wersję z 360, a oni zrobia mi refund. Po chwili mojego namyślania się odpisała, że jednak mogą dodać mi tego remastered :nosacz3: Zgadnijcie co ściągam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, LiŚciu napisał:

Ale mam wrażenie że jak kilka gier na raz "wisi" w QR to konsola gorzzej chodzi. Co do netu to nie wiem ale dash zamula. 

Mi akurat nie zamula ale może dlatego, że z qr nie korzystam. 

Internet też zasuwa aż miło. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem macie jakieś dziwne doświadczenia, odpal potestuj mi z stoperem czy to prawda bo takie na oko to wiesz. Ja mam odpaloną konsole cały czas na instant on, gierki w QR cały czas są i nie mam wrażenie żeby coś się je,bało (oprócz tego, że takiej Valhalli nie działa QR :kaz: ) Gry się sciągają normalnie w trakcie skeszowania w QR gier, łącze jest ograniczone w przypadku gdy mam odpaloną aktualnie jakaś grę w którą gram i wtedy zamiast 350-400mbps leci 30-40 i to jest fakt, było tak samo w przypadku XOX.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, bluber napisał:

Nie wiem macie jakieś dziwne doświadczenia, odpal potestuj mi z stoperem czy to prawda bo takie na oko to wiesz. Ja mam odpaloną konsole cały czas na instant on, gierki w QR cały czas są i nie mam wrażenie żeby coś się je,bało (oprócz tego, że takiej Valhalli nie działa QR :kaz: ) Gry się sciągają normalnie w trakcie skeszowania w QR gier, łącze jest ograniczone w przypadku gdy mam odpaloną aktualnie jakaś grę w którą gram i wtedy zamiast 350-400mbps leci 30-40 i to jest fakt, było tak samo w przypadku XOX.

SPoko, może mi zamuliiło z innego powodu tylko zwaliłem to na QR. Ale musiałem sobie restarta zrobić.  Nevermind

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:


Fanem ŚW nie jestem ale pomysł na stojak jest świetny, czy jest jakaś stronka gdzie można takie stojaki zamówić?

To już muszę zapytać mojej Świętej Mikołajki, ale z jakiejś polskiej strony na pewno. Jednak jak ktoś chcę to kupić to od razu uprzedzam że trzeba dobrze włożyć pada bo to jest stojak uniwersalny na wszystkie pady więc tak "pewnie" nie wchodzi ale jak już go osadzisz to jest stabilny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Godrizon już w przyszłym roku? Byłoby spoko


widzę 3 opcje.

1. sciema

2.Horza Horizon będzie „odłamem” serii Forza Motorsport, może coś na zasadzie „DLC” za 59.99€?
3.Nie wierze ze pojawi się Forza Horizon i Forza Motorsport tego samego roku.


Niech dadzą mi lepiej Forze i Flight Simulatora.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...