Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś podrzucić screena z tym info/ikonką 'auto-hdr' pod zegarem? Bo z tego co zrozumiałem z dyskusji wyżej, to powinna się wyświetlać natywnie na dashboardzie, a nie np. po naciśnięciu ok/info na pilocie tv - a nic takiego nie widzę mimo obsługi hdr10, zaznaczonego auto-hdr itp.
 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SetoPL napisał:

wczoraj miałem dość ciekawą sytuację. Grałem na słuchawkach i jak odłączyłem od pada jacka to wywaliło mnie z gry i wyłączyło ją.

U mnie raz zniknął obraz ale tak w ogóle, nawet sygnału nie było do tv, konsola włączona, jak odpaliłem gierkę ze wstecznej i zacząłem przełączać na drugi profil, żeby zrobić coopa. :) Glitch jakiś, ale konsola normalnie chodziła bo nawet pada wyłączyłem bez problemu na czuja tj. przycisk xbox, do góry i w prawo i a. 

Swoją drogą beznadziejne jest to, że trzeba ten drugi profil odpalać, no kurde kiedyś to wpinało się drugiego pada i tyle. 

5 minut temu, eskopado napisał:

Mógłby ktoś podrzucić screena z tym info/ikonką 'auto-hdr' pod zegarem? Bo z tego co zrozumiałem z dyskusji wyżej, to powinna się wyświetlać natywnie na dashboardzie, a nie np. po naciśnięciu ok/info na pilocie tv - a nic takiego nie widzę mimo obsługi hdr10, zaznaczonego auto-hdr itp.
 

Tego info pod zegarem to ja też nie widzę, może ślepy jestem?

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, lpcl said:

U mnie raz zniknął obraz ale tak w ogóle, nawet sygnału nie było do tv, konsola włączona, jak odpaliłem gierkę ze wstecznej i zacząłem przełączać na drugi profil, żeby zrobić coopa. :) Glitch jakiś, ale konsola normalnie chodziła bo nawet pada wyłączyłem bez problemu na czuja tj. przycisk xbox, do góry i w prawo i a. 

Swoją drogą beznadziejne jest to, że trzeba ten drugi profil odpalać, no kurde kiedyś to wpinało się drugiego pada i tyle. 

Tego info pod zegarem to ja też nie widzę, może ślepy jestem?

Ogólnie mam wrażenie, że system operacyjny nie jest dobrze ogarnięty. Gry pomieszane, wszystko trzeba przeklinaćz głupie ściszenie słuchawek to wyczyn. Na PS4 było to o wiele lepiej albo intuicyjnej zrobione

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SetoPL napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że system operacyjny nie jest dobrze ogarnięty. Gry pomieszane, wszystko trzeba przeklinaćz głupie ściszenie słuchawek to wyczyn. Na PS4 było to o wiele lepiej albo intuicyjnej zrobione

Teraz to śmiga jak petarda, na xox to mulił tak, że jak włączałem mp w h5 i wchodziłem do zakładki ze znajomymi to wieszał na 30 sek. się. Dramat. 

Ale te niektóre rozwiązania jak ustawianie głośności słuchawek w zakładce akcesoria, pady to faktycznie kiepsko pomyślane. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Teraz, SetoPL napisał:

I to jest chyba jakiś już poprawiony UI? Czyli w najbliższym czasie raczej nie będzie zmieniane?

W najbliższym to raczej nie ale w przeszłości przechodził już parę liftingów, pewnie kolejny większy będzie po odcięciu się od xone i jaguarów. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:
7 godzin temu, BatataPl napisał:
A jak np są te Steelseries Arctis 1 wireless to Dolby Atmos będzie działał bezprzewodowo ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Pokaż więcej  

A to te słuchawki obsługują Dolby Atmos ? Przecież one chyba nawet DTS nie obsługują

A to czasem nie jest tak, że DA dziala ze wszystkimi słuchawkami, bez znaczenia jak połączone?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Gry z golda :yao:

 

Zamiast 4 śmieci dać jedna dobra grę do nadpassa!


Gry z golda jak są np. od 1 do 15.12 to mogę dodać je do bibilioteki i będą już tam na zawsze jak mam GPU czy trzeba je ściągnąć i muszą być na twardym. Po 15.12 znika i nie można pobrać?

 

Ps ten Reven to spoko przygodówka, polecam obadać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

:cebula:

 

Cebula po Brazylijsku, działa bez żadnych VPNów i kombinacji. Właśnie wjechał Mortal Kombat 11 za 42 zł :lapka:

 

 

 

 

 

ale z kartą podarunkową tak? Ceny zajebiste. Zrobiłem sobie listę zakupową która na PL wychodzi 250zł, a w brasil niecałe 150 :obama: 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

ale z kartą podarunkową tak? Ceny zajebiste. Zrobiłem sobie listę zakupową która na PL wychodzi 250zł, a w brasil niecałe 150 :obama: 

 @kubson  

Są dwie opcje, obydwie dostępne na MTC. 

1. Kupujesz doładowanie portfela w brazylijskiej walucie 

2. Kupujesz kod na gierkę. 

 

Akurat w moim przypadku MK11 kosztuje 59.99 a są doładowaniach po 60BR$ więc kupiłem doładowanie.  

 

Rejestrujesz się na 

https://www.mtcgame.com/en-US

Wrzucasz do koszyka doładowanie, lub gierkę z rynku BR, płacisz karta np Revolut, ja płaciłem w  USD. Podejrzewam, że zwykła Visa też zadziała, ale pewnie będzie gorszy przelicznik 

 

Czekasz ok pół godziny na maila z kodem lub zaglądasz na swój profil na stronie MTC 

Zmieniasz region w konsoli na BR, resetujesz, wchodzisz do sklepu i  klepiesz kod w wiadomym miejscu. Zmieniasz  z powrotem region na PL i instalujesz gierkę. 

 

Nie wiem czy jest, to konieczne, ale na stronie Microsoftu dodałem nowy adres rozliczeniowy, można mieć ich kilka więc dla spokoju możecie to zrobić. 

 

adres: Av. das Nações Qd. 809, Lote 33, CEP: 70423-900, Brasília – DF
telefon: +55 61 3212 8000

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Słupek napisał:

B8 nie obsługuje 2.1? Niby najnowsza aktualizacja a i tak nie mam opcji 120hz przy 4k tylko 1080?

 

Ale tak szczerze mówiąc to ile tych gier masz w 4k/120fps? Ori Will of the Wisps i coś jeszcze sensownego? Także luźna guma, większe gry jak Gears 5, Dirt 5 czy Borderlands 4 odpala 120 fps w FHD 

Odnośnik do komentarza
Teraz, eX4cT_PL napisał:

Brazylia spoko sprawa, średnio wychodzi 2 gry w cenie jednej z PL storu, różnica jest ogromna a gry normalnie w Polskiej wersji.

No spoko że ma ma regiony odblokowane ciekawe jak długo sam skorzystałem z cebulki

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, bluber napisał:

 

Ale tak szczerze mówiąc to ile tych gier masz w 4k/120fps? Ori Will of the Wisps i coś jeszcze sensownego? Także luźna guma, większe gry jak Gears 5, Dirt 5 czy Borderlands 4 odpala 120 fps w FHD 

nie, zero ciśnienia z czystej ciekawości chciałem sprawdzić jak to wygląda

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...