Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, messer88 napisał:

 

To trzeba jakimś sposobem czy normalnie bez niczego jak na węgierskim storze?

 

Jest na to sposób 

 

  

W dniu 24.11.2020 o 22:08, Hubert249 napisał:

 @kubson  

Są dwie opcje, obydwie dostępne na MTC. 

1. Kupujesz doładowanie portfela w brazylijskiej walucie 

2. Kupujesz kod na gierkę. 

 

Akurat w moim przypadku MK11 kosztuje 59.99 a są doładowaniach po 60BR$ więc kupiłem doładowanie.  

 

Rejestrujesz się na 

https://www.mtcgame.com/en-US

Wrzucasz do koszyka doładowanie, lub gierkę z rynku BR, płacisz karta np Revolut, ja płaciłem w  USD. Podejrzewam, że zwykła Visa też zadziała, ale pewnie będzie gorszy przelicznik 

 

Czekasz ok pół godziny na maila z kodem lub zaglądasz na swój profil na stronie MTC 

Zmieniasz region w konsoli na BR, resetujesz, wchodzisz do sklepu i  klepiesz kod w wiadomym miejscu. Zmieniasz  z powrotem region na PL i instalujesz gierkę. 

 

Nie wiem czy jest, to konieczne, ale na stronie Microsoftu dodałem nowy adres rozliczeniowy, można mieć ich kilka więc dla spokoju możecie to zrobić. 

 

adres: Av. das Nações Qd. 809, Lote 33, CEP: 70423-900, Brasília – DF
telefon: +55 61 3212 8000

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, madhunt3r napisał:

I jak faktycznie ten tearing zniknął?

Jak wrócę do domu z pracy planuję namiętne plądrowanie anglosasów wikingami, dam Ci znać. Już mam upatrzone miejscówki, gdzie najłatwiej odtworzyć ten tearing i zamierzam odwiedzić je w pierwszej kolejności po włączeniu gierki, żeby zweryfikować prawdomówność developerów

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo rzadko xD Tylko odpalilem grę i poruszałem kamerą na boki i rwie. Czy oni w ogóle mają jakiś dział odpowiedzialny za testy czegokolwiek? xD

 

Edit: przerzuciłem się na chwilę na quality mode żeby sprawdzić, jak to wygląda, wróciłem do performance i mam wrażenie, że faktycznie tearing jest mocno zredukowany, choć nie wyeliminowany do końca.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

Czy to nieetyczne kupować w Brazyli? Ależ tam są ceny:obama:

Gdzie można sprawdzać ceny fajnie w Brazylijskim M$?

 

Ja tam nei mam co do tego żadnych obiekcji. Dla mnie i tak ceny w PL są takie a nie inne główne z powodu wspólnego rynku UE. Pewnie w innym przypadku też mielibyśmy niższe ceny. Dla mnie ważne, że twórca zarobi. Jak mam mu dać 60% ceny gry to chyba lepiej, żeby dostał 60% niż żebym tej gry nie kupił wcale i dostanie 0%. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, bluber napisał:

Ktoś wie jak to wyglada w przypadku lokalizacji? Jeśli konto jest na PL, dodaje adres brazylijski i kupuje grę z brazylijskiego storu to ściągnie mi pełna Polska lokalizacje czy Brazylijska?

Domyslam się ze Pełna Polska bo kupiłem WRC 9 i mam PL napisy(chociaż może tez występuje z PL pilotem? Nie wiem)

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, krupek said:

Myślicie, że do świąt jeszcze będzie szansa kupić Series X?

 

A w sumie, widzę, że w ME na niektórych wioskach jeszcze mają na stanie.

Konsole Series SI X są do nadal do kupienia z odbiorem osobistym nawet, do odbioru w 30 minut od dokonania zakupu. Widze tu niemiecką precyzje działania sieci MM. W grudniu też będą. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W MS Store są aktualnie 2 wersje Halo: Master Chief Collection

 

Pierwsza aktualnie w przecenie poniżej stówki waży według strony MS - 159.8 GB

 

Druga, waży według strony MS - 133.2 GB (tą posiadam cyfrowo według MS Store)

 

 

Wersja, którą posiadam ma zainstalowane Halo3:ODST i Halo - REACH i w systemie waży - 120.5 GB (jest po świeżym upgrade do Series X)

 

WTF już niczego nie rozumiem. Przede wszystkim - czym się różnią te obie wersje ze sklepu MS?

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...