Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASX napisał:

Fajny artykuł w którym Tom Warren rozmawia z devami, dlaczego gry na Series X wypadają na razie bladziej niż na PS5

 

W sumie dobry artykuł podsumowujący ale nie ma tam nic czego wcześniej byś nie wrzucał. Ciekawe co wyjdzie z tego pełnego wsparcia rnda 2 w xsx? 

Kiedy w ogóle wychodzą te karty amd? Może jak dewi zaczną pod nie tworzyć to zacznie to też lepiej wyglądać na xsx? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie gry działają. Jest lista niekompatybilnych i nią się kieruje od momentu gdy okazało się że Ridge Racer 6 nie pojeżdżę. Są problemy z licencjami, są gry studiów, które już nie istnieją. Szkoda bo gry powinny działać chociaż 1:1 bez żadnych patchy podciągających grafikę i klatki animacji. Ale widać nawet tego nie dostaliśmy. :/ 

 

Ale za to gry dostępne we wstecznej działają mi bez problemu. Całe 3 :pawel:

Odnośnik do komentarza
Teraz, u55r napisał:

Nie wszystkie gry działają. Jest lista niekompatybilnych i nią się kieruje od momentu gdy okazało się że Ridge Racer 6 nie pojeżdżę. Są problemy z licencjami, są gry studiów, które już nie istnieją. Szkoda bo gry powinny działać chociaż 1:1 bez żadnych patchy podciągających grafikę i klatki animacji. Ale widać nawet tego nie dostaliśmy. :/ 

 

Ale za to gry dostępne we wstecznej działają mi bez problemu. Całe 3 :pawel:

Cholera ale nigdy nie było mówione, że wszystkie gry będą we wstecznej, czy może się mylę? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

W sumie dobry artykuł podsumowujący ale nie ma tam nic czego wcześniej byś nie wrzucał. Ciekawe co wyjdzie z tego pełnego wsparcia rnda 2 w xsx? 

Kiedy w ogóle wychodzą te karty amd? Może jak dewi zaczną pod nie tworzyć to zacznie to też lepiej wyglądać na xsx? 

Pierwsze karty AMD rdna2 wyszły dopiero kilka dni temu, 18 listopada. Ale myślę że nie ma to znaczenia. Pewnie devi potrzebują po prostu trochę czasu aby oswoić się z nowym sprzętem. 

Odnośnik do komentarza

W ps5 są te same co w ps4 narzędzia z pewnymi ulepszeniami, z resztą devi od samego początku bardzo je chwalili. Series ma od nowa stworzone, tak więc devi muszą się uczyć na nowo tworzyć. Do tego dwie specyfikacje nie ułatwiają. Oraz myślę, że znowu kombinowanie z pamięcią (w one esram, a teraz pula szybkich i pula wolniejszych) też komplikuje pisanie. Mam nadzieję, że szybciej to będzie ogarnięte i nie będę to mityczne 12tf tak jak chmura.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, kamilpolpak napisał:

byłem wręcz przekonany, że nowy Xbox miał oferować taką możliwość, gdzieś przewinął mi się artykuł ,o tym jak jeden z członków zespołu szczycił się tym, że tą możliwością zdobędą przewagę nad Sony. Jednak w praktyce wyszło jak zawsze.


Nie "w praktyce wyszło jak zawsze" tylko tak jak sam napisałeś - "mogłem sprawdzić i bardziej się doinformować".
No i tę przewagę nad Sony nadal mają, bo wsteczna (a w zasadzie emulacja niektórych tytułów) działa dużo bardziej wstecz niż u konkurencji, która ogarnia tylko gry z ósmej generacji.

Odnośnik do komentarza

Dlatego zapytalem. Wiem, ze na xbox one byla lista gier w ktore mozna grac ze wstecznej konsoli, nowa series x nie za bardzo sie interesowalem. Tak jak wyzej napisalem, gdzies mi przelecial wywiad z kims z Microsoftu i powiedzial, wiekszosc gier bedzie dziala, takze tylko tyle chcialem wiedziec, dzieki.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, SG1-ZIELU napisał:
8 minut temu, eX4cT_PL napisał:
Osobiscie uwazam ze najlepszy moment na kupno tv będzie za rok, dorwać jakiegoś oleda CXa w przyszłym roku na promce i będzie git.

No tak tylko tu mowa o tv za 3400 a ty mówisz o tv za 5 tyś. Jakoś nie wierzę w tak spadek cen

Nie no jeśli faktycznie max budżet to 300-3500 to nad oledem raczej nie ma co myśleć, chyba lepiej iść w takim wypadku w wielkość i hx90

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...