Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, 20inchDT napisał:

Nikt nie mowil, ze motorsport bedzie w nastepnym roku. Przeciez te kilka miesiecy temu mowili, ze sa early in development :dunno:

Ja nie wierze w early development, ona powinna już wyjść w tamtym roku przy założeniu ich dotychczasowego planu wydawniczego.

Odnośnik do komentarza
Teraz, eX4cT_PL napisał:

Ja nie wierze w early development, ona powinna już wyjść w tamtym roku przy założeniu ich dotychczasowego planu wydawniczego.

To nie ważne co ty i daddy myślicie. Nie wiem co oni przez tyle lat robili, ale jak Spencer w lipcu mówił "early in development", to nie nastawialbym się na 2021 jeżeli nie lubicie byc zawiedzeni.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, 20inchDT napisał:

To nie ważne co ty i daddy myślicie. Nie wiem co oni przez tyle lat robili, ale jak Spencer w lipcu mówił "early in development", to nie nastawialbym się na 2021 jeżeli nie lubicie byc zawiedzeni.

A czy nie mówił też o halo na premierę? Może mu się gry pomyliły. Nic dziwnego, waga, cholesterol, miażdżyca itd. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, michu86- napisał:

Nie odtwarza mi żadnych filmików na x'sie. Przykładowo w sklepie jak szukam gier i chce zobaczyć trailer/filmk z jakiejs gry nic sie nie włącza, widzę tylko pasek z 0:00 i czarne tlo. Mieliście tak? 

A najechałeś na okienko? 

Odnośnik do komentarza

XsX z wyglądu się super prezentuje. Ładna ta bryła ale plastik taki se. Niemniej jednak prezentuje się hi-endowo. Natomiast od nowości mam takie przebarwienie przy przycisku do parowania pada:

Spoiler

078a29955850b094gen.jpg

 

Tez tak macie? Czy tylko ja? Nie psuje to jakoś specjalnie wyglądu ale od momentu rozpakowania to widze. Wiem że pierdoła ale z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, ASX napisał:

Ta niska szybkość pobierania i problem z buforowaniem filmików wskazują raczej na problem z twoim połączeniem internetowym

Mam cos z kablem, bo jest stary i poszarpany, jak wczoraj przelaczylem na wifi to sciagalo mi ok 60mb/s. Ale dziwne bo te filmiki wlasnie nie chodzą, w sensie, ze w ogole nawet sie nie odpadają, nie ze jest jakas scinka albo zamulanie.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, LiŚciu napisał:

XsX z wyglądu się super prezentuje. Ładna ta bryła ale plastik taki se. Niemniej jednak prezentuje się hi-endowo. Natomiast od nowości mam takie przebarwienie przy przycisku do parowania pada:

  Pokaż ukrytą zawartość

078a29955850b094gen.jpg

 

Tez tak macie? Czy tylko ja? Nie psuje to jakoś specjalnie wyglądu ale od momentu rozpakowania to widze. Wiem że pierdoła ale z ciekawości pytam.

U mnie legancko, ten sam odcień czerni po całości bryły, żadnych przebarwień.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wooyek napisał:

U mnie też elegancko, ten sam odcień. 

 

Czy jak gry są aktualizowane podczas gdy konsola jest wyłączona, to po włączeniu dostaje jakieś info, że była aktualizacja? 

Tak jest taka zakładka w Gry i Aplikacje. Tam widać, które gry były ostatnio zaktualizowane a które czekają w kolejce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

XsX z wyglądu się super prezentuje. Ładna ta bryła ale plastik taki se. Niemniej jednak prezentuje się hi-endowo. Natomiast od nowości mam takie przebarwienie przy przycisku do parowania pada:

  Ukryj zawartość

078a29955850b094gen.jpg

 

Tez tak macie? Czy tylko ja? Nie psuje to jakoś specjalnie wyglądu ale od momentu rozpakowania to widze. Wiem że pierdoła ale z ciekawości pytam.

To zemsta PS4, tam takie przebarwienia, to była norma. 

 

Moj sex ma plastik idealny po całości. Odcień to jedno, ale na dużą pochwalę zasługuje spasowanie i brak wszelkiego rodzaju trzasków itp :)

 

Moje stare PS4 i później prosiak wyglądały przy tym jak polistejszyn z bazaru i piszę to zupełnie poważnie i bez przesady. 

Jakość wykonania pada to samo. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to podoba mi się to podejście MS, że nie wypuszczają co chwila skleconych na prędce aktualizacji, tylko pracują nad jedną porządną. Oczywiście im szybciej uda się to skończyć i wydać tym lepiej.

 

Gram już trochę i moja ocena sprzętu ani trochę się nie zmienia. Zaraz ktoś się przyczepi o gry, co jak wiadomo jest kwestią względną (dla mnie są i mam w co grać), ale ja nie o tym - dla mnie XSX to najlepsza konsola ever, jeśli mówimy o konsoli jako sprzęcie. I pomyśleć, że zrobili taki kawał świetnego sprzętu podczas gdy konsola nie jest już dla nich tak bardzo istotna jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, dee napisał:

Pod kątem czysto hardware'owym to najlepszą konsola jest i będzie Xbox Original, ale wiadomo, jeden rabin powie tak, drugi inaczej :xboss:

 

W Xbox orginal padały gumki od napędu po pewnym czasie. Napęd nie zawsze się wysuwał jeśli nie było płyty. Ale cała reszta to był sztos, wystarczy zobaczyć jak wyglądało GTA SA na PS2 a jak na Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Trochę czasu minęło i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to najlepszy sprzęt jaki miałem pod tv z konsol. A już na pewno najlepszy jaki kupiłem na premierę. Wygląda ładnie w salonie i nie wstyd tego postawić pod tv. Pad jest jeszcze lepszy niż był. Konsola chodzi cicho nic nie wyje czy piszczy. Jedynie napęd chwilkę głośniej ale nie głośno pochodzi przy starcie gry z płyty. QR też mi działa obecnie super bo już nie gram w AC valhalla a w innych grach to działa idealnie. Wolałbym tutaj jednak aby dopracowali QR i abyśmy wiedzieli co jest uruchomione w tle. No i wg mnie fajna opcja jest to co ma ps5 z szybkim wejściem do gry z sejwa. Nie wiem czy jest na to patent ale jak nie to ms powinien to skopiować. 

 

Od wielu dni gram i gram i przestać mi się nie chce. Mam tyle gier po instalowanych skończyłem ac valhalla, mafia remake  teraz kończę yakuze . W między czasie odkrywam coteries of new york, katane, tetrisa. W kolejce kupione kilka gier na wyprzedaży i z game pass a zaraz premierę ma cyberpunk (już kupiony w cyfrze)i call of the sea (już na dysku z Passa) . 

 

Wspaniały sprzęt i w połączeniu z nowym oledem z funkcją vrr jest po prostu fenomenalny do grania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja również podpisuje się pod tym co napisał blantman, to zdecydowanie najlepsza konsola kupiona na premierę, jest do bólu poprawna, trochę taki sprzęt od Apple, nie udaje tego co może tylko robi najlepiej to do czego jest stworzone.

Szybkość działania powala, od premiery nie uruchomiłem jeszcze żadnej gry która chodzi w 30fps, dla mnie szybkość działania i 60fps to jest absolutny dealbreaker, odkrywam gry na nowo, gram w gry których normalnie bym nie kupił bo by mi było szkoda kasy tak jak Deliver Us The Moon.

Odkrylem Brazylijski Store - to prawie jak piractwo, obudził się we mnie ponownie gracz, moje ostatnie miesiace z PlayStation wyglądały jak 30 letnie zmęczone małżeństwo po przejściach z rozwodem w powietrzu, Xbox dla mnie to teraz jak poznanie 18letniej studentki.

powaga.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Rozi może zamiast heheszków napisz, co cię tak rozbawiło, bo wydaje mi się, że nie napisałem w tamtym poście nic kontrowersyjnego, do czego możnaby się przyczepić. Nie masz XSX, więc tym bardziej nie kumam dlaczego śmieszy cię moja ocena sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...