Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Kaczi napisał:

jak internet bangla w tym xboxie to o ludzie :xboss: Te same łącze a mam wydajność prawie o 100% lepszą

 

Właśnie ja mam kompletnie odwrotnie, gierki pobierają się tak wolno, że czasem mam dosyć. Nie wiem o co tu chodzi, rzadko kiedy przekraczają 45-50 MB/s (w systemie), a łącze mam ponad 200 MB/s. 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Kaczi said:

no ja jak gram to przy moim łączu 100mb/s pobiera mi wtedy 20mb/s a jak nie robię nic to skacze do 90mb/s :) przy ps4 jak nie robiłem nic miałem maks 40-50 mb/s także duża róźnica 

Mam to samo, podczas grania prędkość waha się w okolicach 20mb/s, jak nie gram jest kilkukrotnie większa.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szymek napisał:

Głuchy jestem. Różnicy nie zauważam z tym Atmos. Włączyłem Oriego...moze dlatego że ona i tak zayeb.scie brzmi? Macie jakiś filmik dobry żeby pokazał różnice? 

Masz na apce Dolby przykładowe filmiki. Choć DTS ma jeszcze lepszy program, gdzie w czasie rzeczywistym ustawiasz sobie pozycję dźwięku.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, 20inchDT said:

Najwyraźniej poszli po rozum do głowy i tym razem zrobili wszystko, żeby gry miały jak najwięcej zasobów do wykorzystania.

Jak na razie nieźle im to idzie. Zero lagów, zero przycieć. Wszystko śmiga jak pojebane. Coś czuję, że jakbym teraz włączyć zwykłą ps4 to czułbym się jak w epoce kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, messer88 said:

Ostatnio włączyłem nie polecam myślałem że ktoś zaczął odkurzać.

Przypomina mi się anegdota z czasów PS3. Grałem na HS chyba w BF3 już nie pamiętam i ktoś krzyczy "kto to kurwa teraz odkurza?!", a to była moja plejka :) to był taki wir, że nie dało się tego opisać. Z drugiej strony do dzisiaj działa, więc :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, michu86- napisał:

Próbuje sciagnac gry z ugp, po kablu - światłowód 300mb/s, a sciaga mi z szybkoscia ok 10mb/s, czy musze cos w modemie pogrzebać, jakies porty otworzyc, czy to serwery ms jakies zamulone? Gry z psn normalnie sciaga z dobra prędkością.

Może też wejdź z dasha na test połączenia internetowego i zobacz czy tam wszystko ok i jakie prędkości wyciąga. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...