Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Polecali VLC i Kodi, niestety w obu napisy w .srt nie wyświetlały mi poprawnie polskich znaków.

Jak chcesz, aby byly polskie znaki to trzeba w VLC zmienic kodowanie napisow na Windows 1250. VLC smiga ok, ale nie mozna zmienic wielkosci napisow, koloru, ani pozycji :/ Zeby chociaz wielkosc czcionki mozna bylo zmieniac to reszte bym przezyl. Kodi sie wykrzacza i zawiesza. Padaka totalna. Naprawde dziwie sie, ze po tylu latach Xbox One na rynku nie ma normalnej, rozbudowanej apki do ogladania filmow. Nawet platnej. 

 

PS. Niezle rozbudowany jest MX Player. Niestety dostepny tylko na androidzie. Sprawdze wieczorem, jak moj TV sobie z nim radzi. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, bebbop napisał:

Jest jakis dobry player na X'a, ktory umozliwia odtwarzanie plikow mkv w 4k z HDR + obsluga napisow zewnetrznych w .srt + mozliwosc zmiany ich polozenia w pionie oraz poziomie?

Niestety nie ma. Kodi, VLC czy wbudowany player działa z XSX działa tragicznie i jak spróbujesz uruchomić coś ponad gównianego ripa z netu jest dramat.

 

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na aktualizacje.

 

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=358338

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Komar napisał:

Niestety nie ma. Kodi, VLC czy wbudowany player działa z XSX działa tragicznie i jak spróbujesz uruchomić coś ponad gównianego ripa z netu jest dramat.

 

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na aktualizacje.

 

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=358338

Mam nadzieje, ze dosyc szybko sie z tym uporaja. 

Odnośnik do komentarza

Witam,

Umieszczam post zarówno w dziale ps5 jak i xbox, aby więcej osób mogło się wspólnie wypowiedzieć na ten temat.

Pytanie kieruje do osób które postanowiły kupić dwie konsole nowej generacji ps5 i xsx.
Zawsze mnie zastanawiało czym się obecnie kierujecie przy wyborze kupna gry (multiplatformowej) na jaka platformę głównie? W poprzedniej generacji podział ustalony przez większość był prosty, multiplatformowe gry na xbox one x, bo był po prostu mocniejszy niż PS4 pro, a exy na ps. Ale teraz kiedy te granice bardziej się zacierają, bo gry obecnie działają bardzo podobnie raz na ps5 lepiej a raz na xsx. Coraz więcej gier ma crossplay albo cross save patrz warzone, valhalla. Wiec czym się kierujecie? Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, madhunt3r napisał:

Wiec czym się kierujecie?

Na chwilę obecną tym, że XSX jest u mnie jedynym next-genem :cool:

Ale gdybym miał oba i miałbym wybierać to w zasadzie kierowałbym się ceną i tym, czy któraś z wersji nie ma konkretnie skopanej wydajności.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No u mnie decyduje na którą platformę gry są tańsze a najlepiej darmowe czyli w tym wypadku Xbox bo gamepass i zakupy w Brazylii.

Ps5 też kupię oczywiście chociaż nie przepadam za tymi ich cinematic exami ale czasami coś fajnego się trafi z gameplayem jak np demonsy, driveclub, nioh czy jakieś inne japońskie obscure shit niedostępne na Xboxie.

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Komar napisał:

Niestety nie ma. Kodi, VLC czy wbudowany player działa z XSX działa tragicznie i jak spróbujesz uruchomić coś ponad gównianego ripa z netu jest dramat.

 

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na aktualizacje.

 

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=358338

Ale mówimy w ogóle o mkv z hdd zewnętrznego? Ja coś próbowałem się bawić zarówno kodi jak i vlc i same rozwiązania streamowania tam praktycznie były chyba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...