Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kyo napisał:

Z pamięciami to wygląda jakby ją wydzielili. Jedna typowo pod gry (10GB) a reszta na system, przełączanie, usługi w tle i co tam sobie jeszcze wymyślili.

 

A co do dysków to będzie można kupić typowy external pod USB na kabel a drugie to slot (prawdopodobnie rozbudowa wewnętrznej pamięci - można wnioskować że dysk nie będzie wymienny).

 

Czyli 16GB ramu. No właśnie z tymi dyskami namieszali, z tym drugim wejściem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

Digital Foundry mówi że część gier z Xboxa One (nie wiadomo na raze jak duża liczba) otrzyma automatycznego boosta do 4K, bez żadnych patchy itp.

ObedientUnhealthyAiredale-size_restricte

jak to wszystko jest upchane xD

Ten gif jakoś skojarzył mi się z tym z przed siedmiu lat, fajnie że odrabiają lekcje

NaiveBaggyCamel-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

O co chodzi z tymi dwoma pamięciami? I dwoma wyjściami na dysk/kartę? Ogarnie ktoś, bo dla mnie to czarna magia xD.

 

Szybsza pamięć ma być priorytetowo wykorzystywana do graficzki. Wolniejsza ma obsługiwać CPU, zadania w tle, system i tak dalej. W sumie całkiem logiczne posunięcie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem co The Last of Us ma wspólnego z zapowiedzią nowej konsoli?

 

zresztą mówisz tak jakby na xboxie już gry nie wychodziły i musieli się ratować przed zapomnieniem informacjami o nowej konsoli. A tymczasem dosłownie kilka dni temu wyszło Ori i jak widać w niczym to nie przeszkadza w newsach o XSX.

 

 

BTW z tyłu pada widać że ogniwo będzie wymienne :D

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

MS pięknie bombarduje informacjami, ciekawe kiedy chińczyki z Sony ogarną dałna


No ogólnie moment taki trochę  nie sprzyjający na jakieś wielkie bomby - wiadomo why, do tego jeszcze dwie duże gierki (w tym prawdopodobnie ich największa/najważniejsza gra na tej generacji), które mają zająć umysły konsumentów i świetnie się sprzedać. 

 

Żeby nie było jestem mega wygłodniały nowych sprzętów i na bank coś wezmę day one, ale czy to będzie dla was tak straszna różnica jakby mega konkrety np. podali w czerwcu (zakładając premierę listopad/ grudzień). Nie będzie to dla was wystarczający czas na podjęcie decyzji czy brać czy nie? Pytam się serio, bez trollowania i bicia piany.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

do tego jeszcze dwie duże gierki (w tym prawdopodobnie ich największa/najważniejsza gra na tej generacji)

Ps4 zapowiedzieli w lutym przed premierą Tlou, czemu podanie kilku szczegółów czy tam pokazanie pada :dynia:  miałoby przeszkodzić w premierze Tlou II, te gierki i tak będą się sprzedawać przed i po premierze PS5

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
13 minut temu, balon napisał:


No ogólnie moment taki trochę  nie sprzyjający na jakieś wielkie bomby - wiadomo why

To ja ci powiem, że to jest IDEALNY moment żeby wrzucić takie bomby. Dlaczego? Ano dlatego, żeby odlepić umysły ludzi od epidemii i skupić właśnie na nowej konsoli i gierkach na nią. Przecież jak w ciężkich czasach zajmiesz głowę czymś co cię jara to przestajesz myśleć o problemie, przynajmniej na chwilę. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figuś napisał:

Ps4 zapowiedzieli w lutym przed premierą Tlou, czemu podanie kilku szczegółów czy tam pokazanie pada :dynia:  miałoby przeszkodzić w premierze Tlou II, te gierki i tak będą się sprzedawać przed i po premierze PS5

 

 

Tego nie wiem, pewno by nie wpłynęło, bo TLOU2 to taki kaliber, że pewnie ze wszystkim sobie poradzić.

Z drugiej strony co ci to da jak teraz zobaczysz pada, nie licząc zaspokojenia ciekawości/hypu? Jak pokażą dopiero w czerwcu to nie kupisz przez to?
 

 

10 minut temu, suteq napisał:

To ja ci powiem, że to jest IDEALNY moment żeby wrzucić takie bomby. Dlaczego? Ano dlatego, żeby odlepić umysły ludzi od epidemii i skupić właśnie na nowej konsoli i gierkach na nią. Przecież jak w ciężkich czasach zajmiesz głowę czymś co cię jara to przestajesz myśleć o problemie, przynajmniej na chwilę. 


Tak i nie wiele informacji ginie na tle newsow z koroną. HC gracze wiadomo, że to przyjmą i zakodują, reszta casuali (czyli większa cześć kupujących konsole), już nie bardzo wg mnie.
 

Tak czy owak taxi Nowak i dawać mi już te next geny.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Osobiscie najbardziej podoba mi sie to, ze po 2 ostatnich generacjach zataczamy kolo i ponownie mamy powrot do czasow PS2/Xboxa. Konsole ponownie staja sie prawdziwymi konsolami z krwi i kosci, gdzie wkladam gre i gram. Update'y robia sie w tle, lub podczas gry i nie bede musial czekac pol godziny, az zaktualizuje sie jakis jepany patch 20GB na dzien dobry. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Z drugiej strony co ci to da jak teraz zobaczysz pada, nie licząc zaspokojenia ciekawości/hypu?

napisze ci w skrócie co dają wszystkie informacje podawane przez MS na temat nowej generacji:

 

- wiem że nie będę musiał drugi raz kupować Cyberpunka i Haloi Infinite, bo dostanę ulepszoną wersje pod nową generacje za darmo

- wiem że pad z Xboxa One zadziała mi z nową konsolą

- wiem że moje gry z Xboxa One dostaną darmowy upgrade do nowej generacji (takie Gearsy 5 które pokazywali chodzą w 100 klatkach na sekunde)

- wiem że w gamepassie dalej będą wychodzić gry day one

 

dalej uważasz że to tylko zaspokojenie ciekawości i hajpu? te informacje, mimo iż konsola wychodzi za pół roku, już teraz wpływają na moje decyzje zakupowe. Bo nie musze myśleć o tym czy kupić jakąś grę czy poczekać na remaster, mogę spokojnie kupić nowego pada bo wiem że zadziała z nastęną generacją,  czy przedłużyć gamepass bo wiem że wszystkie nastęne exy również wylądują w usłudze.

 

Komunikacja jest lepsza niż brak komunikacji

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.