Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Większość osób i tak wie co kupi, więc takie informacje nic nie zmieniają w tej kwestii, ale i tak chcę je otrzymywać. Szkoda, że jeszcze tyle miesięcy czekania :frog: Pad od XO jest prawie idealny, a oni jeszcze go ulepszają. Wyebane na ten share button, ale pozostałe zmiany brzmią fajnie. I jeszcze stare pady dostaną patcha na zmniejszenie opóźnienia :xboss:. Jestem bardzo zadowolony z MS, bo wiedzą w końcu jaki target mają, a nie jakies wygibasy przed kamerą i TV.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, suteq napisał:

@ASX

co ty tłumaczysz takie podstawy typowi co kupi tę konsolę za 10 lat, szkoda czasu


@suteq o mnie piszesz? Przecież nie licząc pierwszego xboxa, to ja miałem 360 przed PS3, a xone z rok po premierze jak jeszcze nawet slimów nie było. Także trochę nieudany strzał, chociaż nie wiem czemu na uj strzelasz jak bez bicia piany dyskutuję.

 

@ASX spoko to są dobre argumenty i ms robi to dobrze, na tę chwilę lepiej niż Sony. Mi jednak chodzi o to czy jak ktoś nie dostanie info o nowej konsoli w marcu a w czerwcu to czy to może zaważyć na wyborze? No chyba nie.

Co do Cyperpunka to już kilka tygodni temu pisałem w jego temacie, że czekam na wersję nextgen i było straszne oburzenie:)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ok ale jak chodzi o wstęczną to podali chyba tylko że jedna generacja wstecz więc nie specjalnie mają sie czym chwalić. Do tego nie wiadomo czy stare gieki będą jak kolwiek ulepszane co mocno by się przydało i nie powinno byc problemem przy mocy jaką następna generacja ma oferować. Chyba ze architektura Ps2/3 była aż tak ciężka. PS One jak chociażby nie będzie to już fail. Kazdy dzisiejszy telefon potrafi to emulowac w wygładzonymi teksturami i z większą ilością klatek.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, da$io napisał:

No właśnie najlepsze jest to, że Ci najbardziej zażarci w dyskusjach "hard userzy" forum będą pisać "a ja to czekam ze dwa lata bo wydadzą lepszą wersję konsoli i gier będzie więcej i takie tam..."

 

 


Dokładnie. Dlatego staram się nowe sprzęty do grania kupować zawsze, jak są relatywnie nowościami. 

 

Dla mnie od zawsze, na zawsze gierki są czynnikiem decydującym o kupnie sprzęty. Dla takich gier jak Mass Effect, Bio, Gearsy kupowałem ten sprzęt. Tak samo jak xona kupiłem w bundlu  z Larą (lubię serię, a był to wtedy ex), czy najpierw miałem N64 niż PSX, ponieważ dla mnie na tamten moment SM64 >>>>> cały lineup PSX. Proste jak je banie.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, aph napisał:

Przecież Sony pierwsze dało info o SSD i wstecznej w ps5.

No i fajnie ze powiedzieli ze będzie wsteczna, ale czy potrafisz mi powiedzieć które generacje będzie obejmować? Jak wyglądać będzie ich polityka remasterów? Czy będą zmuszali graczy do kupienia dwa razy tych samych gier?  Czy będą działały stare pady? Jak wyglądać będzie ich polityka wydawania gier na PC?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

No i fajnie ze powiedzieli ze będzie wsteczna, 

Też się cieszę. To było w kwestii komunikacji.

11 minut temu, ASX napisał:

Czy będą zmuszali graczy do kupienia dwa razy tych samych gier?  

Errata, nikt do niczego nikogo nie zmusza.

 

Odnośnie revealu- chyba najbardziej nudne i bezplciowe next geny jakie mogły być się szykują. Cóż, w przypadku xboxa to jest zaleta, tak.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, mozi napisał:

To chyba 1 raz od czasu oryginalnego Xboxa ze odpuszczę sobie zakup na premiere. Wszystko co i tak m$ wyda na xa ogram na piecu. Chyba że wyjdą exy tylko Xbox to wtedy ma to sens ale wątpię. 

 

 

Nie będzie exów na xboxa, za to gry od MS będą też takie only PC. 

Odnośnik do komentarza

Sprzęt ok, ale niestety z 3 czy 4 exami nie za wiele zrobią. Najbardziej cieszy mnie ulepszanie starych gier wizualnie. Może w końcu sobie zagram w Castlevanie w 4k (no jak kable wyjdzie od marseille pod 4k oczywiście bo na obecną chwile takowy tv jest w ekspozycji w innym pokoju)

Edytowane przez Fahkumram
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

a nie mozesz sobie od razu ustawic HDRu i zrobic 4K z FHD zamiast czekac na nowe sprzety? z uplynniaczem bedziesz mial z jakies 120 klatek

Pewnie czeka na nową generację pilotów, w którym dodadzą przyciski z 4K natywnym i 120 fpsami. Niebieskie zęby na nową generacje to już za mało.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...