Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, blantman napisał:

Nawet jak próbujesz być bezstronny

Sorry blant ale nigdy nie byłem i nie będę bezstronny, lubię gry takie jakie lubię i nie będę udawał że jest inaczej.

 

A to że kilka osób nie może tego znieść? Nie będę ukrywał że czasami celowo przesadzam aby ich ztriggerowac, jak widać z całkiem niezłym skutkiem xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, blantman napisał:

Że co? Przegapiłem chyba. To coś jak kupa w PW od jednego fana marki dla drugiego?

Gorzej bo tam to było na pw ale pokrzywdzony postanowił rozjebać się z tego na forumie.

A z padem to w cw, największy cringe jaki tutaj widziałem. Wybacz ale nie będę tego dla ciebie szukał. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ASX napisał:

Słuchaj ziomeczku, nie wiem kim jesteś, kojarzę cię tylko z tego że od czasu do czasu z partyzanta minusujesz moje posty.

 

Pojawiasz się w tym temacie znikąd i nie wnosisz nic merytorycznego dyskusji oprócz jakiś osobistych inwektyw w moją stronę.

 

Ale przykro mi, nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę odpowiadał na te personalne zaczepki, pozwolę sobie odpowiedzieć tylko słowami wielkiego poety Juliusza Tuwima

 

 

Ale to jest słabe ze tak piszesz. Najpierw propaganda SOT teraz odwracanie kota ogonem. 

Dla mnie EOT. 

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, blantman napisał:

Najbardziej śmieszy ta "udawana" bezstronność w tematach Sony. 

Uważam że w każdym dziale można porozmawiać merytorycznie o gierkach, to że z powodu ulubionych gier naturalnie bliżej mi do Xboxa nie oznacza że mam pałać nienawiścią do Sony bo ich także lubie, a więc zdarza mi się  coś napisać w różnych tematach.

I jeszcze raz napisze nie udaje bezstronnego, bo taki nie jestem, nie wiem co sobie wkreciles

 

Wracając do merytoryki Christopher Dring czyli raczej dobrze poinformowany dziennikarz powiedział w podcascie ostatnio

 

Cytat

''...if you look at the games, I've got a XSX and I love it, I have a PS5 and I love it, I play my PS5 because of the loads of exclusives games that I don't have on the XSX and when you look at the XBOX...XBOX has a lot of amazing studios and these games are coming but, I've had few conversations with friends at XBOX Games Studios and those games they announced, Everwild, Perfect Dark, Fable are so far away, as in, they might even be in a new XBOX by the time these games come out(jokingly of course lol), they are so far away and when you look at the Hideo Kojima stuff you wonder if they are signing third parties in the moment because they don't have a line-up of big exclusives at all''

 

Czyli Everwild, Fable i Perfect dark to melodia przyszłości i raczej szybko nie wyjdą. 

O ile w przypadku gier playground i initiative spodziewalem się tego że nie zobaczymy ich szybciej niż w 2023 bo te gry tworzą nowo utworzone zespoły to jestem zaskoczony że Everwild jest tak daleko, bo w końcu preprodukcja gry zaczęła się już w 2017

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, łom napisał:

Nie wiem jak jest teraz ale jak rok temu ogrywałem gierki z GP na PC to z co drugim tytułem były jakieś problemy. Gears Ultimate - ścierwo nie port, non stop dziwne przycięcia, fpsy latają od 20 do 75; Gears 5 - przycięcia przy przechodzeniu z jednej lokacji do drugiej; Halo Reach - skopany dźwięk; Hellblade: Senua's Sacrifice - non stop resetowanie ustawień, niestabilny framerate i jakiś dziwny bełt na ekranie. I z tego co czytałem to były wtedy bardzo częste problemy o których użytkownik Xa nie słyszał.


Już od kilku lat krąży opinia, że trzeba być niepełnosprawnym kupując xboxa. Lepiej kupić Komputer i konsole Sony/Nintnedo. A jak masz PC i kupiłeś xboxa, to byłeś zjebany. 
W poprzedniej generacji usługa GP na PC była biedniejsza i nie wszystko działało. 
Ja np w Ninja Gaiden bym sobie nie pograł. Ktoś mi wyskoczył z emulacja- nie działało i tak. 

Zakup konsoli nie jest żadnym wyczynem, wiec ja osobiście nie widzę problemu. Przynajmniej mam wybór i gram na czym chce i jak chce :kaz:

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W ostatnich latach kupno konsoli jest o wiele sensowniejszym wyborem niż PC do gier, przed powiedzmy premierą XOneX i wzrostem cen PC nie byłem zaskoczony że ktoś wolał mieć PC+PS4/Switch i nawet nie myślał o kupnie Xa. To co teraz się wyprawia to jakiś kosmos, przykładowo ja kupiłem ponad 2 lata temu Ryzena 1700+16GB Ramu+RX580+SSD (razem z resztą potrzebnych podzespołów) za 2300zł i dostałem do tego RE2 i DMC 5 na steama. Teraz sama karta graficzna (o ile jest dostępna) tyle kosztuje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam zarówno konsole jak i Pc i uważam że to bardzo fajnie uzupełniający się duet, opłacam jeden abonament i mam dostęp do setek gier na obu sprzętach. A dodatkowo gierki MS mają crossbuy, crosssave i crossplay, co naprawdę jest super wygodne.

 

Dodać do tego zapowiedź tego że kolejne gry Sony będą lądować na PC i robi się z tego naprawdę kompletny zestaw do grania.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, łom napisał:

Nie wiem jak jest teraz ale jak rok temu ogrywałem gierki z GP na PC to z co drugim tytułem były jakieś problemy. Gears Ultimate - ścierwo nie port, non stop dziwne przycięcia, fpsy latają od 20 do 75; Gears 5 - przycięcia przy przechodzeniu z jednej lokacji do drugiej; Halo Reach - skopany dźwięk; Hellblade: Senua's Sacrifice - non stop resetowanie ustawień, niestabilny framerate i jakiś dziwny bełt na ekranie. I z tego co czytałem to były wtedy bardzo częste problemy o których użytkownik Xa nie słyszał.

 

to tylko czubek góry lodowej tych problemów, a jak ktoś mi pisze że lepiej postawić PC to kompletnie nie wie o czym gada

Odnośnik do komentarza

Teraz pandemia, problemy na wielu rynkach i ceny z dupy.

Ale w poprzedniej generacji nawet tu na forum szło przeczytać po co kupujesz/masz xboxa jak na PC to możesz ograć. 
Inna bajka jak ktoś nie miał kompa i nie planował, bo nie ma miejsca np. Ale w każdym innym przypadku było zdziwienie i ze jesteś zjebany. Do tego dochodził argument o lepszej grafie i więcej liczbie klatek. 
Pamietam, że wtedy testowałem Forze 7 która miała nie takie małe wymagania i z działaniem też nie było różowo. 
Tak jak napisał @łom

Wszystkiego co na konsoli nie będzie na PC i odwrotnie. 
 

@ASX

Jedem abo- dwa urządzenia, to jest :banderas:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

@łom

I sytuacja na rynku PC nie poprawi się prędko, rynek samochodowy jest dochodowy i potrzebuje co raz więcej komponentów, w dodatku stoimy u progu ery Bitcoina, więc mining tylko będzie się zwiększał. Ja np. zrezygnowałem tymczasowo z PC i wraz z Halo/Starfieldem wjedzie XSX.  Nawet zatwardziali znajomi pececiarze, prawdopodobnie zakończą rok z PS5/XSX, jeśli dostępność trochę się zwiększy.

W końcu jeśli ktoś chce kupić 3070, to musi szykować się na 2.5 krotność MSRP :|

Odnośnik do komentarza

Zapytam tu bo nie wiem gdzie. Grałem z ziomkiem w Gears of War Ultimate, on na XSS ja na XSX i mieliśmy ten sam problem mianowicie obraz dziwnie migotał. Jak się nie ruszało postacią na moment i przyjrzało to jakby grafika się skalowała co 2-3 sekundy, raz obraz rozmazany, raz ostry. Nie wiem czy to coś z ustawieniami gry czy co.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tukan napisał:

Zapytam tu bo nie wiem gdzie. Grałem z ziomkiem w Gears of War Ultimate, on na XSS ja na XSX i mieliśmy ten sam problem mianowicie obraz dziwnie migotał. Jak się nie ruszało postacią na moment i przyjrzało to jakby grafika się skalowała co 2-3 sekundy, raz obraz rozmazany, raz ostry. Nie wiem czy to coś z ustawieniami gry czy co.

 

a w jakim momencie gry?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma w miarę dobrego PCta to sens kupna Xa jest taki sam co PS5, obie konsole nie mają jakiejś ogromnej biblioteki gier które trzeba ograć. PS5 ma parę exów ale X ma wsteczną kompatybilność (co jest dla mnie wielką zaletą). Pierwszy rok po premierze nigdy nie wyglądał różowo, wyjątkiem tutaj był pierwszy Xbox i europejska premiera PS2 (bo była pół roku po premierze w Japonii i już gierek trochę się uzbierało).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...