Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę jednak wygodę i intuicyjność konsoli, niż trzymać blachę w salonie i obsługiwać pulpit.

 

@tukan nie wiem na ile ci to pomoże, ale dość podobną sytuację miałem z @creatinfreak - Hivebusters on na XSX, ja na XOS (ta słynna różnica generacji) i on moją postać widział w 30 klatkach. Być może kolega na XSS wpływał też na wyświetlanie obrazu u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jak sony będzie wydawało swoje gierki na pc to też nie będę widział sensu posiadania konsoli. Może kiedyś dzieciakowi do pokoju. Gierki na PC śmiesznie tanie, do premier od MS kupi się abonament a gierki sony w promkach chyba ,że będzie bomba godna day one. MS, Sony to dla mnie taki sam wydawca jak EA czy Sega tylko większy. Nie będę się bił o ich dobre imię bo mam je zwyczajnie gdzieś. Liczą się tylko gierki, cała reszta jest mniej lub bardziej wartościowym dodatkiem :lapka: Nie zamierzam się też zamykać mentalnie w jednym ekosystemie jak niektórzy. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj byłem w Media Expert i XSX leżały na półce, do tej pory widok nie do uświadczenia. Kupiłem sobie drugiego pada, całkiem ładny ten niebieski, dzisiaj wpada szwagier i pokłoni się przed konsolą, a jak nie to wypad xd.

Tak na serio to przy obecnej cenach konsola Microsoftu jest według mnie bezkonkurencyjna. Miałem wcześniej PS4, PC do gier w zasadzie brak, wybór jest dość prosty. Biblioteka gier w game pass w tej chwili to ponad 500 gier, wobec tego nie można przejść obojętnie i trzeba mocno sobie wyperać te proste fakty żeby tego nie docenić.

Podekrzewam że dzisiaj przekonam szwagra do zakupu xboxa, ostatnio latał za jakimiś starymi ps3 żeby sobie w RDR zagrać. Jak mu odpalę przygody Johna Marstona w podbitej rozdziałce to chyba chłop się ze szczęścia się popłacze.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

A spytam ile obecnie trzeba by zabulić za komputerek do rtsów i gierek strategicznych? Pod monitorek 1440p. 

Drogo, osrany używany RX570 4GB chodzi za ponad klocka, jak sie pojawi jakiś w "normalnej" cenie znika błyskawicznie. Wydałem już na nową budę niecałe 2,5k ale jadę na 9 letnim HD7870 bo nie mam zamiaru przepłacać za kartę. W zeszłe wakacje byłbyś w stanie fajna budę za 2,5k złożyć nie tylko pod RTSy i strategie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ma_niek napisał:

Ja totalnie nie ogarniam rynku pc ale powiedzcie dlaczego te karty tak podrozaly. Mialem sprzedawac xboxa i zlozyc pc dla gier ale te ceny to jest jakis kosmos


To jest dokładnie to co na rynku konsol. Mało PS5, braki, to sprzedawali na OLX po 5k

3070 powinna być po 2,7. A sklepy sprzedawały za prawie 4. To tak jak wciskanie PS5 z grami.

Pandemia, problemy z produkcja- jak to się skończy, to ceny i dostępność wróci do normy. A kiedy to będzie? Nikt nie wie...

Sam czekam na 3080 :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał:

Takie koksy to mi do rtsów nie potrzebne pod 1440 ale to nawet 2k żeby teraz dać za jakąś sensowna karta to za dużo 


Teraz, o zgrozo, to opłaca się tylko gotowce kupować - chociaż opłaca to nie jest dobre słowo.

@Ma_niek
Popyt >>>>>>>>>>> podaż. Obecnie w zasadzie jedna firma (TSMC) jest w stanie w dużym wolumenie wyprodukować chipy w 7nm, zapotrzebowanie wielokrotnie przewyższa podaż, co powoduje duże niedobory na rynku, to jest pierwsza rzecz.

Druga: obecnie wiele gałęzi zaczyna korzystać z nowoczesnych chipów - branża motoryzacyjna jest lukratywna i potrzebuje ich dużo (i będzie potrzebowała jeszcze więcej btw.), rozwój bitcoina dokłada drugie. Klient korporacyjny >>>> klient indywidualny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ma_niek napisał:

Ja totalnie nie ogarniam rynku pc ale powiedzcie dlaczego te karty tak podrozaly. Mialem sprzedawac xboxa i zlozyc pc dla gier ale te ceny to jest jakis kosmos

Wiele czynników nałożyło się na siebie: kopanie kryptowalut (więc karty są wykupywane hurtem); pandemia, a co za tym praca/nauka zdalna więc zapotrzebowanie na parę PCtów w jednym mieszkaniu wzrosło (a żaden dzieciak nie chce mieś tego śmieciowatego kompa w klasie); zapotrzebowanie na podzespoły przez nowe konsole.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

Gdzie znajde gre kupioną w MS Store? Zapłaciłem, dostałem maila z potwierdzeniem a z konta zeszło. W MS Store jest jako posiadane. W pełnej bilbliotece nie ma, po odświeżeniu nie ma, po restarcie konsoli nie ma. Macie jakiś pomysł?

Jak wchodzisz na store przez konsolę to nie ma opcji instalacji? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...