Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Czoperrr napisał:

SH4 ma męczący backtracking, każdą z czterech lokacji trzeba przejść dwa razy, co gorsza, drugi raz zmienia się to w eskortowanie koleżanki :/

Własnie to mnie zniechęciło - to odwiedzanie tych samych bloków lokacji. Niby fabułka tam się jakoś kręciła ale ...:/ Czwórka SH podobnie jak 4 RE nie powinna być residentem tylko osobnymi grami. SH4 dużo by na tym zyskał bo jednak mocno przebudowano sposób narracji i eksploracje. 

 

Inna sprawa że ten trailer 4 gniótł orzechy. 

 

 

Dobra ale to nie temat o silent hill. 

 

Edytowane przez LiŚciu
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trailer jak i OST świetne. Tak jak mówisz, The Room zaczynało jako zupełnie inna gra, a w trakcie powstawania zdecydowano by zrobić z tego kolejną część Silent Hill. Akcja gry nawet nie dzieje się w Cichym Wzgórzu, jedynie momentami do niego nawiązuje.

 

Co do tych plotek, na Reddit pojawiały się już rok temu także plotkami raczej pozostaną. Konami raczej nie odda licencji, szczególnie MGS w obliczu filmu, który powstaje - nie chcieliby się ograniczać do jednej platformy.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, pawelgr5 napisał:

Jak by MS kupił sobie MGS (chociażby remake jedynki) to z automatu sprzedaje miliony konsol. Nie ma co dyskutować/szydzić. Marka MGS jest potężna i rozpoznawlana wszędzie gdzie się gra w gry video.

 

Czy ja wiem? Jak kogoś ominęło PS1 i PS2 to ma wywalone na tą markę. 1 i 2 wyszły też na PC i szału tam nie zrobiły tak samo FFVII. Zresztą skradanki to nie jest chodliwy towar. Wydaje mi się ,że żyjecie trochę nostalgią. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, pawelgr5 napisał:

A nie mogą po prostu "zamówić" np. remaku i w pełni za niego zapłacić? Taka inwestycja powinna się Konami spodobać bo to przecież spora dziwka na kase.

Musieliby kupic licencję od konami i dać jakiemus zewnętrznemu studiu bo konami teraz robi gunwo a nie gierki.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Konami obecnie chce tylko spijać śmietankę. Jeśli ktoś wyciągnie do nich rękę i zrobi za nich gierkę (o, nawet się trochę rymuje) w zamian za odpłatne użyczenie IP to te blachary z giereczkowa na bank na to pójdą. Byle tylko "wkład własny" i procent od sprzedaży się zgadzał, najlepiej jeszcze żeby nikt im dupy nie zawracał i zrobił całą robotę za nich.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wam ale mi pasuje, że ms nie kupuje czasowych eksów a zamiast tego daje multiplatformy aaa day one w gpu. Co mi z tego eksa jak będę musiał wywalić 3 i pół bomby? Ostatnio ploty nt. far cry 6, bf a nawet re8 w gpu. Zobaczymy co z tego okaże się prawdą. 

Odnośnik do komentarza

RE8 jest całkiem prawdodpobone. Capcom lubi szybki pieniądz. Trzeba by było sprawdzić w ilu sztukach sprzedały się fizyczne i cyfrowe kopie  wydanych już na Xboxy Residentów oraz ile zeszło pre-orderów na pudełka nowej odsłony. Być może bardziej opłaca im się pewny hajs od MS.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

RE8 jest całkiem prawdodpobone. Capcom lubi szybki pieniądz. Trzeba by było sprawdzić w ilu sztukach sprzedały się fizyczne i cyfrowe kopie  wydanych już na Xboxy Residentów oraz ile zeszło pre-orderów na pudełka nowej odsłony. Być może bardziej opłaca im się pewny hajs od MS.

No i ms już wchodził z capcomem w różne układy np. z dead rising. 

Odnośnik do komentarza

No i jest to IMO największa premiera pierwszego półrocza 2021. MS sam żadnego tytułu nie przygotował, więc może zapłaci za niego w GPU Day One.

Zastanawiałem się nad zakupem pudełka bo jestem fanem RE i posiadam wszystkie części w kolekcji, ale nie widzi mi się bulić 260zł za gierkę na jeden weekend. Kupiłem RE2 i RE7 na premierę a rok później spadły do poziomu 100zł. :) Grać na wyścigi przy przejść i sprzedać też nie mam ochoty.

 

A tak cyk na premierę w GPU i po jakimiś czasie zakup pudełka do kolekcji? Jak najbardziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Zgadzam się w pełni. Czasowy eks to jakieś leczenie kompleksów "ja mam a wy nie", a nowość multiplatformowa za cenę XGP? Super sprawa.

I wszyscy zadowoleni tj. wydawca bo łatwa kasa i baza graczy, gracze bo za friko gierka i ms bo większa baza graczy w abo. A jak pokazują czasowe eksy na one to nie uzyskiwały jakiś zawrotnych wyników finansowych. 

Odnośnik do komentarza

A i ciekawe czy ten streaming gpu na switcha wypali czy to też kolejna plotka. Zdziwiłbym się biorąc pod uwagę sprzedaż gierek na konsolę n, ale może ms by im odpalał kasę z abo?

1 minutę temu, ASX napisał:

jedynymi stratnymi w tym układzie są fanboye walczący na listy exów

Zauważyłem, że multiplatformy są tylko orężem po jednej stronie. Outriders w gpu jest przecież crapem. xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

XCloud jest szansą na streaming gier których normalnie Switch nie miałby prawa udźwignąć.

 

tylko taki działający streaming

 

Nie przeszkadzałoby mi to skoro na pc i tv ma to być. Bardziej zdziwiłoby mnie wpuszczenie ms przez big N ale to pewnie kwestia kasy. Jedyna rzecz jaka mnie martwi jeżeli chodzi o streaming to jak osoby z tego korzystające zaczną grać np. w halo infinite i za srają serwery chujowym połączeniami. Mam nadzieję, że będzie jakieś filtrowanie w końcu w halo. Nawet coś co jest w takim titanfall sprzed 100 lat. Lepiej żeby w grach online to była nisza. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał:

No i jest to IMO największa premiera pierwszego półrocza 2021. MS sam żadnego tytułu nie przygotował, więc może zapłaci za niego w GPU Day One.

Zastanawiałem się nad zakupem pudełka bo jestem fanem RE i posiadam wszystkie części w kolekcji, ale nie widzi mi się bulić 260zł za gierkę na jeden weekend. Kupiłem RE2 i RE7 na premierę a rok później spadły do poziomu 100zł. :) Grać na wyścigi przy przejść i sprzedać też nie mam ochoty.

 

A tak cyk na premierę w GPU i po jakimiś czasie zakup pudełka do kolekcji? Jak najbardziej.

Nie żebym szkalował RE8 (bo sam na Xa zamówiłem pudełko), ale największa sprzedażowo to nie wiem, bo taki Monster Hunter Rise może więcej się sprzedać.

 

Co do Switcha, to jakoś xCloud nie za bardzo mi się wydaje. Bo jednak jest tam sporo indorów, które się mega dobrze na Switchu sprzedają. To podcinanie gałęzi na której się siedzi.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Panowie, kupujac płytę sekiro w wersji Xbox One można ściągnąć upgrade do Series X?

A tam jest update bo chyba tylko wsteczna z uwolnionym klatkażem do 60 fps? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...