Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No way, w to nie wierzę. Capcom to zbyt wielka firma z IP znoszącymi złote jaja w ostatnim czasie (Resident Evil / Monster Hunter). Na takie przejęcie przez żadną ze stron bym nie liczył.

 

Edit: Widzę, że market cap Capcomu to 4.9 biliarda dolarów, co wydaje się być śmiesznie małą kwotą widząc jakie marki do nich należą.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ASX żartował. Nie ma opcji na kupno Capcomu i szczerze mówiac wolałbym aby MS jednak powiększył swoje najmocniejsze studia - o wiele bardziej interesują mnie nowe, duże projekty od studiów jak RARE czy The Coalition niż kupno jakiegoś dużego wydawcy.

 

Tak, wiem, że biznes to biznes i wydawnictwa są bardziej dochodowe niż inwestowanie w swoje studia, ale pomarzyć można. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Myślę, że ASX żartował

Gurwa raczej, Sony i Capcom :dog: A przy okazji Kojimę na własność, żeby Spencer mógł go sobie postawić na półce jako maskotkę. Jak go nacisnąć w brzuch to będzie robił takie śmieszne odgłosy.

Odnośnik do komentarza

Ja wcale nie będę zdziwiony przejęciem Capcomu przez Sony i wydaniem odpowiedzi na XGP. Może Sony nie będzie wrzucać w dniu premiery, ale po kilku miesiącach i tak by zrobiło furorę. Logiczny krok, bo za chwilę Sony nie będzie miało czego przejmować i PS może zostać w spektakularny sposób odcięty od gier, bo wszystko zostanie wykupione przez znacznie większych.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Myślę, że ASX żartował. Nie ma opcji na kupno Capcomu i szczerze mówiac wolałbym aby MS jednak powiększył swoje najmocniejsze studia.

 

Bawiąc się w Grubba

 

Sony wie od miesięcy że MS prowadzi rozmowy z Acti po czym kupują nowe studio od fpsów i Bungie.

MS wie od miesięcy że Sony prowadzi rozmowy z Capcom po czym mają w produkcji grę ze smokami i drugą o której wyciekło info kilka dni temu od CA która ma być odpowiednikiem Monster Hunter.

 

Przypadek? raczej tak ale ludzie w garniakach u góry często mają info dużo szybciej niż oficjalna wiadomość na twitterze.

 

A o kim mówi Grubb no uj wie w sumie, to koleś w zdecydowanej większości od Xboxowych przecieków ale trafnie powiedział że pieniądz traci wartość i duże korporacji teraz jeszcze szybciej będą kupować ''innych''

 

 

 

btw. nikt w necie na trafił a nawet nie przypuszczał że Acti, Bethesda i Bungie będą kupione 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Daddy niejasno się wyrwaziłem, nie wierzę, że MS kupi Capcom, bo tam są rzekomo jakieś prawne zabezpieczenia przed wykupem japońskich firm przez zagraniczny kapitał. Współpracę z Capcomu z Sony z przyjemnością bym zobaczył i wierzę, że takie kolabo naprawdę zaowocowałoby legendarnymi grami. Cóż, zobaczymy.

 

Na razie to czekam co z tych zakupów faktycznie się urodzi, bo miło gada się o WoWie na konsolach czy nowym IP od Bethesdy, ale chciałbym zobaczyć jakieś wyniki tych zakupów w formie grywalnego kodu na mojej konsoli.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Po co wymieniać? Nie lepiej kupić drugi sprzęt i mieć w pompie wszelkie takie rewelacje?

Gierki Capcomu to jeden z niewielu powodów, dla których jeszcze w ogóle gram, więc all-in albo all-out. Po co mi pięć sprzętów w domu, jak mogę mieć jeden, najbardziej odpowiadający moim potrzebom? A i czas nie jest z gumy, niestety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Daddy napisał:

Sony wie od miesięcy że MS prowadzi rozmowy z Acti po czym kupują nowe studio od fpsów i Bungie.

MS wie od miesięcy że Sony prowadzi rozmowy z Capcom po czym mają w produkcji grę ze smokami i drugą o której wyciekło info kilka dni temu od CA która ma być odpowiednikiem Monster Hunter.

No nie wiem czy to tak działa xD Poza zainteresowanymi nikt nic nie wie, bo inaczej na giełdzie były by kombinacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...