Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2022 o 01:43, _mike napisał:

Z tym, że granie w chmurze jest już teraz komfortowe. Nawet na LTE dobrze mi się grało na xlcloud. Co dopiero na sprzęcie po kablu.

 

Z resztą, konsole istnieć będą ale nie będzie to biznes MS.

Z pełnym cyklem wydawniczymi z kilkudziesięciu studiów za 5 lat (bo tyle gdzieś zajmie dojście do takiego stanu), to xCloud będzie core biznesu. Nikt się nie będzie spinał na sprzęt póki zapłacimy odpowiedni hajs za używanie. SaaS i wszelkie odmiany tego typu usług tylko przyspieszą i zjedzą posiadanie na własność. Coś jak streaming, który zjadł kupowanie mp3.

bzdury że głowa mała

 

 

 

 

Itagaki ma już 55 lat, może umrzeć każdego dnia, ostatnią znaczącą grę zrobił kilkanaście lat temu  :reggie: ale kto wie, może się odrodzi w tym wieku jak Rocco Siffredi.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, 20inchDT napisał:

Pan Itagaki najlepszy chińczyk. Phil proszę dać mu pieniążki, szybciutko.

Dla mnie Ninja Gaiden1 był głównym powodem kupna Xbox OG. Potem wiedziałem , że muszę mieć Ninja Gaiden 2 na x360. Wersje tych gier na inne sprzęty są gorsze.

Jeśli m$ kupi to małe studio, to dla mnie osobiście będzie potencjalnie najważniejszy powód kupna Xboksa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Kiedy Itagaki zrobił ostatnią, dobrą grę?

Dawno, ale jego wersje Ninja Gaiden i DOA to były bardzo ważne gry. Ninja Gaiden 1 i 2 (wersje z xboxa) do dziś są uważane za najlepsze z gatunku. DOA4 też było genialne. Zdecydowanie najlepsza część z serii i godny rywal dla Tekkena i Soul Calibura w tamtym czasie. Po odejściu Itagiego obie te serie umarły. 

 

Nie wiem, czy Xbox coś by zyskał kupując studio kolesia, ale te dwie serie kiedyś dużo dały marce Xbox.

Odnośnik do komentarza

Skoro tak to obstawiam fable. Playground wyda swoja gre pewnie w 2024, wiec bedzie dobra okazja na przypomnienie/zapoznanie sie z seria. Poza tym pamietacie jak kilka msc temu twitter xgs wylecial z kopaniem kur, a potem cos w stylu "we would like to call it our fable anniversary bla bla". Jak ludzie zaczeli pisac, ze robia remake to pousuwali tweety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, dee napisał:

Praktycznie każy CEO w dużym korpo jest w ten sposób zabezpieczony. Może wydawać się oburzające, ale to codzienność.

Oj nie na 292 mln dolarów. Wiadomo, że w Apple czy Google pewno jeszcze lepiej, ale przeważnie spotykałem się z takimi polisami do 100 mln. 
Mnie to w ogóle nie oburza, wypracował sobie, to ma. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gościu budował tą firmę przez 32 lata. To w moim starym korpo w Polsce szary pracownik jak przepracował 15 i więcej lat przed emeryturą dostawał 15 wypłat a było to z 8 lat temu. Teraz to nie wiem jak to wygląda. W firmach z długą historią i na wyższych stanowiskach wygląda to pewnie o wiele lepiej. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Skoro tak to obstawiam fable. Playground wyda swoja gre pewnie w 2024, wiec bedzie dobra okazja na przypomnienie/zapoznanie sie z seria. Poza tym pamietacie jak kilka msc temu twitter xgs wylecial z kopaniem kur, a potem cos w stylu "we would like to call it our fable anniversary bla bla". Jak ludzie zaczeli pisac, ze robia remake to pousuwali tweety.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...