Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, C1REX napisał:

Polecam przetestować granie w dobrej chmurze na najlepszym możliwym necie i się samemu przekonać jak daleka jest jeszcze droga, by się dało tak grać. Może do strategii turowych i tyle.

Polecasz innym testować a chyba sam nie jesteś zbyt zaznajomiony z tematem. W chmurze można dziś komfortowo grać chyba w każdą nawet bardzo dynamiczna grę (sam w ten sposób przeszedłem Hadesa). Ostatnio też Digital Foundry robiło testy opóźnień i okazało się że GeForce Now ma mniejszy lag niż ... Xbox Series X. Także nie powiedziałbym że daleka droga jest przed graniem w chmurze i nadaje się obecnie tylko do gier turowych 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, tedi007 napisał:

Żeby tak się nie skończyło to pragnienie utrzymania Cod'a na Playstation:D

 

No ja dokładnie tak rozumiem ten tweet Spencera, więc Greg Ameryki nie odkrył.

Chociaż może niech jeszcze kilka osób to w ten sposób zinterpretuje to niezbyt ogarnięte z angielskim Kamilki przestaną się łudzić :reggie:

 

2 godziny temu, Boomcio napisał:

5 lat to ogrom czasu.

 

@Boomcio może nie dożyć :frog:

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Daddy napisał:

Nie ma szans na to, jeśli kiedyś dobija do 100mln to będzie wielki sukces.

Wiadomo, że liczba z kosmosu, ale chodziło o to, że nie wierzę by porzucili rynek konsolowy. Zrobili to z PC i zaraz rynek został zagarnięty przez Steam. Tutaj już nie popełnia tego błędu. Z drugiej strony według mnie 100 mln to mało, jeśli zamierzają ciągnąć z rynku PC, mobilnego, Xboxa i ewentualnie jakiś tanich przystawek pod TV. Chyba na początku cyklu Power On o Xboxie wspominają, że jest 2,3 mld graczy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Polecasz innym testować a chyba sam nie jesteś zbyt zaznajomiony z tematem. 

Jeśli u Ciebie działa dobrze, to gratuluję netu. U mnie nie działało dobrze na możliwie szybkim necie na światłowodach w UK. Co prawda nie był to GeForceNow, tylko gorsze psNow do gier z ps3, ale nawet jakby było 10x lepiej, to i tak dla mnie osobiście niegrywalne.

Może jestem przewrażliwiony, może net nie taki szybki jak reklamowano, a może psNow aż takie słabe. Nie wiem.

Dlatego napisałem, by ludzie sami sobie przetestowali. Wiele tych usług ma dobre oferty dla nowych klientów. Czasem nawet za free za cały pierwszy miesiąc. Niech sobie każdy przetestuje i wyciągnie wnioski. Nikomu tutaj swego zdania przecież na siłę nie wciskam. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Przypominam tylko, że Sony korzysta z Azure od Microsoftu, bo samo nie potrafiło udźwignąć ciężaru streamingu :kaz:

Bzdura. Postawienie infrastruktury jaką ma Azure to masa know how i hajsu. Dlatego AWS to główny biznes Amazon, a Azure i drive zarabiają miliony. 
Co innego infrastruktura, a co innego soft do obsługi. Sprawdź sobie case DropBoxa.
 

 

5 godzin temu, Daddy napisał:

Zanim granie w chmurze będzie takiej jakości i na tyle komfortowe jak na konsolach to jeszcze liściu ze trzy gry ukończy. Podobne rzeczy czytało się 12-14 lat temu przy Gaikai.

Z tym, że granie w chmurze jest już teraz komfortowe. Nawet na LTE dobrze mi się grało na xlcloud. Co dopiero na sprzęcie po kablu.

 

Z resztą, konsole istnieć będą ale nie będzie to biznes MS.

Z pełnym cyklem wydawniczymi z kilkudziesięciu studiów za 5 lat (bo tyle gdzieś zajmie dojście do takiego stanu), to xCloud będzie core biznesu. Nikt się nie będzie spinał na sprzęt póki zapłacimy odpowiedni hajs za używanie. SaaS i wszelkie odmiany tego typu usług tylko przyspieszą i zjedzą posiadanie na własność. Coś jak streaming, który zjadł kupowanie mp3.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, devilbot napisał:

Co oferuje mi dzisiaj Sony? Nic.

 

Ludzie kupują ich sprzęt pewnie dla kolekcji pocharkow albo z sentymentu bo co sonka to sonka, grało się na psxie i ps2 itp

Kupują dla gier Sony, które czy się to komuś podoba czy nie są topowe w branży, Ms za bardzo jeszcze nic nie dostarczył, wszystko to co się dzieje jest na przyszłość, którą ciężko określić, nie wiadomo jakie to będą gry, czy dobre czy nie. Osobiście na Xboxie czekam na ten moment jedynie na Hellblade 2. Także bez problemy PS5 będzie miało masę nabywców, ale Xbox też, po prostu wyszli z dziury po poprzedniej generacji i dobrze, niech to przyciśnie Sony do działań, bo wiele z ich działań jest nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Qbon napisał:

Kupują dla gier Sony, które czy się to komuś podoba czy nie są topowe w branży, Ms za bardzo jeszcze nic nie dostarczył, wszystko to co się dzieje jest na przyszłość, którą ciężko określić, nie wiadomo jakie to będą gry, czy dobre czy nie. Osobiście na Xboxie czekam na ten moment jedynie na Hellblade 2. Także bez problemy PS5 będzie miało masę nabywców, ale Xbox też, po prostu wyszli z dziury po poprzedniej generacji i dobrze, niech to przyciśnie Sony do działań, bo wiele z ich działań jest nie do zaakceptowania.

 

20 godzin temu, Figuś napisał:

Koledze chyba chodzi o to że więcej się tu pisze o Sony niż o samym Xboxie. Warto może przenieść się z tą dyskusją już do konsolowej w graczpospolitej. Wystarczająco kurz opadł.

 

Także polecam słuchać Figusia bo potrafi on być wredny i nadużywać swoich funkcji moderatora robiąc stealth delete postów. Wiem bo nieraz bywam ofiarą.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

W zeszłej generacji jeszcze bym się bronił, że tylko pudełko się liczy. Dziś jestem już stary, zrobiłem się wygodny i liczę, że teraz Sony wyda tego Spartacusa, ich gry będę tam też wydawane ale z opóźnieniem i mając series x dokupie sobie ps5 slim digital i przechodzę na cyfrę. Abonament + częste promki i mam tyle gier na dysku, że nie wiem czy w ogóle to ogram.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, creatinfreak napisał:

W zeszłej generacji jeszcze bym się bronił, że tylko pudełko się liczy. Dziś jestem już stary, zrobiłem się wygodny i liczę, że teraz Sony wyda tego Spartacusa, ich gry będę tam też wydawane ale z opóźnieniem i mając series x dokupie sobie ps5 slim digital i przechodzę na cyfrę. Abonament + częste promki i mam tyle gier na dysku, że nie wiem czy w ogóle to ogram.

Ja tam obstawiam, że po dobrej sprzedaży XSS Microsoft będzie zastanawiał się nad taką właśnie formułą. Słabszy sprzęt wspierany przez chmurę i zarobek już od początku "generacji".

Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, 20inchDT said:

20220121_141807.jpg

 

Czekam teraz na kart racera od MS. CTR mają jako bazę i mogą teraz rozwijać i kombinować jak dopieścić grę. Skoro Nintendo jest w stanie sprzedać ~40mln kopii mario kart to znaczy, że jest zapotrzebowanie na takie gry. 

 

Sonic & Sega All-Stars Racing było świetne, przydałaby się znów jakaś odpowiedź na Mario Kart.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...