Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co tobie „pięć” sprzętów. Za to powiem Tobie, po co mi obecnie trzy sprzęty (XSX, PS5, Switch), reszta na strychu.

Ogólnie to po to, aby pielęgnować swoje hobby jakim jest granie, ogrywać najlepsze gierki na rynku, poszerzać horyzonty. To u mnie, no ale ja mam w uj wolnego czasu :yao:

8 minut temu, Bzduras napisał:

Gierki Capcomu to jeden z niewielu powodów, dla których jeszcze w ogóle gram, więc all-in albo all-out. Po co mi pięć sprzętów w domu, jak mogę mieć jeden, najbardziej odpowiadający moim potrzebom? A i czas nie jest z gumy, niestety.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Nie wiem po co tobie „pięć” sprzętów. Za to powiem Tobie, po co mi obecnie trzy sprzęty (XSX, PS5, Switch), reszta na strychu.

Ogólnie to po to, aby pielęgnować swoje hobby jakim jest granie, ogrywać najlepsze gierki na rynku, poszerzać horyzont. To u mnie, no ale ja mam w uj wolnego czasu :yao:

No więc właśnie. U mnie plan przeważnie jest taki: główny wybór na 9/10 generacji, potem podmianka sprzętu i nadrobienie ze 3-4 gier, które mi naprawdę podchodzą, a następnie hyc w nową generację. Sony posiadające Capcom byloby dla mnie bodźcem do zmiany głównego sprzętu w trakcie trwania generacji :lapka: Switch i PC to takie tam dodatki do głównego sprzętu u mnie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Opłaca Ci się to z perspektywy upgrade'u PCta? Swoją drogą, czy XSX będziesz sprzedawał po mniej niż 3K? :asax: 

Problem w tym że dużo gier z PC nie ma na xboxie, i to bardzo dobrych gier. Co gorsze, nawet głośne tytuły Microsoftu wychodzą najpierw na PC, czego ja kompletnie nie rozumiem, MFS ok, generacja się rozkręcała, ale AoEII?

U mnie również mocny laptop biurowy, 3ds, ps5 i switch załatwia sprawę w 99,99%.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Opłaca Ci się to z perspektywy upgrade'u PCta? Swoją drogą, czy XSX będziesz sprzedawał po mniej niż 3K? :asax: 

jak sytuacja będzie wyglądać jak wygląda to pewnie będę krzyczał ze 2.2k do pc pozostało mi kupić GPU i liczę się z tym że ze 2k będę musiał dołożyć po sprzedaży XSX, a 3060Ti to taki sweet spot który powinien wystarczyć prawie na całą generację.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rtooj napisał:

Problem w tym że dużo gier z PC nie ma na xboxie, i to bardzo dobrych gier. Co gorsze, nawet głośne tytuły Microsoftu wychodzą najpierw na PC, czego ja kompletnie nie rozumiem, MFS ok, generacja się rozkręcała, ale AoEII?

 

Mi to szczególnie nie robi - nawet nie wiem po co miałbym mieć Age of Empire na konsoli, ani nie wyobrażam jak logistycznie miałoby to wyglądać w moim salonie. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

Btw ogólnie podobajà mi się te przejęcia. Jest szansa, że takie Bungie czy Acti zacznie wydawać więcej gierek niż ich gassy.

No i ja tam lubię Exy, a te przejęcia (pewnie to jeszcze nie koniec, Capcom?), spowodują że będzie więcej takich gierek. Like it.

Może nawet Assassiny zaczną być wybitne gdyby francuzi skupili się tylko na jednej konsoli i PC. Microsoft zdecydowanie powinien ich kupić i mieć mocną odpowiedź na OpenWorld'y Sony.

Edytowane przez Rtooj
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figuś napisał:

A ja Bzdurasa rozumiem, sam będę sprzedawał w niedługim czasie XSX, bo po prostu nie mam czasu żeby ograć wszystko na co mam ochotę. Jedna konsola i PC mi wystarczy a i tak doba będzie za krótka.

Rodzice mi kupili komputer do pracy o nauki. Nie gram na nim. Jestem śmierdzącym konsolowcem. Dlatego ja muszę mieć różne konsole, bo nie lubię grać na PC. 

 

Do tego z tego co widzę Sony nadal nie wydaje wszystkich swoich gier na PC (jak wydaje coś to hu wi kiedy), nie mówiąc już o Switchu. 
 

Nie wyobrażam sobie aby np w tym roku, nie zagrać w nowego Gowa, Starfield i Zeldę. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Rodzice mi kupili komputer do pracy o nauki. Nie gram na nim. Jestem śmierdzącym konsolowcem. Dlatego ja muszę mieć różne konsole, bo nie lubię grać na PC. 

 

Do tego z tego co widzę Sony nadal nie wydaje wszystkich swoich gier na PC (jak wydaje coś to hu wi kiedy), nie mówiąc już o Switchu. 
 

Nie wyobrażam sobie aby np w tym roku, nie zagrać w nowego Gowa, Starfield i Zeldę. 

Dlatego pozbywam się XSX bo na PC dalej będę mógł wbijać gamescora w grach od MSu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rtooj napisał:

Może nawet Assassiny zaczną być wybitne gdyby francuzi skupili się tylko na jednej konsoli i PC. Microsoft zdecydowanie powinien ich kupić i mieć mocną odpowiedź na OpenSpace'y Sony.

Jeśli byłyby lepszymi gierkami i prezentowały poziom openów jak spider albo czusima od Sonki to pewka. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

Dlatego pozbywam się XSX bo na PC dalej będę mógł wbijać gamescora w grach od MSu

Gdyby MS przeniósł system osiągnięć w całości, dla każdej jednej gry z Xboksa, również tych multiplatformowych, to konsola przestałaby mieć dla mnie jakikolwiek sens. W sumie nie jest to coś nieprawdopodobnego, już GfWL to oferował.

Odnośnik do komentarza

Ja w tej generacji stawiam na XSX i PC + game pass. Ze względu na wygodę i komfort. Opłacam sobie jeden abonament, mam dostęp do mnóstwa gier, w grach M$ mam crosssave więc mogę sobie swobodnie przeskakiwać pomiędzy graniem na konsoli i PC (tak właśnie przechodziłem Halo).

Dodatkowo na Pc wychodzą też gry z PlayStation (co prawda trzeba na nie trochę poczekac, ale takie +100 klatek w takim god of warze myślę że jest tego warte).

tak naprawdę do pełni ekosystemu brakuje mi tylko czegoś przenośnego (miałem Switcha ale głównie się kurzył) i liczę że w tej roli sprawdzi się SteamDeck na którym zamierzam zainstalować Windowsa i korzystać z game passa i xclouda. 

 

Więc mam 2, a niedługo 3 sprzęty, wszystkie połączone wspólnym kontem i biblioteką gier co jest bardzo wygodne.

 

PlayStation 5 też mam w planach ale mam tyle grania na tym co mam, że wole sobie spokojnie poczekać aż unormują się ceny konsol i gier (płacenie ponad 300 zł za exa na plejke to dla mnie trochę przesada).

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, krzysiek923 napisał:

Gdyby MS przeniósł system osiągnięć w całości, dla każdej jednej gry z Xboksa, również tych multiplatformowych, to konsola przestałaby mieć dla mnie jakikolwiek sens. W sumie nie jest to coś nieprawdopodobnego, już GfWL to oferował.

No ale bardzo wiele gier ma xboxowe osiągnięcia na pc, tutaj można sobie sprawdzać https://www.trueachievements.com/windows/games 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...