Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby chcieli się trzymać gry, to 8 pełno godzinnych odcinków- a pierwszy i dziesiąty po około 90 minut. 

Spokojnie by wszystko zmieścili. Ale nie. Za dużo to pozmieniali, wiele rzeczy pominęli. Dobrze,  że na tym hbomax jest więcej lepszych rzeczy, to przynajmniej tej subskrypcji na rok nie żałuję. 

 

Kiedy się dowiedziałeś, że hbo zrobi serial TLoU: :banderas:

 

Po 7 odcinkach: :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, PiotrekP said:

Gdyby chcieli się trzymać gry, to 8 pełno godzinnych odcinków- a pierwszy i dziesiąty po około 90 minut. 

Spokojnie by wszystko zmieścili. Ale nie. Za dużo to pozmieniali, wiele rzeczy pominęli. Dobrze,  że na tym hbomax jest więcej lepszych rzeczy, to przynajmniej tej subskrypcji na rok nie żałuję. 

 

Kiedy się dowiedziałeś, że hbo zrobi serial TLoU: :banderas:

 

Po 7 odcinkach: :reggie:

 

 

Trzeba się cieszyć, że HBO a nie Netflix bo po 2 odcinkach byłoby :shieeet::whyyy:

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Shago said:

Muszę powiedzieć, że szybko czas prysnął jeżeli chodzi o ten serial. Wiele sobie obiecywałem po tym serialu, ale wyszło jak niemal zawsze w przypadku adaptacji gier. W dalszym ciągu pierwsza część filmowej serii Resident Evil jest dla mnie najlepszą adaptacją gry.

Pomyliłeś z Silent Hill

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2023 o 07:10, Homelander napisał:

Podoba mi się to, że w serialu zainfekowani to prawdziwe, realne zagrożenie, a nie tylko pionki to rozwalenia. I nawet jeden to potencjalna śmierć. 

Chyba nie wnosisz tego po 7 odcinku. To, że 13to i 17to latka ledwo poradziły sobie z zainfekowanym w ogóle tego nie oddaje. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Jestem po dwóch ostatnich odcinkach. Dawno grałem w grę, ale mam wrażenie, że tutaj dość dużo pominęli. Jakoś mało walk i zombi? A 7 cały odcinek przesiedziałem na forum. 

 

Nie zrozumiałeś serialu. Tu nie chodzi o grzybokalipasę (określenie własne, wszelkie prawa zastrzeżone ™), o survival, o akcję, walkę z potworami, tylko o emocje, ludzkie dramaty, pokazywanie ludzi różnych orientacji / ras w tarapatach oraz jest to też poradnik jak uprawiać truskawki i inne owoce. Oczywiście tak samo było w grze, dlatego twórcy ekranizacji tak ochoczo chwalą się, że serial wiernie oddaje jej wydarzenia. Widocznie obaj już niewiele pamiętamy z tej gry. 

Odnośnik do komentarza

 

11 godzin temu, Sedrak napisał:

Jestem po dwóch ostatnich odcinkach. Dawno grałem w grę, ale mam wrażenie, że tutaj dość dużo pominęli. Jakoś mało walk i zombi? A 7 cały odcinek przesiedziałem na forum. 

 

7 odcinek to największy festiwal nudy w serialu jaki widziałem. Męczę się z tym tworem, ale skoro już tyle godzin poświęcone, to chociaż dotrwam do zakończenia w międzyczasie przeglądając forum/twittera.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sam serial jest całkiem ok, ale po opiniach, oczekiwałem czegoś więcej. Ja ogólnie bym chciał aby seriale rozwijały uniwersum, ale w sumie to nie jest tylko dla graczy, a też dla nowych osób, co niekoniecznie grami się interesują.

Ogólnie jak serial kopiuje grę, to jest całkiem spoko, jak zaczynają wymyślać coś innego to zazwyczaj im to nie wychodzi.

Aktualnie takie maks 8/10, 3 i 7 epizod oceniam najgorzej, ale ja nie lubię takich fillerow, a trzeci to nic nie wniósł do serialu.

Odnośnik do komentarza

Są na youtube kompilacje z filmików plus najistotniejsze rzeczy dziejące się w gameplayu układające się w film. Żaden problem sobie obejrzeć. I nie ma Belli, Maria jest biała, Joel nie ma ataków paniki, a przede wszyskim, nie ma truskawek. Każdy prawdziwy biały hetereseksualny gracz będzie zadowolony. Tylko koniecznie oglądajcie wersję z PS3. Wszak wersja na PS4, a tym bardziej na PS5 to wyciąganie kasy

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Ósmy odcinek to chyba najlepszy odcinek z całego serialu. Ogólnie wątek Davida w grze jest jednym z najciekawszych fabularnie (i najgorszych gameplayowo), a tutaj mamy w zasadzie stuprocentową wierność z grą. W dodatku jest świetnie zagrany. Serialowy David jest świetny, a i sama Bella miała tutaj sporo do grania i wywiązała się IMO świetnie. Spokojnie widzę ją w drugim sezonie. Na deser mamy growego Joela jako smaczek dla fanów :) Aha, no i jest wyczekiwane: thats ok, i believe him 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...