Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, standby said:

 bardziej przewrót albo wojna nuklearna. 

 

 

O to to 120%, skoro w serialu pokazującym świat, który upadł jakby nie było przez grzyby nie pokazywanie ich przez całe odcinki jest mocno śmieszne. A ta wioska w 6 odcinku to mi się skojarzyła z jakimś westernowym miasteczkiem na mazurach, zwłaszcza jak Tommy wyskoczył jak z reklamy Wranglera z lat 90tych :kekw:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Masorz napisał:

Tak właśnie się dzieje ZAWSZE, kiedy ma się wygórowane oczekiwania.

 

Mnie dla odmiany 6 odcinek się bardzo podobał.

 

Ja nie miałem ŻADNYCH oczekiwań. Specjalnie nie oglądałem żadnych zapowiedzi, ochów achów i spustów odnośnie tego jakie to będzie wspaniałe, co powiedział aktor, jaką pozę zrobiła aktorka itp itd. Mając za sobą ograne dwie gry oczekiwałem właśnie tego co było w grze. Teraz wychodzi na to, że miałem wygórowane oczekiwania? To nie wiem jak już do tego podejść. Może powinienem oczekiwać, że następne części i sezony będą kompletnie zjebane,, to nie będę zawiedziony. Zamiast tego może miło się zaskoczę. 

 

Ta scena, gdzie Joel się spłakał to też jakieś nieporozumienie. Albo na początku, gdzie dziecku udzielał alkoholu na rozgrzewkę... 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Ale pierdzielicie, ta akcja z przesłuchaniem miała miejsce dopiero, gdy Ellie natrafiła na Davida. 

W dwójce Ellie tłumaczyła Dinie, że Joel z Tommym tak robili zanim się rozdzielili. Na długo przed spotkaniem Ellie. Z jednej strony fajny nod dla graczy, z drugiej wykonanie żałośnie słabe. 

Odnośnik do komentarza

Joel płaczek, no ludzie kochani :shieeet:

 

I ten zatrważający brak zarażonych xD Ja wiem że jak w każdej historii o zombiakach są one tylko tłem ale to niech chociaż robią za to yebane tło xD  

Scena na uniwerku zrashowana w 5 minut też dobra. 6 odcinek ale ja już oglądam tylko dla tego bo wpakowałem w to te kilka godzin. Zawód na całego tak szczerze a nie miałem zbyt dużych oczekiwań 

Odnośnik do komentarza

Może Pedro boi się koni.

 

Btw. skoro ten świat serialowy jest taki sterylny, nie ma dużego zagrożenia ze strony grzybów (bo ich nie ma), ludzie sobie spokojnie żyją w komunach, albo tarzają się w truskawkach, to na chuj eskortować Ellie?

Po co ratować świat, który nie wymaga ratowania? W grze ten wybór dokonany przez Joela na końcu pierwszej części miał swoją moc, bo musiałby poświęcić kogoś dla siebie bardzo ważnego, dla powiedzmy wspólnego dobra. W serialu nie musi dokonywać wyboru, bo świat sobie daje radę przecież. Albo inaczej, może dokonać wyboru, ale będzie on dla niego bardzo łatwy, więc cała ta historia, rozbudowywanie więzi między bohaterami traci moc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plugawy napisał:

Ja jebie. Naprawdę stworzenie tego czegoś było tańsze i lepsze niż prawdziwy koń plus lekcje nauki jazdy dla Pedra i Belli? bgif.gif.25a853c05df142dbadf5567c96b8b477.gif

Było bezpieczniejsze, stabilniejsze, przewidywalne i pod pełną kontrolą czego nie można powiedzieć o żywym koniu, nie ważne jak dobrze ułożonym i wytrenowanym.

Kurwa 2023 a czlowieczki się dziwią że na planie wykorzystywane są rekwizyty dla lepszych ujęć z pełną kontrolą co do centymetra. 100 ujęć na makiecie? Żaden problem. 100 ujęć na żywym koniu? Powodzenia.

 

Ej a wiecie że w reklamach samochodów to tak naprawdę to nie są prawdziwe auta tylko makiety obrobione cyfrowo? Normalnie szok i reptalianie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2023 o 16:35, Wredny napisał:

Czarne chłopaki super, ale oczywiście z Sama zrobili głuchoniemego, żeby postawić "ptaszka" w kratce obok kategorii "niepełnosprawność", no chyba że faktycznie chcieli wydłużyć "dialogi".

 

to forum już naprawdę straciło rozum i kontakt z rzeczywistością xD 

Odnośnik do komentarza

Nie chce bić na woke alarm ale jeżeli Maria w serialu ma te 46 lat (nie mogłem znaleźć wieku ani tej z gry, ani serislowej) przed pandemią była zastępcą prokuratora okręgowego to musiała:

- być nim krótko,

- znajdować się w 4% wszystkich absolwentów prawa, którzy dostają tę posadę przed 30tką,

- być w 5% czarnych (dane mówią o czarnoskórych zastępcach w każdym wieku, więc tych <30 będzie pewnie z połowę mniej) spośród tych 4% wszystkich zastępców. 

 

Jej wiek z kolei prowadzi do kolejnego tematu do dyskusji - czy mając 46 lat i zyjac w takich okolicznościach warto ryzykować rodzić niepełnosprawne dziecko? No chyba, że wpadli z Tomkiem. 

 

Nie wiem, czy to poziom serialu i ogólne rozczarowanie skłania do analizowania takich wątków i samobiczowania się, czy na prawdę są to rzeczy wrzucone ku uciesze pewnych środowisk. 

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figaro napisał:

to forum już naprawdę straciło rozum i kontakt z rzeczywistością xD 

 

A bo wszędzie wpyerdalacie to swoje diversity i inclusion to już człowiek przewrażliwiony jest.

Tak czy siak zmiana nadal chujowa i niepotrzebna.

 

Enyłej, szóstego odcinka nie zdążyłem obejrzeć, bo mi z cda usunęli, więc yebać ten serial, dalej nie oglądam.

W sumie nawet się cieszę, bo faktycznie zrobił się z tego taki zlepek bez ładu i składu - jak coś jest z gry to jest spoko, ale już to znam i gra robi to lepiej, a jak dorzucają coś od siebie to jest :facepalm::dynia: i :kekw:, więc fajnie, że już nie będę marnować z tym czasu i się wk#rwiać.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...