Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Leesider napisał:

A Wy jak, darmowo gracie czy macie full wersję?

Które tryby multi są najlepsze?

 

Kilka dni darmowo ale gra tak mnie roz(pipi)ała że full był kwestia czasu. Kupiłem pudełko za 110 zł (PS4) na jakieś facebookowej grupie wymiana sprzedaż PS4. Odbiór osobisty i cyk lecimy. Dla mnie najlepszym trybem (obok WZ) jest Team Deatmach w trybie Hardcore (brak HUDa - w tym radaru, dużo mniej energii i brak kill camów). Wspaniały tryb. No luck all skill :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Koleś88 napisał:

Obecnie COD MW na ps4 w neonecie za 179zl.

 

Dzięki, nie wiedziałem.

Akurat w Neonet kurier może dostarczyć w ciągu 21 dni, ale za 5 zł drożej jest np. w Media Expert + darmowa dostawa.

Tak patrzę na zachowania cen innych codów i obstawiam że w ciągu miesiąca dla posiadaczy PS+ cyfra będzie w okolicach 150zł.

Może wytrzymam..

 

(nie chodzi o kasę, ale o zasady ;) )

Edytowane przez Leesider
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Leesider napisał:

 

No co Ty, na każdy są promocje, zobacz tu (tak w ogóle świetna strona jak nie znasz):

https://psprices.com/region-pl/game/253471/call-of-duty-infinite-warfare

 

znam jak najbardziej, ale nie porównuj takiego IW do MW2019 zobacz że mocne wyprzedaże poprzednich części były sporo po premierze, a że ta gra jest dużo lepsza od poprzednich odsłon i acti o tym wie to myślę że za 150zł to może na wakacje będzie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jaro napisał:

 

znam jak najbardziej, ale nie porównuj takiego IW do MW2019 zobacz że mocne wyprzedaże poprzednich części były sporo po premierze, a że ta gra jest dużo lepsza od poprzednich odsłon i acti o tym wie to myślę że za 150zł to może na wakacje będzie. 

 

Hmm, może masz rację, a ja się mylę, ale z każdym codem było tak, że po ok. 5 miesiącach była promocja taka znaczna, teraz za chwilę mamy 6 miesięcy. Poza tym firmy takie jak ten wydawca wierzą, że każda kolejna odsłona jest najlepsza na świecie, believe me ;))

Dodatkowo zachęcili teraz darmowym multi, zgarną największych napaleńców, a trochę potem tych mniejszych za pomocą obniżki - tak to widzę.

 

Taka rozkmina w czasach apokalipsy.. na razie mam w co grać :) 

Odnośnik do komentarza

Wyebauem to fpissdu, żeby zrobic miejsce na Residenta, a za chwilę na FF7.
Fajne to, ale na dłuższą metę brakuje tu głębi i tego czegoś, co sprawiałoby, że wciąż chce się w to grać.
Takie battle royale w wersji light - wszystko uproszczone, zautomatyzowane, zero skilla tylko liczy się kto do kogo zaczął strzelać pierwszy (ten armor jako przedłużenie HP to średni pomysł).
Gdyby gra nie instalowała na HDD całego CoDa, a tylko Warzone to pewnie bym trzymał, bo z kumplami jest nawet zabawnie (i w sumie tylko z nimi, bo solo jest słabe), ale w obecnej sytuacji musiałem usunąć.
Nie będę ukrywał, że do PUBGa nie ma dla mnie startu, ale że PUBG jest teraz w opłakanym stanie, a jego developerzy to banda nieudaczników to inna sprawa...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też to numer jeden w BR, oto dlaczego:

 

* realistyczna grafika, a nie jakieś rysowanki, niektóre akcje jak widzę to jak prosto z filmów akcji

* zróżnicowana mapa, ale też realistyczna, bez przesadzonych lokacji, bo to "gra"

* nie ma bzdurnego budowania ścian i schodów

* wg mnie skill jest baardzo potrzebny, bez strzelania w głowę daleko nie zajedziemy

* autentyczne realistyczne bronie, ale jest też fun w postaci helikoptera i polowania na spadochroniarzy na przykład :)

* fajne lobby, można już potrenować

* potencjał do zmian - wiadomo poprawianie bugów itp, ale poza tym już widać, że będą otwierać nowe lokacje np. stadion, z takim zapleczem produkcyjnym pewnie to będzie rozwijane dosyć długo

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, tak, już wiem, dzięki. 

 

27 minut temu, MaZZeo napisał:

Tak

 

Ja liczyłem na dwójki w WZ :( 

 

No ja też, bo prawie zawsze gramy we dwóch, teraz będzie w ogóle tragicznie, bo będzie 2vs4 

Nie ogarniam tej polityki, jakby nie można było zostawić tego co było i dodawać nowego, wtf!? 

To jak dodadzą kiedyś dwójki, to będą tylko dwójki, bo pewnie czwórki usuną, poj.ebane myślenie. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...