Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bigby napisał:

Teraz dopiero doczytałem o tym 8-godzinnym okienku na pogranie. I to tylko przez 30 minut. Kur.wa Capcom. 1466366261-risitas51.png

 

Podobnie było było z demem remaku drugiej części. Z tym, że tam można było zagrać kilka razy po te 30 minut. Podejrzewam, że tutaj będzie podobnie, a w późniejszym terminie znów będzie można zagrać w te demka po upływie tych 8 godzin przeznaczonych na zagranie. Obawiam się, że to co pokażą w tych demach to będzie najlepszy content z całej gry ;) Odnośnie tego limitu czasowego i ekskluzywności tych dem przypominają mi się stare czasy kiedy coś podobnego było popularną praktyką. Trochę się łezka w oku kręci ale ciężko mi powiedzieć czy to dobrze czy źle ;)

 

Sprawdzę te dwie wersje demo na PS4, a ostatnią na XSX i prawdopodobnie na tym skończy się moja przygoda z tą częścią. Na PS Store gra wyceniona na 289,00 zł. Nie stać mnie na zakup niepełnowartościowego (z mojego punktu widzenia) produktu.

Odnośnik do komentarza

Chyba kogoś tam za mocno sake porobiło z tym demem xD Jak wstanę z łóżka i będzie dostępne to sprawdzę, ale siedzieć do drugiej i grać na wpół przytomnym nie zamierzam. Lepiej porządnie się wyspać i poczekać te pięć dni na pełniaka, a demo obejrzeć na YT w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Boże, jak oni zmasakrowali tą serie:/

 

Siódemka co prawda troche jakoś pasowała to tego czymjest RE (nie mówie o mechanice) bo:

 

Spoiler

niby ta dziewczynka - wirus, która wirusem zarażała i zniewoliła rodzine Bakerów to się dało jeszcze łyknąć

 

Ale wilkołaki, wiedźmy, wampir? No to jest przesada. Teraz to z Residentami tylko mechanika będzie miała coś współnego. I to chyba tylko mechanika ekwipunku. 

 

No i gdzie wsparcie VR na playstation? Żenada. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

Ale wilkołaki, wiedźmy, wampir? No to jest przesada.

Dadzą losową literkę z alfabetu i okaże się, że za wszystko odpowiadą Ą-Virus :lapka: Bardzo dobrze, niech kombinują i próbują nowości, bo seria potrzebuje świeżości bardziej niż zombiak wygrzebany z grobu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Może i tak. Ale można było sobie zombiakową serie prowadzić swoim torem i zrobić kolejnyt horror w fpp z tymi tworami co wymyślają. 

 

2 i 3 remake świetnie pokazała że ta stara formuła się nie zestarzała.

 

Mam nadzieje że się troche pozytywnie rozczaruje - na razie jestem na NIE (da nowego residenta) na TAK (dla tej gry bo pewnie będzie niezłym horrorem) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LiŚciu napisał:

Może i tak. Ale można było sobie zombiakową serie prowadzić swoim torem i zrobić kolejnyt horror w fpp z tymi tworami co wymyślają. 

 

2 i 3 remake świetnie pokazała że ta stara formuła się nie zestarzała.

 

Mam nadzieje że się troche pozytywnie rozczaruje - na razie jestem na NIE (da nowego residenta) na TAK (dla tej gry bo pewnie będzie niezłym horrorem) 

 

Pewnie chodzi o to, że lepiej sprzeda się kolejna gra z serii Resident Evil niż jakieś nowe IP. To ma być druga część trylogii, po której może wrócą do czegoś innego. Ja też wolałem te wcześniejsze residenty. Z tego co pamiętam to 6 część była taką trochę kombinacją i tam pierwsze epizody podobały mi się najbardziej, bo nawiązywały do początków serii. Z drugiej strony pewnie nie jest łatwo robić ciągle grę o zombi aby ciągle była dobra i potrafiła przestraszyć. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Elitesse napisał:

robić ciągle grę o zombi aby ciągle była dobra i potrafiła przestraszyć. 

>zombie
>straszenie
wybierz jedno xD
Ja tam się jaram VIII, siódemeczka była super, stary dobry Resident w nowym opakowaniu. Liczę przy ósmej części na podobne wrażenie, bo śmierdzi tu combem RE4 z siódemą ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LiŚciu napisał:

Mam tylko nadzieje że oprócz tej ósemki pracują jeszcze nad czymś równolegle co będzie w starszym klimacie jak rimejki. 


Pracują, ba, następny Resident powinien wyjść w przeciągu roku.


RE: Outrage - tymczasowy exlusive na Switcha (budżetowo podobno zbliżony do VIII), no i IX pewnie zaraz wejdzie do aktywnego developingu, hehe

Odnośnik do komentarza

@XM. 

No gra powstaje, to jest prawie tak pewne jak pewne być może, bez oficjalnego ogłoszenia prac, ale cała sprawa z atakiem hakerskim + niekończąca się pandemia... stawiałbym, że wew. delay nastąpił, więc nie liczyłbym na pierwotny termin, ale pierwszy kwartał 2023? Brzmi obiecująco.

Żeby nie było totalnie off-topic: osobiście bardzo czekam na RE VIII, lubię serię za to, że potrafi się co jakiś czas redefiniować na nowo, nie tracąc pierwotnego ducha (nawet jeśli przydarzyła się 6-ka). Już VII uważam za świetny tytuł, więc rozwój pomysłów z niej + oczywiste nawiązania do RE IV i nowy, gotycki klimat...

:fsg:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Hendrix napisał:

Projekt podobno zaczął jako Revelations 3, ale w międzyczasie zwiększył się budżet i skala gry.

edit: ale z tego co leaknęło, to i tak najbardziej czekam na Dragon's Dogmę 2 (pierwotnie planowana była na 2-3 kwartał 2022)

Kolejne zombiaki, smoki, a o dinozaurach cisza. Z tego co pamiętam to w tym przecieku z planami na najbliższe lata też nic nie było o DC :smutas:

Odnośnik do komentarza

No ciężko w dzisiejszych czasach o sprzedaż dinozaurów jak nie masz w tytule Jurrasic albo Ark - i tak, nie było nic o DC. Największe szanse na reaktywację serii to imo VR, Capcomowi nie jest potrzebny klon Residenta (a na czysty arcade z późniejszych odsłon szans nie ma, bo nikt tego nie kupi, nawet fani serii) i powrót do kolejnego IP, przy którym potrzebny jest duży budżet aby w ogóle zacząć myśleć o rozwoju marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...