Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale siadł mi ten gameplay. W końcu po Świętach wezmę się za zaległe DLC do RE VII bo poczułem taką ponowną ochotę na Residenta. Wygląda to na poziomie poprzedniej części jeżeli chodzi o wizualia na PS4 Pro. Fajnie, że na PS5 gra jest w rozsądnej cenie więc szykuje się zakup Day 1.

 

Poza THE MAIDEN w tym miesiącu powinno ukazać się jeszcze jedno demo, nie?

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko The Maiden, no i mówiąc szczerze spodziewałem się sporo więcej. Doopy nie urwało.

 

Graficznie jest ok, ale nic co by można nazwać next genem. Fakt faktem, że ten silnik już na PS4 wyglądał obłędnie, ale tutaj nie czuć zbytnio jakiegoś kroku naprzód. Sam początek, to znaczy piwnica wygląda wręcz kiepsko. Od momentu wejścia do rezydencji już sporo lepiej, ale tak jak wspomniałem - nie czuje tutaj jakiegoś dużego skoku jakościowego. Czuć niestety mankamenty z poprzedniej generacji, tzn kiepska fizyka (betonowe obiekty które nie reagują na interakcje), słabe efekty dymu i taka sobie woda.

 

No i recyklowanie po raz czwarty tego samego modelu ucinaczek do łańcucha już powoduje mimowolny uśmiech politowania.

 

Ja po wtopie z RE3 jestem mega sceptyczny i czekam na pierwsze solidne obniżki ceny przed kupnem.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 4/2/2021 at 11:26 PM, D.B. Cooper said:

amunicji ma być po korek, w VII ze stresu napierdalałem po suficie chcąc trafić w łeb. Dużo amunicji i jeszcze więcej apteczek, tylko wtedy czuję się względnie bezpiecznie. No i światło, dużo światła, ciemne lokacje odpadają. 

Myślę, że powinieneś zagrać w coś innego niż Resident Evil i Survival Horror.

Odnośnik do komentarza

W zaawansowanych graficznie tytułach (bo gierki z oprawą indie powinny bez problemu działać)? Myślę że tym będą reklamowane wersje pro PS5 i Xa. Za te 3 lata myślę że RT będzie już ogarnięty przez AMD (i przez devów) i widzę w przyszłości takie PS5 Pro które będzie miało lekko podkręcone CPU, więcej CU na GPU (żeby dobić do tych 17TF), 4 GB więcej RAMu i właśnie z 2x większą wydajność w RT. No i do tego jakiś odpowiednik DLSS. W tym momencie nawet na RTXie 3090 4k z RT stałe 60fps jest nieosiągalne bez DLSS w takim Control (a to jest karta 3x wydajniejsza na papierze od Xa/PS5 i w sugerowanej cenie 1500$).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...