Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

jeden speedrun za mną :p nie lubię takiego grania zdecydowanie no ale skoro chcieli zrobić z tego wydarzenie na twitchu to im się udało 

 

w tym demku mniej cutscenek i więcej ammo :] no ale do tych wampirelli chyba nie ma po co strzelać (?), są jakieś wychudzone brudasy do odstrzelenia i można się natknąć na Lady ale nie miałem z nią walki, natomiast tutaj mamy lokacje z demka Maiden to wiadomo gdzie iść 

 

protip : jak sprzedacie pucharek u handlarza to starczy wam na shotguna, będę musiał to obadać jutro 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie dłuższy gameplay, ten z Eurogamera. O, właśnie ten:

Mieszane mam uczucia. Sądziłem, że ta gra poczyni jakiś postęp, choć minimalny w stosunku do siódemki w kwestii designu, budowania nastroju i napięcia. Absolutnie nic z tego. Jest to dokładnie to samo co było. Dla jednych to będzie wręcz zaleta, ale zważywszy na fakt, że ósemeczka startuje w momencie kiedy nowa generacja na dobre rozgościła się w domach graczy (pewnie nie wszystkich chętnych  ze względu na żałosną podaż sprzętu) liczyłem, że środki wyrazu nieco się zmienią. To co mnie np okropnie drażni to...wszechobecne świece. No kurva mać! Muszą je dosłownie wszędzie wpychać, nawet w 9:52 filmiku powyżej przy bramie na śniegu?! Rili Capcom?!

Ósemka to jakby dłuższe, samodzielne DLC do siódemki. Tak to niestety widzę. Na rewolucję (rewelację) rodem z RE4 próżno liczyć. Bezpieczeństwo...tak sobie stwierdził Capcom i tego się trzymają...

Odnośnik do komentarza

hmmm to naciśnij x i graj :p czas masz do 1:00 w nocy

 

co do demka, potwierdzam że da się uwalić koleżanki 3x shotgunem w ryj, tylko potem miałem przez to problem w piwnicach bo te typy to gąbki nawet na śrut z shotguna, na szczęście dużo miejsca na manewry to można wyminąć wszystkich 

 

to teraz byle do 7mego

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, HiS napisał:

Przeraźliwa nuda. Jak sobie przypomnę ile emocji wywoływał sam wstęp w oryginalnym Resident Evil 3... Po tym samym człowiek był rozpalony do gry.

No a w tych demach masz wstęp czy jakieś urwane sekcje które wymyślili sobie twórcy? Jaki wstęp będzie zobaczymy dopiero w pełniaku. Demo siódemki (zwłaszcza to pierwsze, gdzie nie było nawet spluwy) nie zachęciło mnie do pełniaka a z trzy miesiące temu dopiero w niego zagrałem i szczerze cieszę się, że dałem jednak szansę.

Odnośnik do komentarza

Czasem mam wrażenie, że niektórzy oczekiwali jakiegoś "realizmu" ala RDR2. Że każdą szufladkę to sobie powoli będziemy otwierać sami, że przedmioty pop przeciwnikach zbieramy z ziemi animacją trwającą minutę, a broń trzeba będzie polerować tłuszczem borsuka. Mi te gameizmy nie przeszkadzają. Ba, po RDR2, które tym zanudzało strasznie to dla mnie zaleta. Jedyne czego się obawiam to większej rozrywkowości, której w 7 nie było. Bo 7 była horrorem, a 8 "straszy" niczym 4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...