Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem zdziwienia niektórych tym, co widzą. Niemal od pierwszych zapowiedzi było wiadomo, że Village to duchowo będzie taka czwórka naszych czasów. Nawet sam podtytuł zdaje się to delikatnie sugerować :kaz:
Graficznie jest IMO nadal bardzo ładnie, po prostu, jak już ktoś napisał wyżej, para poszła w co innego. Klaustrofobiczne korytarzyki z VII zostały zastąpione bardziej otwartymi przestrzeniami

Co do reszty jestem spokojny i czekam na 7 maja :banderas:

Odnośnik do komentarza

Gameplayowo to coś pomiędzy RE4 a 7, ciekawe tylko jak będzie ze strzelaniem bo w RE7 na VRze o wiele lepiej mi się celowało (szczególnie jak przeciwnicy byli blisko) niż na TV. Jeśli chodzi o grafikę to standardowo, lokacje w środku dnia będą wyglądały średnio przez zbyt 'rozproszone' oświetlenie (nie ma mocno zaznaczonych cieni). Z tym jest problem w praktycznie każdej grze, postacie/zwierzęta wyglądają trochę jak doklejone (wyjątkiem jest Last of US 2). Ja czekam bo RE7 ukończyłem 2 razy i odstawiłem a RE4 20 razy. Jak będzie grało się dobrze i dadzą dużo rzeczy do masterowania to i na chwilami słabą grafikę nie zwraca się uwagi.

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem pre-order prawie od razu. Jak to zepsują to naślę na nich Nemesisa.

 

Do premiery planuję nadrobić odsłony, które posiadam, ale jeszcze jeszcze ich nie przeszedłem czyli remake "jedynki", remake "dwójki" i może przejdę "siódemkę" na madhouse. Ciekawe czy się uda.

 

O północy będzie Showcase. Pewnie zapowiedzą drugie demo.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, wodny1988 napisał:

Ciekawe czy się uda.

Jak masz trochę czasu na granie to jak najbardziej, wszystkie trzy machniesz w 35-45 godzin łącznie. Do premiery nieco ponad trzy tygodnie, więc poświęcając się tylko Residentom jesteś w stanie nadrobić to, co wymieniłeś :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...