Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na zwykłym ps4 super to wygląda. Zayebiscie się cieszę bo byłem pewny że zrobią te porty na stare konsolę na odpierdol A tutaj legancko śmiga, będzie grane motzno. Chociaż po dostaniu się za bramę wyłączyłem bo chciałem tylko zobaczyć jak się to prezentuje. Strzelanie żywcem identyczne jak w 7 ale to co przy glutach mi nie przeszkadzało że niezbyt reagują na pociski tak przy wilkołakach już trochę średnio mi się to podoba  :(

Odnośnik do komentarza

ej, zaraz, bo chyba źle zrozumiałem i myślałem, że to demo można przejsć tylko raz i grać maksymalnie do tych 30 minut 

 

to demko da się powtarzać ile razy tylko chce przez te 8h?

 

a, dobra, przeszedłem w 26 minut i pozwolili mi jeszcze pograć drugi raz przez 4 minuty xd

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Sam format tego demka i speedrun na pale zeby tylko skonczyc jest debilizmem bo w takich grach przeciez buduje sie wszystko powoli i lize kazda sciane no ale :dunno:  Daliby jakis fragment nawet jeszcze krotszy zeby na spokojnie ograc bez patrzenia na zegarek a nie takie wyscigi tfu.

Sama gierka natomiast zapowiada sie zajebiscie. Te 21min w ktore przelecialem demko zrobilo mi lepiej niz pelna wersja RE7 XD Klimacik po prostu genialny. Sam pomysl tej wioski na start tez imo bardzo trafiony. Na ps5 wyglada fpyte. Sa krzyki, krew sie leje, potwory, psychole, zaszczucie, niepewnosc. No co wiecej trzeba? Nie wiem jak wy ale ja tam jestem nakrecony zeby kupic. Gierka zapowiada sie duzo lepiej niz sie spodziewalem. To pierwsze demko takie no spoko bez szalu ale po tym mam ochote na wincyj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wojtq napisał:

Ja po ograniu demka mam ochotę na więcej, więc cel dema został spełniony. Nie spieszyłem się nigdzie, bo pomyślałem, że ile zagram tyle zagram, a i tak sporo widziałem. Jest klimacik, choć trochę nie czuć ładowania kul w cielska tych wilkołaków.

 

to prawda 

 

aż się w pewnym momencie zdziwiłem, jak wjebalem typkowi 6 kulek w głowę, a on ciągle żył 

 

z shotgunem, ze snajperka i ulepszonym pistoletem pewnie inaczej to będzie wyglądało, no ale bez przesady 

 

no ale reszta luksus (no oprócz tych obrzydliwych żółtych skrzynek)

Odnośnik do komentarza

Jak to wygląda obama.png I nawet na Prosiaku, nie licząc loadingu. Klimat ma szansę robić podobnie, jeśli nawet nie bardziej niż w VII, o ile w pewnym momencie równie nagle nie uleci

Niestety przyzwyczajenia wzięły górę i lizałem ściany tak, że nie udało się ukończyć. Dotarłem do

odpalania wozu w szopie

 

Odnośnik do komentarza

Kurde klimat jest naprawdę świetny. Te domki jak w Polszy :banderas:

 

I jak czytam protipów trochę jest. I to konkretne opjce gameplayu.

Przecnicy nie padają jak muchy, crafting spoko. Aż mam ochotę dodatki do 7 dziabnąć, bo w sumie nie było okazji. 

 

Jedno trzeba powiedzieć - to świetnie wygląda! No kurde te trailery jakieś takie blade, brzydkie. A tu z hdrem sztos.

 

Mam nadzieję, że na xsx będzie wyglądało identyko, bo jednak swoją kopie tam wziąłem.

 

A im myślałem, że te 30 minut to można wielokrotnie. Eh capcom. Ale w sumie... I tak jest podjarka na gierkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No klimat fajny, ale wciąż za dużo niewiadomych i czerwonych flag w tej gierce. Wciąż nie można oprzeć się wrażeniu że gra się w moda do RE7, gameplayowo jest mocno średnnio, pełno recyklowanych assetów, nawet VA są żywcem wzięci z RE 3 co zabija immersje, wtf?

 

Poczekam na spokojnie na opinie po premierze, bo obawiam się też, że gierka będzie krótka jak RE3. Demo da się przelecieć w parę min. nie licząc cutscenek.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smoo napisał:

Poczekam na spokojnie na opinie po premierze, bo obawiam się też, że gierka będzie krótka jak RE3. Demo da się przelecieć w parę min. nie licząc cutscenek.

 

O to akurat byłbym spokojny. Ma być dłuższa od RE7, przynajmniej według zapowiedzi

https://screenrant.com/resident-evil-village-larger-7-dev-reveal/

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie. Nie wiem czy się tak zraziłem do gry przez ten brak polskich napisów ale dla mnie wygląda to słabo. Jestem zawiedziony ale z drugiej strony nie będzie mi tak bardzo szkoda, że zagram w grę dopiero w gamepassie albo gdzieś indziej co najwyżej w cenie abonamentu ;) Przy VII części jakoś mi się to wszystko bardziej podobało. I było po polsku ;) To dalej może być dobra gra ale nie jakaś wybitna na tle pozostałych części. Przynajmniej dla mnie. Trochę czuć jakby to był mod do VII części. Graficznie nie powala na ps4. Zobaczymy co gra/demo pokaże na XSX. Może pierwotnie chcieli wydać grę tylko na nextgeny ale z racji, że są problemy z ich produkcją zdecydowano się wydać grę też na starszym systemie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...