Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Sikam na to demo. Naprawdę. Co to w ogóle za pomysł i gonitwa kitajców. Gameplay miałem dziś oglądać na telefonie, ale jednak wjedzie jak człowiek w słuchawkach i na TV, co by w pełni się już nahypeować na duchowego następcę top3 gier ever :banderas: Day1 jednak odpuszczę bo za duży backlog, ale przyznam, że ciekawi mnie jak to ocenią krytycy i gracze, bo co jak co, to jedna z większych premier tego roku. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj już pobrałem, filmik robi.
Dziś się sprawdzi o 17.
Fajnie że w ogóle są jeszcze demka.
Jestem dobrej myśli zwłaszcza że ogra się używkę po żydzie.
Jestem pewien że masa ludzi ogra to w 3/4 dni i będzie wysyp używek tak jak lubię ;)
Pozdrawiam digitalowcow :lapka:

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

demko ograne, no wow! to jest gameplayowo-fabularna petarda :o

 

ciężka złowieszcza atmosfera już od samego początku, do tego te sekciarskie klimaty, ajajaj uwielbiam takie coś ;) spotkania z potworkami są intensywne i przydaje się dużo ammo, jeszcze nie doszedłem czy to wampirki czy wilkołaki ale shotgun działa na nie najlepiej :p podoba mi się że wrócił system barykadowania się w budynkach, na pewno będzie przydatne bo już na początku lepiej uciekać niż marnować ammo na te kurwie

 

co mi najbardziej podpasiło? przytłumione oświetlenie trochę ala Order 1886 robi niesamowitą robotę, do tego tempo tego demka leci na złamanie karku, żeby za moment zwolnić, ukłony dla pana reżysera bo wie jak dawkować grozę 

 

1 ogranie to mi za mało, naprawdę robią smaka ale miło że do maja będzie jeszcze kilka odwiedzin w wiosce, już się wkręciłem w ten lykańsko-wampiryczny konflikt, za zombiakami się w ogóle nie tęskni i to jest mega sukces Capcomu

 

gierka awansowała u mnie z "no pewnie wezmę na premierę" na "oczywiście kurła że wezmę na premierę"

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze.
Jedyny minus to te czasowe ograniczenie, ja shotguna nawet na oczy nie widziałem.
Lubię zajrzeć w każdy zakamarek, przeczytać każda notatkę otworzyć każda szufladę.
U mnie demko skończyło się w momencie znalezienia 2 emblematu do bramy ...
Szkoda.
Graficznie szału nie ma zwróciłem uwagę na kilka gorszych tekstur.
Tak poza tym to zapowiada się bardzo ciekawie, pod vr niech to zrobią i nie mam pytań.
Ogólnie mam zamiar zaraz pobrać grę z 2 profilu i pyknac speedrun pomijając filmiki bo nic nie postrzelalem.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza

Xbox One – 900p i 30 FPS

PlayStation 4 – 900p i 45 FPS

PS4 Pro i Xbox One X – 1080p i 60 FPS lub 4K z HDR i 30 FPS

Xbox Series S – 1440p z HDR i 45 FPS lub 1440p z HDR i 30 FPS z włączonym RT

PS5 i Xbox Series X – 4K z HDR i 60 FPS lub 4K z HDR i 45 FPS z włączonym RT

Google Stadia – 1080p i 60 FPS lub 4K i 60 FPS (upskalowane/dynamiczne)

Co to (pipi)a jest 45 FPS? Ja (pipi)e, to np na series s dać full HD i 60 klatek, to nie... Zresztą gra nie jest jakoś wybitnie graficznia aby nawet ps4 nie poszło w 60 klatkach.

Odnośnik do komentarza
Xbox One – 900p i 30 FPS

PlayStation 4 – 900p i 45 FPS

PS4 Pro i Xbox One X – 1080p i 60 FPS lub 4K z HDR i 30 FPS

Xbox Series S – 1440p z HDR i 45 FPS lub 1440p z HDR i 30 FPS z włączonym RT

PS5 i Xbox Series X – 4K z HDR i 60 FPS lub 4K z HDR i 45 FPS z włączonym RT

Google Stadia – 1080p i 60 FPS lub 4K i 60 FPS (upskalowane/dynamiczne)

Co to (pipi)a jest 45 FPS? Ja (pipi)e, to np na series s dać full HD i 60 klatek, to nie... Zresztą gra nie jest jakoś wybitnie graficznia aby nawet ps4 nie poszło w 60 klatkach.
Racja. To żaden przełom graficzny i kompletnie tego nie rozumiem. To w końcu ten sam silnik gry co w 7. Ratuje jeszcze opcja jak nawet na się leciwego pc na stabilne 60 klatek
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, czeskimaster napisał:

Co to (pipi)a jest 45 FPS? Ja (pipi)e, to np na series s dać full HD i 60 klatek, to nie... Zresztą gra nie jest jakoś wybitnie graficznia aby nawet ps4 nie poszło w 60 klatkach.

Pewnie to, że dla oka różnica w płynności między 45-60 jest mniejsza niż między 30-45 i celują w większą płynność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...