Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, giger_andrus napisał:

Najbardziej cieszy mnie fakt, że jak się trzyma tego pada to czuć, że to produkt premium. Ciężki, stabilny, duży i wygodny. 
Jeżeli konsola będzie wykonana na podobnym poziomie to nie martwiłbym się trzaskami plastiku czy innymi bublami jakościowymi. 

 

a gdzie tego padzioszka można przetestować? :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tata_arek napisał:

 

Ale tak samo jest od czasów PS3. Do DualShocków nigdy nie dodawali kabli. Do padów do Xboxa też dodają tylko parę zwykłych baterii.

To nawet nie wiedziałem, ale jako, że Dual Sense ma inne wejście to taki kabel powinien być w zestawie, skoro reklamują go też do używania z PS4.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

To nawet nie wiedziałem, ale jako, że Dual Sense ma inne wejście to taki kabel powinien być w zestawie, skoro reklamują go też do używania z PS4.

 

To jest troszkę jak z tymi kostkami do ładowania. Kabel USB-C jest obecnie na wyposażeniu większości telefonów i wielu peryferiów USB, także poszli po kosztach, ale były ku temu jakieś logiczne przesłanki. Zwłaszcza, że kabel do ładowania jest w konsoli, a skoro kupujesz pada to jest duża szansa że konsolę już posiadasz (a na PC masz BT).

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak z podłączaniem do PC bez kabla (nie mam bluetooth w stacjonarnym, wiec ciekawe czy dadzą oficjalny bluetooth adapter czy zwykły starczy)

czas na wymianę pada u mnie i myślałem nad XboxOne ale potem pomyślałem ze fajnie DualSense tez dobry będzie do trzymania na dłuższe siedzenie przed kompem

Odnośnik do komentarza

Ja podejrzewam (chodź chciałbym się mylić), że te pady a zwlaszcza trigery będą padać jak muchy. Przecież w ferworze walki jak taki triger będzie stawiał opór to paluchy będą się mocniej zaciskały, a tam jednak w środku jakieś trybiki odpowiedzialne za to i to się będzie wyrabiać . Ale sam zamysł naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ja podejrzewam (chodź chciałbym się mylić), że te pady a zwlaszcza trigery będą padać jak muchy.

 

Figaro ostatnio wstawiał filmik gdzie gość siłował się z tymi triggerami i widać było, że stawiały mocny opór. O ile ktoś nie ma siły Herkulesa raczej nie powinien tego zepsuć.

2 minuty temu, ASX napisał:

haptycznymi wibracjami

 

Z tego korzystał już bodajże Steam Controller, więc technologia nie taka nowa, ale rzeczywiście nie widzę problemów aby coś takiego miało przyjąć się w padzie do XS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...