Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Nigdy nie uwierzę, że w Astro padł Ci po 8 h. Każdemu pada po niecałych 4,a Tobie nagle 8. Szanujmy się.

To reklamuj swojego bo to prawda 7h w astro i godzinka w Resogun :lapka::reggie:

1 godzinę temu, zagul napisał:

Pewnie nikt nie testował ile mniej baterii idzie bez tych nowych funkcji pada?

wczoraj 12h w Mafii i jedna krecha została, nie udało mi się go rozładować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2020 o 00:02, Figuś napisał:

Nie wiem co to za głosy że bateria krótko trzyma, pograłem 4h w Astrobota z wszystkimi ficzerami na max ustawionymi i dalej dwie krechy na baterii.

 

16 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Nigdy nie uwierzę, że w Astro padł Ci po 8 h. Każdemu pada po niecałych 4,a Tobie nagle 8. Szanujmy się.

 

14 godzin temu, Square napisał:

U mnie też wytrzymał dużo więcej w Astro. Komunikat pojawił się jakoś po 6h, a pad nie był w pełni naładowany.

No o tym wskaźniku procentowym to już pisałem długo przed premierą.


6,5h Astro + 1h Demons Souls na nieładowanym padzie z pudełka. 
Już przy pierwszym uruchmieniu Astro miał dwie kreski. 
 

Także Pipolinio reklamuj :down:

Odnośnik do komentarza

 Póki co nowy padzik od Sony okazuje się najbardziej intrygującą nowinką jaka przychodzi wraz z nową generacją. Nie miałem jeszcze okazji nawet widzieć go na żywo, ale mnóstwo pochlebnych opinii nt DualSense sprawia, że muszę zadać jedno pytanie. Oczywiście do osób które już potestowały pada w różnych grach. Otóż, zastanawiam się czy można zaryzykować stwierdzenie, że DualSense to najlepszy pad do grania w wyścigówki i/lub ewentualnie strzelanki? Czy może jeszcze za wcześnie na na takie stwierdzenie? 

 Bez żadnych konsolowych wojenek, po prostu ciekawi mnie to, bo pady od X'sa w tych gatunkach wiodły prym w zasadzie już od czasów PS2 i pierwszego klocka, i ewentualne przejęcie podium tylko dodatkowo potwierdzi jak bardzo udaną konstrukcją jest nowy dual. 

 

 Wydrenować baterie w nowym Astro, zdecydowanie tego najbardziej nie mogę się doczekać. 

Odnośnik do komentarza

W dirt 5 jest tak super, że wyłączyłem całkowicie nowe bajery.

Niby czuć różne wibracje podczas jazdy, ale aż łapy chcą odpaść, za dużo tego wrzucili do gry.

Spusty też niewiele lepiej, coś tam się blokuje, coś tam przy hamowaniu trzeba mocniej dociskać, ale nie czuję tego w żaden ciekawy sposób, wolałem wibracje w spustach od Xboxa w tym przypadku.

Oczywiście to tylko jedna gra, mogło im zwyczajnie nie wyjść. Bo haptyka może fajnie działać, ale tu pad wibruje 90% czasu, co jest bez sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie nie zgadzam. Analogi nie trzymaja sie mojego kciuka. Po jakims czasie slizga sie. Byc moze jest to moja wina, poniewaz czesto myje i dezynfekuje lapska. Moge miec sucha skore, ktorej nie kremuje. ALE nigdy mi sie to nie zdarzalo wczesniej na DS4. Takze moge miec racje w tej kwesti, albo jestem inny :mevek:

 

Poza tym nie podoba mi sie zmiana przycisku PS z okraglego na ten szajs. Czest wciskam mikrofon zamiast PS. 

Z minusow to wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Square napisał:

Jedynie co mam wrażenie, to że od tej dolnej faktury DualSense bardziej mi się ręce pocą. I osobiście chciałbym te trzonki trochę grubsze na końcu.

Też mi się łapska bardziej pocą na DualSensie. Ale może to te wibracje tak działają, że człowiek mocniej pobudzony :obama:

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się zastanawiać, czy ładowanie przez USB od xbox nie sprawiło może, że jakoś się źle naładował. Chociaż to jest w uj abstrakcyjne. Tak czy siak, teraz naładowałem do pełna przez ps5 i do grania włączam stoper. Więc powiem dokładnie co do sekundy i wytrzymał pad.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś, czy konsola daje jakoś znać, że jest nowy firmware dla pada? Jak wpiąłem pod usb konsoli, przy pierwszym odpaleniu, to było info, ale chodzi mi o to, czy takie info pojawi się bez podpięcia pod USB konsoli? pytam ponieważ pady trzymam na tej stacji ładującej i nie wiem, czy mam po prostu podpinać kablem raz na jakiś czas, czy konsola mi krzyknie o tym ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...