Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie ogór widzi wklęsłe gałki - w padzie do Xone mamy stożek 

 

iJc0nEZ.jpg

 

Gdzie w DualSense nadal widzę praktycznie to samo co w DS4 tylko dodali fakturę wokół gałki do łapania przyczepności

 

37fVswT.jpg

 

A tutaj DS4

KcDanQH.jpg

 

Dla mnie to wygląda identycznie i nie widzę tam nic wklęsłego. 

 

Odnośnik do komentarza

Okej, jest w tym jakaś sofistyka. Nic wklęsłego. Tylko co dokładnie zrobili w tym Dualu 4? Wrzuć sobie zdjęcie z "trójki" jak chcesz zdjęcia. Środek już nie jest wyżej obramowania? Obramowanie jest teraz wyżej niż było? Więc w porównaniu do poprzednika... jest mnie wypukłe? W życiu bym sobie nie wyobraził, że ludzie mogą się kłócić z czymś takim. Po siedmiu latach pierwszy raz słyszę, że gałki w PS4 nie stały się mniej wypukłe. Masa recenzentów w 2013 tak napisała, a teraz wiem, że nie są wklęślejsze. Elitarni z PE uczą. Ok. Serio nie wiedziałem.

 

 

Ogólnie ciężka sprawa. Z DualSensem też. Jednocześnie piszesz, że "gałki wyglądają identycznie" oraz że "dodali fakturę wokół gałki do łapania przyczepności". Identycznie, tylko zmienione (dokładnie w tym kierunku jak napisałem). Ogólnie potwierdzone jak zawsze tyle, że Jarek debil, a poza tym ciężko coś ustalić.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że nadal nie umiesz przyznać się do błędu - chciałeś konkrety? To je dostałeś. Więc dobrze - podkreślę ci bo widzę że nie wiesz do czego się odnoszę. 

  

13 godzin temu, ogqozo napisał:

Bo ja widzę konkret, że w poprzedniej generacji Sony miało np. gładsze wypukłe gałki bez wypustek, a Xbox miał wklęślejsze z wypustkami w celu łapania przyczepności na krawędzi dokoła, a teraz oba mają to drugie, a DualSense jeszcze bardziej.

 

10 minut temu, ogqozo napisał:

Ogólnie ciężka sprawa. Z DualSensem też. Jednocześnie piszesz, że "gałki wyglądają identycznie" oraz że "dodali fakturę wokół gałki do łapania przyczepności". Identycznie, tylko zmienione (dokładnie w tym kierunku jak napisałem). Ogólnie potwierdzone jak zawsze tyle, że Jarek debil, a poza tym ciężko coś ustalić.

Ogólnie to wyglądają identycznie - kształt, i ta twoja wklęsłość - nic w sumie się nie zmieniło w stosunku do DS4  - do tego się odnosiłem bo napisałeś wyraźnie że poszły w stronę gałek od Xone gdzie to najzwyczajniej (pipi) prawda. I nigdzie nie pisałem o DS3.

 

Debilem sam siebie nazwałeś, ja bym nawet na to nie wpadł :lapka: 

Odnośnik do komentarza

"Nic się nie zmieniło, nie poszły w ogóle w stronę gałek od Xone, to góvno prawda". "Tylko dodali fakturę wokół gałki do łapania przyczepności" [dokładnie to co napisałem]. "I  nic nie mówiłem o DS3" [komentując wypowiedź o tym co się zmieniło od czasów DS3] Nie wiem no, ciężko tutaj będzie coś dodać. Miłej zabawy w tym świecie.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ogqozo napisał:

[komentując wypowiedź o tym co się zmieniło od czasów DS3]

Jeszcze raz - nigdzie ale to nigdzie nie komentowałem wypowiedzi co się zmieniło od czasu DS3. Napisałem wyraźnie i ci nawet oznaczyłem do czego się odniosłem. Serio, tak ciężko to zrozumieć? 

 

  

21 minut temu, 20inchDT napisał:

Przecież ogqozo ma racje, a ty sie czepiasz detali. "Definicja wklęsłości" :dynia:

No wiesz, pisanie w kontekście wypowiedzi ogóra że to ja się czepiam detali to niezła hiperbola :D 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie bo nudaaaaaaa. Z resztą, pad musi być koncepcyjnie zgodny z konsolą, więc wciąż liczę na dwukolorową, futurystyczną bryłę. Z racji mocnych podzespołów spodziewam się, że konsola będzie też znacznie bardziej wertykalna niż poprzedniczki.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Fajny koncept, teoretycznie zdaje się że technologia na takie ustrojstwo już jest... niesamowicie wszystko poszło do przodu.

 Tzn prawie wszystko, bo nawet jakby 4 paluszki AA tam wcisnąć, to króliczki duracella wysrały by flaki pewnie po godzinie. Gdzie ta rewolucja w aku i te ładujące się w kilkanaście sekund i trzymające kilkanaście dni kosmiczne "grafenowo-kwantowe" ogniwa?

 Bez tego historia zatacza koło, można napchać bajerów... tylko po co? 

 

atari-lynx-ii.jpg?itok=qNvBFHyn

:reggie:

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...