Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Od biedy można ustawić tryb snu konsoli po 10 min nie korzystania. W tej generacji zarówno na x jak i ps zainwestowałem w 2 pady i docki. Fakt to większe pieniądze niż wsadzenie nowej baterii ale przynajmniej nie wiem już co to rozładowany pad.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

W ogóle to jest parodia, że pad nie wytrzymuje całego dnia podczas intensywnego grania. Bez drugiego pada to lepiej nie podchodzić do grania jak się robi długie sesje. 

 

Powerbank ratuje sytuacje jak robisz długa sesje coopa na dwa pady. A tak to dwa pady to konieczność + wygodna ładowarka przy konsoli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

jak nie ma jak jest, w opcjach masz normalnie możliwość ustawienia tego, mi po 10min afk pad się wyłącza

 

Gdzie? Szukałem tego wszędzie w opcjach i ni cholery, tylko opcja wyłączenia konsoli, a pada nigdzie nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza

Też zauważyłem, że mój pad coś za szybko się rozładowuje. Muszę to zmierzyć. Góra 4h wytrzymuje i te powiadomienia o słabej baterii zaczynają mnie irytować. Konsolę mam od premiery i gram jakieś 600h- 700h rocznie. Porażka. Dzięki za te linki do baterii. Ogarnę na bank.

 

Gram też na Switchu w docku z pro controllerem i komfort jest znacznie większy, bo nie myśli się tak ciągle o ładowaniu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Muszę to zmierzyć. Góra 4h wytrzymuje i te powiadomienia o słabej baterii zaczynają mnie irytować.

Powiadomienie o słabej baterii pojawia się na ponad 3h przed rozładowaniem pada. Mój DS w zależności od gry wytrzymuje 9-11h to możesz porównać.

Odnośnik do komentarza

Wziąłem od chińczyka:

https://a.aliexpress.com/_EQDkD4t

Poczytałem trochę i te wszystkie baterie to praktycznie jedno i to samo, pewnie klepane nawet w tej samej fabryce tylko okleina inna. Ogólnie jest trochę mocniejsza od oryginalnej, ale w te 4000mAh to nie ma co wierzyć. Nawet te z Amazona ludzie narzekali, że słaba jakość i komuś tam padła po 11 miesiącach. Także można trafić dobrą sztukę i złą, co jak widać nawet dotyczy oryginału.

Odnośnik do komentarza

Mój DS biały, który już był wysyłany na serwis i został wymieniony na nową rewizję po 11 miesiącach znowu zaczyna mi dryfować lewy analog. Jak to wygląda z gwarancją po serwisie i otrzymaniu nowego pada? Jest znowu 12 miesięcy czy jakieś 3 miesiące czy coś w ten deseń? Dodatkowo czy ktoś ma PS5 z wykupioną przedłużona gwarancją? Ona obejmuje pada czy tylko samą konsolę? Jakoś w lutym mija dwa lata od zakupu czy jeśli po serwisie nie ma ponownie 12 miesięcy gwarancji to już chyba zostaje posłużyć się rękojmią w sklepie?

Odnośnik do komentarza

Stacja ładująca to game changer, sam długo się wahałem, ale po zakupie stwierdzam, że komfort giercowania jest nieporównywalnie większy, gdy nie trzeba się martwić o poziom naładowania pada.

 

A jak kroi się długa sesja, co-op czy gra mocno eksploatująca DS (ciągłe wibracje, haptyka etc.), to wyciągam z szuflady porządny, pleciony, 2metrowy kabel usb i gram jak panisko dalej. :sir:

@mitra dryftujący analog jest banalny do naprawienia samemu, wystarczy patyczek kosmetyczny, trochę ipy i minimum zdloności manualnych. Na YT masz filmy instruktazowe co i jak. Szkoda czasu na użeranie sie z serwisami. Przy okazji wyczyścić porządnie pada, ewentualnie wymienić gumki d-pada na nowe (do dostania u chinczyka za parę złociszy, lub na alledrogo) i masz pad jak nowy i 300zl w kieszeni.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

Stacja ładująca to game changer, sam długo się wahałem, ale po zakupie stwierdzam, że komfort giercowania jest nieporównywalnie większy, gdy nie trzeba się martwić o poziom naładowania pada.

 

To prawda, stacja do ładowania to jest bajka. Ja tylko nie lubię takich "szmelców" mieć na wierzchu więc polecam pociągnąć kabelek do jakieś szuflady / szafki i mniej używany pad nie zbiera kurzu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiesz co. Jesli masz taką sytuację w domu jak ja to jak najbardziej:

1. Male dzieci 

2. Jeden tv w domu

3. Żonę/kobietę ktora MUSI oglądać coś swojego na telewizorze bo jakby miała to robić na laptopie to by umarła.

 

Jakość sprzętu jest okej. Na sieci 5Ghz, kiedy ps5 jest podpięte kablem do modemu w zasadzie nie mam opóźnień. Tytuły posiadające wodotryski graficzne dalej wole odpalac na tv ale już mniejsze tytuły, coś mniej wymagającego graficznie juz jak najbardziej można uruchamiać na psportal.

 

Ogolem- jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...