Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Mam taki problem. Podłączyłem pady do ładowania na stacji dokujące, ale po chwili zauważyłem, że do samej stacji wpiąłem nie ten zasilacz. Od tej pory pady nie reagują, nie ładują się. Po kablu też nic. Sama ładowarka działa. Czy możliwe że wipięcie innego zasilacza do stacji mogło uszkodzić postawione na niej pady? 

Odnośnik do komentarza

Zwykle jestem wyrozumiały i staram się nie zaglądać ludziom do portfeli, ale nadal nie dociera do mnie sens kupowania kontrolera z ekranikiem do streamingu za tysiaka. W dodatku tak ograniczonego możliwościami.

 

Wciąż bardziej ciekawi mnie kontroler Access. Wiem, że to w zamyśle dla niepełnosprawnych, ale w zależności od tego, jak to działa i jak solidne będzie, to widzę w tym potencjalne uzupełnienie dla niektórych gier.

 

https://apnews.com/article/sony-playstation-access-controller-disabled-disability-21372e0f969372e2e7836c1e7d111e31

 

 

400zł - Kontroler bezprzewodowy SONY PS5 Access - opinie, cena - MediaMarkt.pl

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

nie, 799zł była by ok ceną na premierę

 

No to na firmę brać, będzie chyba dokładnie tyle :] A nawet mniej.

Jak urząd przyjdzie to zawsze można powiedzieć że to miał być tablet, a okazało się że joysticki są na stałe i nie idzie odczepić.

 

Dla mnie też 800 zł byłoby idealnie, w porównaniu do edge'a to i tak wydaje się rozsądną ceną te 999 zł. Tam przeciętny gracz nie ma nic, tutaj jest dodatkowy ekran który jednak umożliwia prawdopodobnie przyjemne granie poza salonem.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2023 o 10:49, Wania napisał:

Podepnij jeszcze raz ta „zla” ladowarke do stacji i sprawdz jakie napiecie podala na pady, wtedy bedziesz wiedziec czy je usmazyles

Zasilacz 12V więc teochę za dużo, ale dziwne że sama stacja dokująca działa i nic się z nią nie stało. Poza tym czy stacja nie powinna przyjąć tyle napiecia ile potrzebuje i tyle samo wypuscić? Nie wiem, nie znam się na tym.

Odnośnik do komentarza

Chińczyk z drugiej recenzji elegancko wyjaśnił temat. Portal nie ma żadnej magicznej właściwości, która poprawiałaby jakość Remote Play w porównaniu z telefonem, PC czy Steamdeckiem.

 

Artefakty i mikrolagi dalej są, nie ma BT, czas na baterii jest krótki i sprzęt nie ma sensu poza siecią Wifi do której podłączona jest konsola.

 

Największą zaletą jest chyba design, ale to też kwestia gustu. 

 

Meh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...