Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2023 o 00:26, Farmer napisał:

Dosłownie dwa tygodnie temu miałem ten problem. Postawiłem na czyszczenie bo moje sknerusowe serce słabo znosi wydawanie kasy.

Na chwilę obecną wszystko gra i buczy więc chyba obędzie się bez kupowania analoga.

Korzystałem z tego filmiku

 

Jeżeli zdecydujesz się na czyszczenie to od razu wyczyść obie oba akceleratory.

Spróbowałem dziś tym sposobem z moim jednym padem. Przed czyszczeniem prawy analog driftował w górę, po czyszczeniu driftuje w lewo :reggie: może kiepsko złożyłem te akceleratory, jutro powtórka :sapek:

Odnośnik do komentarza

Jaki sprzęt przenośny lepiej kupić dla kogoś kto ma tylko bibliotekę gier na PS5- portal czy nowy Steam Deck Oled?

 

Portal -plusy

1) Większy ekran o lepszej rozdzielczość i lepsze proporcje do remote Play

2) Niższa cena zakupu, 

3) Lekkość i wyważenie, 

 

Deck- plusy

1) Lepszej jakości ekran OLED z wyższym odświeżaniem

2) Pełnoprawny handheld a nie tylko ekranik z padem

3) Możliwość grania w gry z innych platform, możliwość grania offline bez połączenia z internetem 

 

Wiem, że ciężko porównywać te sprzęty ale będę  wdzięczny za sugestie :) 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mało kto się tutaj przejmuje proporcjami ekranu. Jasne, że telefon z padem będzie działał tak samo... Szkoda tylko, że telefony nie mają ekranów 16:9 przez co trzeba grać z czarnymi pasami a gra wyświetlana jest na jeszcze mniejszej powierzchni ekranu niż ten i tak już mały w telefonie. Ja wiem, że marudzę ale dla mnie jest to giga problem dlatego nie uznaje telefonu do remote play/gamepassa/gfnow nie mogę na to patrzeć i nie ma innej rady jak zakup czegoś specjalnego lub odpuścić całkiem granie zdalne. Wybrałem drugą opcję :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...