Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Kyo napisał:

A to sorry, mój błąd w takim razie. Coś mi się ubzdurało że będą.  

A dobra, to z przecieków wynikało że DS4 działają z PS5 :lapka:

DualSense ma dzialac z PS4 to dlatego zaprezenrowano samego pada. Za kilka tygodni lub miesięcy trafi do normalnej sprzedaży przed PS5. Sony da nam możliwość przetestować samego pada zanim ostatecznie dopracuje PS5, poprawi chłodzenie i rozwiąże inne problemy.

 

Tak bedzie mówię wam, widziałem to dziś w poranej herbacie. :morning1:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, giger_andrus napisał:

Zapewne i ja byłbym zadowolony z takiego rozwiązania, ale jednak 500-600pln to solidna przeszkoda.

Ale dodanie łopatek do standardu to nie jest wydatek 300-400. Kto chciałby kupić pada Elite za 600 PLN to by se kupił, a obecność tego w standardzie z automatu byłaby plusem dla gier.

 

Godzinę temu, u55r napisał:

Za kilka tygodni lub miesięcy trafi do normalnej sprzedaży przed PS5.

A przy premierze konsoli daliby wersje bez pada? DualSense wyląduje razem z konsolą.

 

2 minuty temu, Michał102 napisał:

może ktoś gdzieś kiedyś słyszał o tym, czy kierownice z PS4 będą kompatybilne z 5ką?

Na chwilę obecną brak jakiegokolwiek oficjalnego info, ale raczej powinno działać.

Odnośnik do komentarza

Niech spie.rdalają z tym padem. Kolorystyka z dupy, przycisk pauzy znowu zyebany, przycisk PS jeszcze gorszy niż ten w DS4, jeszcze więcej światełka z przodu żeby ci nawalało w ryjec, a do tego triggery, dzięki którym bez przerwy będziesz przewijał film, kładąc pada na stole. Nie wiem co się odwala tam w Sony, ale póki co ich marketing to jakiś ku.rwa żart w porównaniu z Microsoftem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:
2 godziny temu, czapa napisał:
raczej nie ma bo przecież te dodatkowe przyciski co niedawno wypuścili miałby być kompatybilne z nowym kontrolerem

Nie bardzo, to pad PS4 z tymi pszyciskami ma pasować, ale same przyciski tylko i wyłącznie do DS4.

a to nie wiedziałem, my bad

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to doceniam szczerość Sony na tym blogu, że określili DualShocka 4 "najlepszym padem w historii PlayStation". Do najlepszego poza tym faktycznie mu daleko, ale zaiste jest najlepszy w historii PlayStation. A to dzięki temu, że wiele rzeczy upodobnili do lepszej konkurencji. W sumie wszystkie zmiany na lepsze wprowadzone w DS4 można też było opisać jako "po prostu poszli w stronę pada do Xboxa". Własne pomysły też mieli ale... w sumie nikt nadal nie wie, po co.

 

Konkurencja na tym etapie też jest do siebie podobna - myślę, że Nintendo poszło nieco podobną drogą, też w swoich "classicach" początkowo starając się nieco odróżnić od innych nieco na siłę, a teraz już będąc bardzo blisko lidera z Microsoftu. W przypadku Nintendo już można pytać zasadnie, czy ich pad nie jest nawet lepszy od tego z Xboxa One, i może tutaj będzie tak samo.

 

 

 

Fajnie, że z przycisków z wielkimi napisami SHARE i OPTIONS teraz zrobiono kolejne przyciski, których prawie nikt z grających nigdy nie będzie nawet umiał nazwać. Po prostu trzy kreski! Trendy! W sumie na Xboksie to do dzisiaj nie wiem, jak one się nazywają, mimo że chyba w jakiejś grze to było napisane. Po prostu wciskam i patrzę co robią.

Edytowane przez ogqozo
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mdr bo jesteśmy w console warsach. Niezbyt mnie tutaj obchodzi, czy międzynarodowy konglomerat Sony jest Dobry, czy Zły i tylko kopiuje czy inni kopiują od nich. DS3 był męcząco cienki na tle konkurencji, w DS4 zmieniono nieco kształt, rozmiar, materiały, gałki (w tym odstęp między nimi) i spusty, wszystko na plus, bo wszystko bardziej w kierunku pada do Xboxa gdzie w poprzedniej generacji to było z tego powodu lepsze. Tyle z opinii. To znaczy "lepsze" to opinia, tyle, a to, że są bardziej podobne do pada Xboxa, to nie opinia, nie wiem jak konkretnie ktoś mógłby temu zaprzeczyć, wiecie, słowami konkretów. Bo ja widzę konkret, że w poprzedniej generacji Sony miało np. gładsze wypukłe gałki bez wypustek, a Xbox miał wklęślejsze z wypustkami w celu łapania przyczepności na krawędzi dokoła, a teraz oba mają to drugie, a DualSense jeszcze bardziej. Chyba że czegoś nie widzę, macie szansę to opisać. Nie miałem zamiaru podważać że firma Sony zrobiła wiele dobra dla świata i tak ogólnie pójdzie do nieba.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...