Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Aleks napisał:

Pytanie odnośnie technikaliów. Też macie takie mleko czasami na ekranie? 

Dalsze etapy gry - nic szczególnego, ale daję w spojler. Małe porównanie - zdjęcie z gry vs zrzut ekranu w galerii.

  Ukryj zawartość

IMG_20210204_174702.thumb.jpg.3ef0e52ebcb406308168c755bf3ab20e.jpgIMG_20210204_174644.thumb.jpg.2ef49b596de092f8c42eff28507ac18d.jpg

Może nie oddaje, to do końca prawdy jak to wyglada, ale w grze jest źle. Gram na oledzie i gdzie ta magiczna czerń? :whyyy:

Ten etap ma coś ewidentnie skopsane z HDRem. Jestem na świeżo po przejściu gry i w tamtym momencie też miałem mleko oraz miejscami przejaskrawioną czerń na cieniach. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Przez dużą większość gry jest wszystko ok, więc nawet nie chciało mi się bawić w ustawienia. 

 

Musze trochę zwrócić honor muzyce. Przez całą grę jest tylko tłem, ale przy samej końcówce wychodzi na pierwszy plan, ostatnie 3 utwory to to, do czego przyzwyczaił Yamaoka w Silent Hillach i na co cały czas czekałem. Warto było grać dla samej końcówki, gdzie cała historia jest już wyjaśniona. Mam nadzieję, że zrobią kontynuację, jak już skończą ten swój obecny okryty tajemnicą projekt, który i tak wszyscy wiedzą czym jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Absolem napisał:

Wymagania od indyka niczym od najlepszej produkcji na ps5.... 

Czepiasz się, nikt nie miał wygórowanych oczekiwań względem tej gry. Większość grających jest bardzo mile zaskoczona, bo spodziewała się czegoś innego lub gorszego. 

 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, daleko temu co zobaczyłem do dobrego niedopowiedzianego zakonczenia w stylu np. tego z the last of us 1

 

poza tym

 

jak się robi spoilery?

 

[spoiler]  w końcówce Marianna zastanawia się czy zabić siebie czy swoją siostre, ale jaki sens ma samobójstwo, oprócz zrobienia na złość potworowi? przecież jednym logicznym wyborem jest uwolnienie siostry od cierpienia i pozbycie się stwora, w przypadku samobójstwa ginie Marianna i Lilianna zostaje zostawiona na pastwę demona [/spoiler]

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

[spoiler]  w końcówce Marianna zastanawia się czy zabić siebie czy swoją siostre, ale jaki sens ma samobójstwo, oprócz zrobienia na złość potworowi? przecież jednym logicznym wyborem jest uwolnienie siostry od cierpienia i pozbycie się stwora, w przypadku samobójstwa ginie Marianna i Lilianna zostaje zostawiona na pastwę demona [/spoiler]

tenor.gif?itemid=9900289

Spoiler

to oczywiste, że nie popełnia samobójstwa, wg mnie np. nie zabija, a rani siostrę, lub strzela bezpośrednio do potwora. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...