Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
3 minuty temu, DamianGrecky napisał:

@lpcl Rozpierducha fajna, nawet bardzo, ale jak to RPG to chciałbym jednak mieć jakąś dobrą historię w tle :lapka:

Dobra podstawa by móc mordować w hurtowych ilościach moby. xd

To taki twin stick shooter nie przesadzajmy z tymi historyjkami. Sapkowski raczej nie będzie im pisał scenariusza, nie stać ich. xd

:sapek:

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lpcl

Tak szczerze to w ogóle kiedyś w grach fabuły były szczątkowe i stanowiły pretekst do zabawy. Jakoś męczą mnie ostatnio te wygibasy fabularne, jakieś nowoczesne pierdy światopoglądowe, miliony notatek do czytania, rozterki masowych morderców i inne takie. 

Odnośnik do komentarza

To jest strzelankowy klon Diablo?

Na cholerę tam jakaś siląca się na głębię fabuła. Tylko będzie irytować i wybijać z rytmu. A już zwłaszcza w coopie online.

Ma być wypasione strzelanie, piękna orgia zniszczenia, zróżnicowany loot i system rozwoju postaci. Więcej nie potrzebuję do szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Wyskoczyło mi na konsoli że jest gotowe do pobrania, już zacząłem się jarać że sprawdzę ale premiera pod koniec lipca. No nic, obejrzałem ze dwa materiały i przyznam źe zagrałbym w dobre RPG w tym stylu żeby zatrzeć wspomnienie cybersraki, ale to raczej przygodówka nastawiona na akcję. Czy to dobrze? Na tę chwilę ciężko powiedzieć, ale dzięki wujkowi Philowi chętnie się przekonam :xboss:

Sama rozpierducha tak średnio mnie pociąga, jednak wolę jak jest przynajmniej dobrze zarysowane tło fabularne żeby te wszystkie wybuchy i sterta trupów została choć uzasadniona. "Zabili mi psa i ukradli samochód" to może być ciut za mało i liczę na ciekawy wątek wpleciony w rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Mam nosa ze będzie dobra giera... 

Kawał dobrego softu.

A tak szczerze mówiąc fabule mam głęboko gdzieś bo nawet w większości gier wszystko pomijam by szybko wejść w wir akcji, czytam tylko konkret co mam w danej misji zrobić, wykonać. 

Jak będę miał się zachwycać fabułą w grach to wolę dobrą książkę poczytać, tam fabuła będzie z pewnością lepsza... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja lubię fabułę w gierkach i nawet jeśli nie jest ona jakaś wybitna, to często stanowi dla mnie dodatkowy bodziec do dalszego grania.
Jasne, że są gry, w których jest to zupełnie zbędne, ale wiele produkcji dodatkowo zyskuje w moich oczach, jeśli oprócz wciągającego gameplayu, oferuje interesującą warstwę fabularną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

no niestety, kwestie marketingowe przeróżne umowy sprawiają że musimy czekać, mimo że gra już czeka na dysku.

 

Swoją drogą to naprawdę fajna opcja z tymi preloadami z game passa, u siebie mam dodanego Ascenta, Microsoft Flight Simultora, Forze Horizon 5 i Psychonauts 2 i teraz tylko czekam aż wszystko się elegancko pobierze, bardzo wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...