Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Czyli jak nigdy nawet nie otarłem się o Mafię to powinienem być zainteresowany? Tak bez satyry to co takiego dobrego w tych gierkach (chyba dwóch) siedzi?

 

Trochę to tak jakbyś miał teraz zagrać w GTA3. W 2001 robił robotę ale teraz wszystko zależy od twoich oczekiwań. Mafia1 myślę że dalej broni się świetną historią, bo o samej jakości tego remaku ciężko cokolwiek jeszcze mówić. Jeżeli lubisz takie klimaty powinieneś dać szansę Mafia 2 wg mnie była już trochę meh a trójka to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Trochę to tak jakbyś miał teraz zagrać w GTA3. W 2001 robił robotę ale teraz wszystko zależy od twoich oczekiwań. Mafia1 myślę że dalej broni się świetną historią, bo o samej jakości tego remaku ciężko cokolwiek jeszcze mówić. Jeżeli lubisz takie klimaty powinieneś dać szansę Mafia 2 wg mnie była już trochę meh a trójka to nieporozumienie.

Jak story jest git to wrzucę na radar, dzięki. Plusiki rozdam jutro, bo dzisiaj wyczerpałem limit (co to w ogóle ma znaczyć, limit reakcji? Wywalić je kompletnie w cholerę, na co to komu).

Odnośnik do komentarza

Zarówno pierwsza czesc jak I druga to jedne z najlepszych gier swoich czasów.Fabula, klimat,.muzyczka, misje, mechanika strzelania to absolutny top w swojej dziedzinie. W erze gownianych, zdzierajacych kase z fanow remasterow, dziwiliem sie ze nie powstal takowy wlasnie w przypadku pierwszej mafii. 

Screeny wygladaja oblednie, jak dostaniemy 3 gierki w cenie 250 zl to biore od razu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas czekałem z trójeczką na taką okazję - odpicowana wersja z wyciętą częścią tych schematycznych misji pobocznych, żeby nie psuć sobie wrażenia, bo podobno poza tymi schematami to całkiem dobra gierka jest. Oby to okazało się prawdą.

Odnośnik do komentarza

Mafia 3 była nudna przez powtarzalność misji ale klimatu nawet jej nie dało się odmówić. Gra niestety tylko ok przez to zmuszanie do robienia ciągle tego samego i gdyby wycięli mus robienia wszystkich gówien byłaby super. 

 

Mafia 2 miała spoko historię ale była strasznie drewniana jak na czasy kiedy wyszła. Plus niepotrzebny sandboks udawany coś jak La noire. Niby chce być gra otwartą ale tam nic nie ma:)

 

Mafia 1 ogrywałem raz daaaawno temu w okolicy premiery i to bez patcha z ułatwieniem wyścigu. Gra klimatem niszczyła a fabuła do teraz to coś wspaniałego. Jak ktoś nie grał to jedynka musi być teraz must have. Sam kupię na pewno 1. Mafia 2 i 3 raz przeszedłem i wystarczy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...