Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do wtorkowej prezentacji. Byle nie skończyło się to samym 20-sekundowym teaserem, który już wyciekł, datą premiery i uruchomieniem preorderów. Nie liczę na dłuższy gameplay z jedynki, ale taki chociaż 2 minutowy gameplay trailer na którym widać postaci, cutscenki, trochę strzelania i fragmenty niektórych misji byłby w sam raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2020 o 23:42, MaZZeo napisał:

wiem ze w całym zestawie trójka #nikogo ale ciekaw jestem czy chociaż podbiją grafikę pod PS4 Pro i One X.

 

EDIT: lol wygoglowałem i patch do trójki rzeczywiście już jest, także tymbarskiej jarenko tym wszystkim

Jakiś link? Bo mi tylko ten 1.09 z 2017 znajduje. 

 

Sam jestem zainteresowany tylko jedynką, ale zobaczymy jak im to wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jeżeli to prawda, to spartaczyli konkretnie. 

 

Z Mafią 2 problemu nie mają nawet 10 letnie pecety, a praktycznie każdy sprzęt wydany w ostatnich latach ogarnie ten tytuł w 60 klatkach. Nawet biorąc pod uwagę zmiany w wersji ostatecznej, powinno to śmigać bez zająknięcia.

 

Zobaczymy jutro jak wypłynie więcej informacji.

 

edit: Jak jeszcze jutro odwalą numer z Mafią 1 i powiedzą np. że to czasowy ex dla Epic Games Store, to zamorduje. :frog: Chociaż z drugiej strony było w teaserze trylogii logo Steam, więc powinno być dobrze.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Za ten remaster odpowiada jakieś D3T Keywords Studios.

 

Już nawet przed chwilą pojawił się patch 4gb i oby ci co grają przekazali jakieś pozytywne wieści. Z tego co widziałem mocno zabugowany ten remaster w wersji 1.0.

 

edit:

Cena trylogii w Australii. Wychodzi na to, że u nas będzie standardowe 60 euro.

voo5dzmo5jz41.jpg?width=535&auto=webp&s=

 

 

Jednak po patchu dalej tragedia. :reggie: To nawet nie jest stabilne 30 klatek, tylko spadki do 15-20 tak na oko. Już nie wspominając o innych problemach.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Niedojdy nie potrafią sobie poradzić z portem 10 letniej gry, która kozacko śmiga nawet na starych laptopach. Obejrzałem kawałek i nawet przy chodzeniu w kuckach był problemy. Nadzieja jest taka, że przez te 3 miesiące do wersji GOLD może ogarną, co trzeba i wersja płytowa będzie działać jak należy. Zakładam, że z Mafia 3 też nic nie zrobią poza dodaniem dodatków fabularnych.

Widocznie za dużo sobie wyobrażałem, teraz trzeba liczyć, żeby Hangar 13 nie pokpił rimejku jedynki.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...