Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Bielik napisał:

O korva, za całość odpowiada hangar 13 ? Dopiero teraz dojrzałem na koniec trailera.

Wyobraźcie sobie jedynkę bożą na silniku Mafi 3 XD

Mi to całkiem nie pasuje, czesi celowali w pseudo realistyke (umowną jak na datę wydania c'nie) a trójka jednak zaprezentowała nam całkiem inny styl graficzny (podkreślę, nawet mi się podobała ta gra, ale dużą krzywdę jej wyrządziła nazwa).

 

Ale wiesz, że Hangar 13 to jest studio, które skupiało też pracowników z Illusion Softworks (2K Czech), które pracowało nad Mafią III przez trzy lata ale 2K nie było zadowolone z tego co stworzyli i założyło nowe studio w Kalifornii do którego przenieśli również pracowników z Czech (razem z silnikiem na którym była zrobiona Mafia I&II) i tak własnie powstała Mafia III pod nowym kierownictwem ale na przebudowanym silniku starych części, przez co też były duże problemy w trakcie tworzenia gry (część dokumentacji była w czesko-angielskim xD). 

 

Więc de facto jedynka jest na silniku Mafii 3. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bigby napisał:

Ja bym tak na nich psów nie wieszal. Nie grałem w trójkę, ale każdy chwali historię, postaci, dialogi, gameplay też w sumie. Spaprali inne elementy, z których powinni wyciągnąć wnioski i będzie dobrze. 

 

No co z tego, że historia jest dobra jak w tę grę po skończeniu prologu nie da się grać bo schemat misji przypomina pierwszego AC. 

Odnośnik do komentarza

No dlatego mówię, że w zalewie tej schematyczności jest ukryta fajna historia i mądrze napisane postaci i jeśli nie popełnią tego samego błędu co w M3, to wierzę w ich kompetencje.

 

Całe szczęście fabuła Mafii nie opierała się na przejmowaniu dzielnic, osłabianiu wpływów i eliminowaniu bossów, więc jest szansa, że nie wcisną żadnych zapychaczy.

Odnośnik do komentarza

Ludzie pyerdolą o niemożności grania w Mafię 3 z powodu powtarzalności misji jakby to rzeczywiście tak niszczyło samą grę, że kijem nie dotykać. 

 

Grałem i bawiłem się za(pipi)iście. Model jazdy, system strzelania, zayebisty protagonista, whuy dobre miasto czy wreszcie niepowtarzalny klimat sprawił, że do gry chciało się wracać. :fsg:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wiolku napisał:

Też jak patrzycie na ten wysyp masakratrów nostalgii to wam się marzy rimejk Drivera?


Drivera to niekoniecznie, bo mi Driv3r obrzydził serię (choć to pracujące zawieszenie i filmowe wchodzenie w zakręty :banderas:), ale w tematach mafijnych będąc to marzy mi się odrestaurowanie świetnego Scarface - ależ by sobie rozprowadzał Yeyo po mieście.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...