Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko. Czemu kowal w kuzni nie chce kuś mi broni z dusz? Mam duszę flamelurkera i zero zainteresowania z jego strony. A tak btw. jak flamelurker to najtrudniejszy boss to trochę meh. Nie jestem wyjadaczem, a poszedł za drugim. Za to droga do niego to męka. Ogólnie gra zajebista, ale droga do bossów po smierci za długa, bardzo to irytuje.

Odnośnik do komentarza

 

6 minutes ago, GSPdibbler said:

Pytanko. Czemu kowal w kuzni nie chce kuś mi broni z dusz? Mam duszę flamelurkera i zero zainteresowania z jego strony. A tak btw. jak flamelurker to najtrudniejszy boss to trochę meh. Nie jestem wyjadaczem, a poszedł za drugim. Za to droga do niego to męka. Ogólnie gra zajebista, ale droga do bossów po smierci za długa, bardzo to irytuje.

Podchodząc do kowala w 2-1 używaj opcji ''talk'' do skutku jeśli masz duszę Flamelurkera.

 

Droga do bossów jest krótka, tylko musisz otwierać przejścia. W 2-1 wystarczy skręcić w prawo i parę skoków w dół i jesteś u bossa. To zajmuje max 2 min :)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Jordanensis napisał:

 

Podchodząc do kowala w 2-1 używaj opcji ''talk'' do skutku jeśli masz duszę Flamelurkera.

 

Droga do bossów jest krótka, tylko musisz otwierać przejścia. W 2-1 wystarczy skręcić w prawo i parę skoków w dół i jesteś u bossa. To zajmuje max 2 min :)

Skręcić w prawo i dostać kilofem w ryj. Tych z kilofami też trzeba żeby nie dostać luna, przynajmniej dwóch bo trzeciego można ominąć. Teraz mnie strasznie leja te gargulce 2 na moscie, jak jest jeden to luzik, ale jak dołącza drugi to jest gangbang. No i jeszcze te spadki z mostu z dupy. No chamska walka. 

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Można ich wszystkich łatwo wyminąć, a potem to już krótka droga do bossa. W lewo natomiast czeka 10 razy dłuższy przebieg i 100 razy bardziej niebezpieczny :)

 

Z Meneatereami jeśli jesteś wystarczająco silny to pierwszego załatwisz zanim zjawi się drugi. Jeśli się nie uda to uciekaj na drugą stronę i przy ich ataku nie bądź na nich zalokowany. Dobij tego pierwszego i drugi spokojnie pyknie. Tam najlepiej grać bez locka - ewentualnie lockować przed naszym atakiem.

Odnośnik do komentarza

Dobra został mi ostatni Boss do pokonania. Ogólnie giereczka na dobre 9. Wciąga, daje satysfakcję z wygranej i wygląda obłędnie. Na minus łatwi bossowie i chamskie drogi do nich. Dużo czasu schodzi żeby do nich dotrzeć, a często ginalem po drodze. Najtrudniejszy według mnie meaneater, reszta łatwa, a ostatni bossowie z krain to jakiś żart. Tylko że w oryginale poziom trudności podbijał klatkarz, więc i walki musiały być trudniejsze. Trochę nie rozumiem ludzi którzy piszą że Demons jest najlepszy z serii, dla mnie trojeczka o wiele lepsza, ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To pierwsze Soulsy, takie najjbardziej surowe i restrykcyjne. Właśnie przez brak większej ilości klińców. Trzeba długo zasuwać do bossa, ale ci są z reguły wręcz banalni. Pytanko

Spoiler

jak z poziomu Górnej Latrii dotrzeć do drugiego łańcucha, żeby zachwiać wieżą? Szukam jakieś sensownej drogi ale chyba się błąkam. Uwagę przykuła zostawiona wiadomość "jeśli biała tendencja dusz, możesz iść dalej". Ale nic tam nie ma, tendencję postać mam akurat jasną.

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Nemesis napisał:

To pierwsze Soulsy, takie najjbardziej surowe i restrykcyjne. Właśnie przez brak większej ilości klińców. Trzeba długo zasuwać do bossa, ale ci są z reguły wręcz banalni. Pytanko

  Ukryj zawartość

jak z poziomu Górnej Latrii dotrzeć do drugiego łańcucha, żeby zachwiać wieżą? Szukam jakieś sensownej drogi ale chyba się błąkam. Uwagę przykuła zostawiona wiadomość "jeśli biała tendencja dusz, możesz iść dalej". Ale nic tam nie ma, tendencję postać mam akurat jasną.

 

Spoiler

Musisz windą zjechać na dół i dotrzesz do łańcucha.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Czego nie zrobi? Widziałem coś takiego na ekranie wyboru świata.

 

Tendencja świata wpływa na gre ułatwiając lub utrudniając. Zaczynasz z białą i od tego jak grasz zależy czy pójdziesz w stronę czarnej. Wtedy przeciwnicy są trudniejsi ale też niektóre przejścia się otwierają. 

 

Tu więcej poczytasz:

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-12-08-demons-souls-tendencja-swiata-i-postaci-na-czym-polega-jak-zmienic

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Czego nie zrobi? Widziałem coś takiego na ekranie wyboru świata.

No jeśli tendencja jest jasna to jest łatwo, a jak ciemna to czerwone phantomy wkraczają do akcji. Żeby pozbyć się ciemnej to musisz ubić bossa w danej lokacji, albo jakiegoś fantoma. Jak byłem w lokacji z kościotrupami to sobie skaszaniłem tak, że o mały włos grą do kąta nie pierdyknąłem. Ginąłem w formie ciała. Z tymi tendencjami w późnym etapie gry zczaiłem o co kaman. xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na pozbycie się

Spoiler

dwóch Ludojadów

? Często widnieją na necie opinie o dostosowaniu ataków dystansowych, czyli ładowaniu w magię. Tak też uczyniłem ale wciąż nie mogę się wyrobić z załatweniem pierwszego nim zjawi się kolejny. Chyba odpuszczę i pójdę zabić kolejnego bossa,

Spoiler

Arbitra

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
On 10/13/2021 at 1:15 PM, Ruskie_Pierogi said:

Witam forumową brać.

 

Potrzebuje pomocy z uzyskaniem białej tendencji postaci. W aktualnej grze nie mam już możliwości jej uzyskania. Czy znajdzie się przyjaciel który da się zaciukać kilka razy?

 

Pozdrawiam

Grasz głównie w formie souls i zabijasz bossów. Za umieranie w formie człowieka tracisz białą tendencję więc raczej tego unikaj.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...