Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra pochwalę się - w końcu skończyłem. Magiem, więc trochę prościej pewnie. Mega gierka wizualnie, dźwiękowo. Lore ciekawe, bossowie czasem aż za prości. Lokalizację cudo.

 

To co mnie najbardziej zmęczyło to bagna. Jezu toż żaden boss mnie nie denerwował jak ten syf. Ciemno, zatrucie, wkurzające mobilnie, cholera wie gdzie iść. Prawie gry przez to nie skończyłem.

 

Byle do ER. I tu znów kusi mag (enchanted knight), a chciałbym kiedyś streagth builda zrobić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.03.2021 o 10:59, LiŚciu napisał:

Dojebalem sobie dragonsworda do +4. Ludojady padły na strzała. Ale skąd wziąć bryle smoczego kamienia? Szukam i nigdzie nie ma. W kopalniach jedyne co wypada z tych ognistych żółwi to odłamki smoczego kamienia ale brył nie ma. One mogą być ograniczone?
 

Potrzebuje żeby DS dobić do +5. 

Znalazłeś gdzieś te bryły? Bo poza tymi, które gdzieś leżały żadna z niczego nie dropnela.

Odnośnik do komentarza

A ktoś podpowie, jak wrocic szybko do białej tendencji postacji? Da się?

Zapomniałem zebrać 1 pierścień od Monumental jak byłem w białej tendencji, a brakuje mi tylko tego i 2 z czarnej. Jeżeli udałoby mi się je zdobyć, to chyba rzuciłbym się na New Game+.

Mam save przed finałowymi 2 walkami.

Odnośnik do komentarza

Próbuje jeszcze trochę od wczoraj (po wymianie zdań w temacie o eldenie), tym razem build Royalty z walką na dystans. No i chodzę, puszczam fireballe, rozwalilem pierwszego bossa, zrobiłem upgrejdy dusz, idę dalej, spierdalam przed smokiem, strzelam do statycznych kuszników jak do kaczek... No nie mogę znaleźć tu dla siebie serio ani trochę funu. Gameplay jest DLA MNIE taki wolny, drętwy, a po nadzianiu się na wroga wracamy do postaci ducha z 50% HP i lecimy znowu od checkpointu. Nie mogę patrzeć już na te ślimako/falangi rzucające we mnie włóczniami.

 

Zakladam, ze złej opinii o tej grze nie można miec na tym forum, ale i tak wyrażę. No personalnie nie czuję skąd te wszystkie 10/10 na metacritic za takie odskocz - sieknij - zdechnij - powtórz. Gatunek najwyraźniej nie dla mnie, ale chociaż próbowałem :smutas:

 

Chyba odpalę zaległego Control w wersji na PS5 z plusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...