Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi


Intro też zostało zmienione. Odmienna aranżacja, ot co. Rozumiem, że jako fan oryginału, możesz kręcić nosem, niemniej to co napisał YETI niesie ze sobą sporo prawdy. Widzisz, muzyka wywodząca się z tradycji klasycznych ma swój niezaprzeczalny urok i, co szalenie istotne, ton.
Wiele utwór sakralnych, które wzbogacone są o chór, doskonale pasują do pompatycznych treści.

Walka dobra ze złem, przedstawienie jakiejś mitycznej postaci, czy zwyczajne pokreślenie wagi sytuacji. Ta ceremonialność chóru pięknie tu pasuje.

Rzecz jasna masz słuszność w tym, że pod względem ciężaru i być możne klimatu, oryginalne wystąpienie Flamelurkera miało mroczniejszy charakter, ale uważam, iż nowy utwór też spisał się :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
37 minut temu, messer88 napisał:

Chodzi za mną :platinum:, Yurta można bezpiecznie utłuc zaraz po wypuszczeniu z klatki? 

Chyba można, ja starciem szanse bo zapomniałem odebrać pierścień gdy miałem biała tendencje. 

 

Żeby teraz wrócić do Pure White musiałbym chyba z 2 razy grę przechodzić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2022 o 11:03, messer88 napisał:

Chodzi za mną :platinum:, Yurta można bezpiecznie utłuc zaraz po wypuszczeniu z klatki? 


Można, jak najbardziej. Rekomenduję jednak walkę w Nexusie. W Latri różnie to może być. Nie trafisz, zrobisz źle unik i jeszcze spadniesz 14 pięter, a i Asasyn już będzie naburmuszony i będzie trzeba go po bagnach szukać. W bazie wypadowej jest bardziej klarownie. Należy jednak uważac, by przy okazji jakiemuś NPC się nie oberwało podczas batalii, ale ona sam powinna trwać 3-4 sek. :starwars:
 

W dniu 8.09.2022 o 12:24, Szermac napisał:

Też mam chrapke na platynke i czasami odpalam na kilkanaście minut aby zrobić jakiś progress ku temu :D o ile wiem to aby zdobyć wszystkie czary, też trzeba pobiec gierke przynajmniej dwa razy ? Bo jest kilka czarów, które robi się z tej samej duszy bossa ?


Liczę na was i tak, są dusze, które należy zdobyć kilkukrotnie. Yellow Demon's Souls (Old Monk), Dragon Demon's Souls (Dragon God) oraz Pureblood Demon's Souls (Maiden Astraea) nażely zgromadzić w 3 egzemplarzach. Silver Demon's Souls (Penetrator), Hard Demon's Souls (Armored Spider),
Wriggling Demon’s Soul (Leechmonger) musisz zdobyć dwukrotne. Resztę wystarczy raz.

Tak po prawdzie przy dobrym rozporządzeniu naszymi zasobami :platinum: może (wykorzystując zapis w chmurze) wpaść przy 3/4 NG+.
Nie jest koniecznym zaliczanie jej trzeci raz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...