Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Forbidden West też ma update. A z tego co zrozumiałem różnica jest taka że jak kupisz wersję PS4 to na płycie masz wersję PS4 i jak włożysz do PS5 to będziesz musiał pobrać praktycznie cały tytuł, a jak kupisz wersję PS5 to na płycie masz grę na PS5 i tylko update będziesz musiał pobrać.

Odnośnik do komentarza

Nie siedzę tak bardzo jak kiedyś w temacie sony.

Pewnie kupię i to za niedługo ps5 Pro i ogram w plusie, lub  z olx-a wszystkie dobre gry w cenie jednej premierowej.

1 minutę temu, łom napisał:

Forbidden West też ma update. A z tego co zrozumiałem różnica jest taka że jak kupisz wersję PS4 to na płycie masz wersję PS4 i jak włożysz do PS5 to będziesz musiał pobrać praktycznie cały tytuł, a jak kupisz wersję PS5 to na płycie masz grę na PS5 i tylko update będziesz musiał pobrać.

No, ale rozstrzał cen do dekowanych wersji jest - 280 do 330.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Qbon napisał:

Pokazali wersję z PS5 w trybie 4k, wersję z ps4 pro i standardowego ps4, tymczasem o trybie wydajności na ps5 nie wiemy nic poza tym, że ma być 60 klatek. Czuje ze cos ukrywają okaże się, że w tym trybie gra działa też w 1080p...

Stronę wcześniej było, że według przecieku z chińskiej recenzji tryb performance to 1440p/60.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Snake_Plissken napisał:

Stronę wcześniej było, że według przecieku z chińskiej recenzji tryb performance to 1440p/60.

Aa, nie widziałem, no jeśli tak to super. 1440p to jest właśnie rozdzielczość jakiej oczekuje po nowych konsolach w trybie wydajności. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, łom said:

Forbidden West też ma update. A z tego co zrozumiałem różnica jest taka że jak kupisz wersję PS4 to na płycie masz wersję PS4 i jak włożysz do PS5 to będziesz musiał pobrać praktycznie cały tytuł, a jak kupisz wersję PS5 to na płycie masz grę na PS5 i tylko update będziesz musiał pobrać.

Tak czy owak konsola instaluje/kopiuje cała zawartość z płyty jesli chodzi o next-gen. Czasy doczytywania danych  w locie z płyty skończyły sie wraz z pojawieniem sie na rynku ps4. Jesli to na 100% to prawda, iz będzie darmowy update na ps5, mając wersje ps4, to nie ma sie nad czym zastanawiać. Tylko ciekawi mnie czy możliwość update’u będzie dostępna po zainstalowaniu past-genowej wersji, czy od razu nastąpi instalacja Horizona next-gen. Nie wiem czy wiecie, ale ten update, to tak naprawdę ściągasz cała gre. Tak było W przypadku kiedy kupiłem dodatek Death Stranding: Direction’s Cut. 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, walek napisał:

ciekawi mnie czy możliwość update’u będzie dostępna po zainstalowaniu past-genowej wersji, czy od razu nastąpi instalacja Horizona next-gen.

Po włożeniu płyty wyskoczy ci kafelek z darmowym upgradem i będziesz pobierał tylko wersję PS5 która będzie wymagała płyty w napędzie i dopóki będzie płyta w napędzie będziesz miał też ikonkę z wersją PS4 której nie musisz instalować.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Już było pisane, kupujesz wersję na PS4 i masz od razu dostęp do obu wersji. W samym PSS masz ikonki obu konsol, ale jeżeli masz tylko PS5 to musisz kupić przez www albo apke.

Już w PS Store na PS5 poprawili to i obie edycje mają zaznaczone PS4/PS5. ;)

Odnośnik do komentarza

Będzie Gyro Aiming i Customowe poziomy trudności jakby ktoś pytał.

 

A no i na PS5 będzie sobie można wyłączyć ekrany ładowania. :) Plus fajny bajer, który jest też chyba na Xboxie, co-pilot. W teorii jedna osoba np. porusza się postacią, druga celuje? Jakoś tak. 

 

Cytat

Another new feature is the Co-pilot system, which grants a second PlayStation controller with mirrored controls access to the game. This only requires another controller (DualSense controller for PS5, DualShock 4 controller for PS4) and a second user profile.

 

 

https://blog.playstation.com/2022/02/10/accessibility-features-in-horizon-forbidden-west/

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...