Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Rozi napisał:

Kurwa, fabuła bije na głowę poprzedniczkę, dotarłem właśnie do

  Pokaż ukrytą zawartość

Bazy i będę pomagał Gai znaleźć pozostałe moduły :banderas:

Bardzo fajnie, że poszli w większe sci-fi, ta trójka tajemniczych postaci jest git. Teraz dopiero poczułem przygodę, w sumie właśnie jak w BOTW, musimy wybrać gdzie najpierw iść, odkrywając różne biomy. W ogóle wszystkie tereny i lokacje są tutaj tak pięknie przytłaczające ogromem, że aż po wejściu na jakieś wzniesienie, człowiek mam ochotę zaczerpnąć powietrza i poczuć wiatr na twarzy. Ale to może już DualSense 2 będzie miał takie funkcje, wraz z funkcją plucia na marudy :cool:

 

 

Prawda, gra jest dobra w ch**. Szkoda, ze jutro poniedziałek... :). 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niesamowicie ta gra wygląda, jak pokazywali na początku te materiały promocyjne w formie samych screenów nawet to byłem pewien, że to bullshoty, okazało się, że gra naprawdę tak wygląda, coś niesamowitego biorąc pod uwagę, że to open world. Jednak co najważniejsze, gra jest po prostu w każdym, dosłownie każdym aspekcie dużo lepsza od poprzedniczki a zadania poboczne to inny świat tutaj porównując z ZD a eksploracja to sama przyjemność, człowiek dosłownie wsiąka w ten świat. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Nic mnie nie dziwi, ale potężną mam pompę jak każdy napierdala na ten ubisoft, a potem hmmm siurp siurp ale pyszne giereczki Sony hmmm PIERDOLONE UBI CAŁA MAPA ZASRANA

 

Assassin's Creed Origins Interactive Map | Map Genie

 

SONY? ROBICIE TO DOBRZE

 

How Big Is Horizon Zero Dawn Map - Maping Resources

 

K#rwa, Wezyr, tego pyerdolenia nie da się już czytać :frog:

Raz, że tendencyjnie wpierdzielasz jeden dystrykt z AC kontra cała mapa z HZD, a do tego nawet filtra nie włączyłeś, żeby symbole zwierzaków i ogniska odfiltrować - ile by Ci wtedy zostało tych "ubisoftowych" aktywności?

Ze 20 na całą mapę?

Naprawdę mam przyjechać do tego śledziowa i Ci nayebać fizycznie, żebyś się ogarnął? :lapka:

 

15 godzin temu, Ukukuki napisał:

Strasznie ta mapa wygląda, już widzę ,że gierka nie dla mnie. 

 

Patrz wyżej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Faktycznie jest tak, że HZD połowa tych znaczników to ogniska i tereny, na których przebywają poszczególne maszyny, ale jednak openworldy Sony to jak dla mnie inna bajka niż np wczesniejsze AC bo ostatnich nie ograłem.
Ale jest tyle gier do ogrania, że jak komuś open worldy zbrzydły to trzeba grać w co innego ja przy HZD, DG, Spiderze bawiłem się doskonale i dla mnie to świetne gry, ale rozumiem, że nie każdemu muszą się podobać.

Co do długości sesji to żeby grać choćby 8 godzin musiałbym nie spać :frog: 2-3 godzinki dziennie to maks.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rozi napisał:

Jak organizujecie sobie wyposażenie? Jak znajdujecie niebieskie, to zielone sprzedajecie, czy zachowujecie?

Ja na razie zachowuje, zielone, zupgradowane na max, czasami są lepsze niż niebieskie bez, zawsze jest dylemat :). Sporo tego sprzętu jest i wcale nie tak łatwo się upgraduje te niebieskie. 

 

9 godzin temu, Wredny napisał:

 

K#rwa, Wezyr, tego pyerdolenia nie da się już czytać :frog:

Raz, że tendencyjnie wpierdzielasz jeden dystrykt z AC kontra cała mapa z HZD, a do tego nawet filtra nie włączyłeś, żeby symbole zwierzaków i ogniska odfiltrować - ile by Ci wtedy zostało tych "ubisoftowych" aktywności?

Ze 20 na całą mapę?

Naprawdę mam przyjechać do tego śledziowa i Ci nayebać fizycznie, żebyś się ogarnął? :lapka:

 

 

Patrz wyżej.

Ja tam lubie gry Ubisoftu :P. I patrząc na sukcesy sprzedażowe, nie jestem jedyny. Ale fakt, open worldy od Sony to jest poziom wyżej, w sumie od początku jak się za to zabrali. Mniej aktywności, ale za to ciekawsze i bardziej rozbudowane, czuć progres z każdą kolejną grą. Ubisoft, to różnie, Asasyny ostatnio na plus, Dogsy i Far Cry'ie to raczej regres (szczególnie z Watch Dogsami coś poszło nie tak), innych nie znam.  

Odnośnik do komentarza

Ostanie 3 assasyny kończyłem. Natomiast ostatnie dwa FC nie. A były moimi pierwszymi. 

 

Po 15h z Aloy stwierdzam, że ciężko będzie w moim osobistym rankingu, żeby wyszła lepsza gra s tym roku. W szczególności, że Hajpu na ragnarok nie mam zbyt wielkiego.

 

Ten świat jest aż za dobry i aż zbyt szczegółowy. Fabularny majstersztyk a I poboczne dobrze prowadzone. 

Nie wie czy po tej grze wrócę także do 60fps. Tak już się przyzwyczaiłem do 30fps i lepszej grafiki rozdzielczości. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy żyraf zdominowany, nawet to jest lepiej wykonane niż w HZD. A już o trywialnych wieżach z AC nie wspominając.

 

 

Pojedynki z maszynami i bossami dają radę, nie gram na najwyższym poziomie trudności ale i tak jest że albo wymyślę jakiś sposób lub pogrzebie w ekwipunku, albo ściana.

 

Edit - dlaczego dalej nie ma

Spoiler

Recenzji Maniaka

:angry:

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Siedzę sobie cały czas w 1 osadzie, wykonując aktywności poboczne, jest tego sporo i całkiem ciekawe. 

Spoiler

Podoba mi się tryb areny ;)

Duży progres względem ZD na pewno melee. Te combosy ciekawe, można wykorzystać na ludzi i słabsze maszyny. W 1 części melee praktycznie nie używałem, tylko do wykończeń i zabójstw z ukrycia.

Za chwilę ruszam dalej z fabułą :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...